ИМАМЕ ХАЛЕ

heady-nuker

Потребител
А бе... на мен мн ми се стреля утре ама там мн кофти терена :)) на "камъка" не ви ли се ходи... ?
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Хубави снимки , ама... Има ли хале ?
Че снимките са все на поляни...
:cheers:
 

klmn

Потребител
Chopara50 написа:
Като сме започнали да я караме подред, най- накрая успях да си наглася оптиката :yahoo: и съм доволен от резултата. Времето беше хубаво :rambo:, само дето е соло ама в работен ден. Да са живи и здрави всички от Пловдивската група.
Що ми се струва,че не е нивелирана,тоест вертикала на кръста е малко на 1 ч от пушката (това е бам -30,нали)?
 

Chopara50

Потребител
klmn написа:
Chopara50 написа:
Като сме започнали да я караме подред, най- накрая успях да си наглася оптиката :yahoo: и съм доволен от резултата. Времето беше хубаво :rambo:, само дето е соло ама в работен ден. Да са живи и здрави всички от Пловдивската група.
Що ми се струва,че не е нивелирана,тоест вертикала на кръста е малко на 1 ч от пушката (това е бам -30,нали)?
Да пушката е БАМ- 30, оптиката е на ред само че докато го докарам тоя фокус със телефона разместих всичко. :-[
 

heady-nuker

Потребител
Много лошо времето днеска... аз одеве щях да ходя на камъка с едни приятели ама се отказахме то към 3 заваля.. та отидохме на ботев на стрелбището малко да постреляме :)
 

Attachments

  • 25 м 5груп.JPG
    25 м 5груп.JPG
    78.4 KB · Прегледи: 98
  • 25 м прав.JPG
    25 м прав.JPG
    89.3 KB · Прегледи: 92

Chopara50

Потребител
Я кажи как стоят нещата с това стрелбище а и на Даикса ако някой е ходил. Какви са тарифите или се стреля за време. Все пак като те засърби пръста в това време да има къде да го почешеш. Хубави групи си барнал :bravo:
 

heady-nuker

Потребител
В дайкса не съм ходил... а пък за Ботев стадиона - на договорка :) г/д левче на час се пада...
 

heady-nuker

Потребител
Много кофти време тия дни... но пък на стрелбището е айляк сега... някой ако иска да ходим тия дни да звънка :)

Днес пробвах малко и на 50 метра :)
 

Attachments

  • 50 metra upor (2).JPG
    50 metra upor (2).JPG
    102.7 KB · Прегледи: 107

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Днес като стрелях на халетата забелязах че някой пак е правил циганска работа толкова ли няма по какво да стреляте че сте почнали стъклата на халетата като искате наоколо има стъкла и бутилки в изобилие събирате и стреляте някъде извън оградата
 

bgbul

Редовен Потребител
Снимайте да ви се порадваме.
Тези си бяха там вчера, но живи хора нямаше.
 

Attachments

  • Снимка0531.jpg
    Снимка0531.jpg
    1 MB · Прегледи: 169

heady-nuker

Потребител
Аз пък ходих малко на "камъка" пак :) че ми е по удобно там... обмислям варианта утре да прежаля някоя стотинка да си взема от вип-а една фиелд таргет катерица и да й обесня ,че не е права :rambo:


:D
 

Attachments

  • SAM_0170.JPG
    SAM_0170.JPG
    174.9 KB · Прегледи: 183
  • SAM_0179.JPG
    SAM_0179.JPG
    86.1 KB · Прегледи: 140

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
heady-nuker написа:
... обмислям варианта утре да прежаля някоя стотинка да си взема от вип-а една фиелд таргет катерица и да й обесня ,че не е права :rambo:
:D


Ако беше дошъл до София с Алекс, щеше една кофа с мастило да изпишеш ;) ;) ;)
 

heady-nuker

Потребител
Нямаше как... работих до обяд :) след това отидох да си начеша крастата малко :rambo: :) :)

иначе ми се идва много.. да се надяваме , че за следващия път ще имам готовност тъкмо да потренирам малко :)
 

andi

Редовен Потребител
Алекс, времето е само за теб, идеална тренировка ще си направиш за Боснови поляни :) :) :)
 
Нагоре