За жените и пушките...

DANNY

Редовен Потребител
burqa-with-a-gun.jpg
 

st_beer

Редовен Потребител
Жени с пушки всеки от нас може да намери из нета да копира линкове и да пълни форума с тях. Обаче по добър от тая дейност копиране и пускане няма по добър от теб. Всички го знаем това и си се доказал . Затова предлагам на колегите тази тема да ти я отстъпим от този пост нататък и да си пълниш с поредни твои постове. И за да не е бягаме от темата съм длъжен да пусна и аз някоя жена с пушка :

b030812f.jpg


DSC07168.JPG
girl,gun,shoot,shooting,woman,women-aeb021a7dc8f1c765a93054de016ac5a_h.jpg


Ето и един линк с много жени с пушки и еротика има ;) ;) ;) ;)
http://www.hipointfirearmsforums.com/fo ... -a-260004/

Оставям темата и няма да пиша повече в нея да не вземеш се засегнеш че и други могат да правят същото . Надявам се и повечето колеги да го направят и всеки следващ пост да бъде само твой. :cheers: :cheers: :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
praetorian написа:
Пушката на каката бенджамин ли е ???
Да Ники бенджамин мародер (бракониер) е пушката. Съмнява ме с неговите джаули да е гътнат глигана ама :quiet: :quiet: :quiet:

П.п Виждал съм клип обаче на наш колега от форума да събаря прасе с бам 50. Така че знаели човек може и да гътнато гусето с мародера.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Ясно е че пича (Jim Shockey) държи Roque .357, а това у мадамата(Kristy Titus) може и да е нещо "custom" на негова база или по скоро .25.
 

DANNY

Редовен Потребител
didarai написа:
..........................
Повече ми прилича на снимка в студио.Този осветен отгоре глиган ..........и тва драматично небе. ???

Ето ти няколко снимки, които не са правени в студио а небето е пак така драматично.
Всичко зависи, колко е добър фотографа, колко е добра техниката с която снима и не на последно място дали е художник или не! Без фантазия нищо не става!

IMG_4435.jpg


IMG_4436.jpg


IMG_4442.jpg


IMG_4441.jpg









НО тук явно се толерират снимките с ловни сцени!
Снимките на, които има въздушни ловни оръжия и съответно убити животни!

...Въпреки изричната забрана от правилата на форума!
Човека ви подаде кукичка и я гризнахте!

:bravo: :bravo: :bravo:
:goodbye: :goodbye: :goodbye:
 

didarai

Редовен Потребител
Фантазия,фантазия.......колко фантазьор трябва да е този художник.... ???,че да е сигурен,че днес ще гъта глиган с въздухарка и да си мъкне стативи с осветление(не какво да е) за случая и точно пък тогава и...небе.
Както и да е.Приемам ,че е направено от фотограф-художник ;) чиито висини в изкуството са необясними за прагматичният ми ограничен ум.Драматични небеса и без да е с фантазия на художник , всеки може да снима(дори и аз):
4_1169386775.jpg

, не ме вълнува и особено с кво , как ,кога и къде е снимано.Куки-муки също не съм хапал,а цирка разиграващ се от дни тук също не ме вълнува особено.
Живи и здрави :goodbye:
 

st_beer

Редовен Потребител
Илиански напълни му душата с тоя клип. Направо ми върна вярата в тая тема и колко хубава може да бъде :cheers: :cheers: :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
028627151.jpg

Ето и една от седморката на Блейк.
028627149.jpg

А това е основната стойка за ФТ . :lol:
 
Нагоре