Варненска група - SEA WOLVES

dinkata

Редовен Потребител
Миро, това значи ли, че на сбирката на Копринка не трябва да носим ядене ? :stop: ;) :cheers:
 

anibis

Редовен Потребител
dinkata написа:
Миро, това значи ли, че на сбирката на Копринка не трябва да носим ядене ? :stop: ;) :cheers:
Динка за НС. на язовир Копринка ще остане от прасето само кокалите и приятните моменти от прИжолките. ;) ПП Варненската група е голяма е колко е то 50кл. прасенце. :pardon:
 

mitaka

Потребител
Дано и гостът ни от Добричката група Iv да е останал доволен . Имаше хапване , пийване , стрелба , сладки приказки и много настроение ! Прекрасен ден с прекрасни хора :yahoo: Колко му трябва на човек :cheers:
 

Sol

Потребител
Поради неизвестна за мен причина в момента (22:00 часа) линка към албума със снимките ми води до сайта, чиято първа страница съм сложил по-долу. Това "заместване" го забелязвам напоследък не за първи път - което пък ме кара да се съмнявам силно в истинноста на целите, рекламирани в началното му съдържание (на сайта). Още повече, че когато се опитах по описания от създателите му ред да пусна сигнал (срещу самите тях), втората стъпка ме връща на заглавната страница и така до безкрай. Пробвах с друг вид сигнал - същата "въртележка". Как беше оная приказка - за някой, дето бягал и викал "хванете крадеца"?


ПС - тази сутрин ( 09:30 ч. 09.10.2012 г. ) вече е наред.
 

Attachments

  • CC.jpg
    CC.jpg
    121.6 KB · Прегледи: 125

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Петко Честит Имен Ден! Приготвяй почерпката за Копринка! (ти си знаеш каква :D)
 

anibis

Редовен Потребител

big_dragon

Редовен Потребител
Макс,
Намери ли си шублер?
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-6EEC19F4-8CB17C58/lidl_bg/hs.xsl/index_19627.htm

BG_72653_01_b.jpg
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Днес се появиха първите(и засега след намесата на Теобена - последни) карамишени. ;)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
MAD MAX написа:
Пак се обръщам с молба към Вас(макар че не вярвам и тоя път някой да си признае ;)) - моля този, който е прострелял ДИРЕКТНО, че и през ламаринения щит, задния датчик на хронографа в Белослав да бъде така добър да си признае, за да се разберем какво ще го правим.
След като всеки твърди че сме доблестни, а вече месец никой не си признава, стигнах до един невероятен, но единствено възможен извод - Хронографа се е самозастрелял! ;) :crazy: :pardon: :lol:
 

petkof

Редовен Потребител
Очакваше се, то ако ме гърмяха толкова често и аз щях да се самозастрелям! :D ;)
 
Нагоре