Самоделни PCP-та

lynx

Редовен Потребител
Няма как да не изглежда тънка цевта, дълга е почти 80см /30 инча/ ;)
 
A

Anonymous

Гост
Не бих е нарекъл самоделка ;)това е работа на гурото Гари Барнес :eek:
 

FreeMan

Редовен Потребител
lynx написа:
Няма как да не изглежда тънка цевта, дълга е почти 80см /30 инча/ ;)
Не е само да изглежда:
index.php


Вибрациите на такъв калибър и дължина се гасят с дебелина.
Има ли публикувани постижения?
 

luis vu

Потребител
откраднал ми е въртящият се затвор :mad:. ама не е прекопирал правилно ударника. хамериканска му работа ;)
 

PUNISHERvw

Редовен Потребител
Сега остава и някой да направи една самоделка в калибър 7.62 и набора от калибри ще е пълен от 4.5 до 45. :rambo:
 

jookker

Потребител
Има ли някои използвани 88г.бутилки от СО2 и мисли да ги хвърля,да ми ги изпрати,за осъществяване на един мой проект като съответно си каже и цената.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Пускам питането на колегата тук, защото не му е мястото в темата: Hatsan PCP: AT 44, AT 44-10, ВТ65 , откъдето го махам.
Niki написа:
Колеги,здравейте!Имам една самоделка и днес ходих до ВИП\исках да извадя документ за мощността\,само че нямам номер на оръжието.От там ми казаха да си начукам някакъв номер и после при тях.Молбата ми е някои може ли да сложи такъв номер\не че аз не мога да го излупам,ама да бъде малко по естетическо\Благодаря!!!!
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Една идея за механизъм на спусък от Павката. Ако имате някакви идеи или коментари за подобряване - заповядайте!

029216811.jpg
 

Attachments

  • trigger.PDF
    35.5 KB · Прегледи: 72

Kachika

Потребител
Kachika написа:
Вече съм на финалната права оптиката пристига във вторник и след монтирането и зсапочвам с оформянето на приклада

За сега само това мога да покажа










Продавам цевта и бутилката с редуктор е
 

dberov

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
Една идея за механизъм на спусък от Павката. Ако имате някакви идеи или коментари за подобряване - заповядайте!

029216811.jpg

Вече реализиран на моята пушка с леки изменения

20130125232628.jpg
 

fishermaniac

Потребител
Извинявамсе ако тук не е правилното място за моето питане,но издирвам способен майстор,навътре в нещата за един проект.Целта е изработка на надеждно и малко по-дълго подобие на кросман 1377,но по-мощно,само цев имам от една китайка,но е добра,дървенията не е проблем.Предложения на лични,благодаря.
 

5ko

Потребител
Малко описание:
цев .177 внос 37см.
150 кубика резервоар хатсан
цевна кутия, клапан ударник спусък собствена конструкция.
стреля малко над 16J.
Все още не съм пробвал колко изстрела прави и къв е разхода,
ще се донастройва. Малко превиших теглото 2520 грама стана.
 

Attachments

  • 18022013018.jpg
    18022013018.jpg
    260.8 KB · Прегледи: 430
Нагоре