Варненска група - SEA WOLVES

dberov

Редовен Потребител
Здравейте.

Търся заряден щуцер за БАМ той е аналогичен с моделите Daystate Air Wolf, Air Ranger, Huntsman, Merlin, Mk4, Brocock Enigma, AimX, Crosman, Ripley - поне така пише в сайт където го намерих.

Моя се прецака и ако някой има излишен, моля да ми пише на лични.

20120826111333.jpg
 

dberov

Редовен Потребител
Знам кой е моя накрайник и къде колко струва. Тук е 38 лв. в Англия е 10 паунда.

Въпросът ми беше дали някой от варненската група има излишен такъв и дали го продава.


20120826111333.jpg
 

Sol

Потребител
Привет на всички!
Ето материала от събота:
http://timbuktu.snimka.bg/sports/ftt-25 ... 8.28232898
Вижда ми се доста беден, но така е, когато времето предразполага повече към приказки и разни месни изделия (само ако можеше фотоапарата да пренася и миризми)... и като си помисля сега (обед е а не съм и закусвал) колко остана :eek:...
 

dberov

Редовен Потребител
Здравейте,

Интересувам се знаете ли дали във Варна някой прави черна анодация на алуминий, става въпрос за един саунд модератор който ми направиха или да го пръскам със шпрей, или на прахово, кое е най удачно, някакъв съвет?
 

mitaka

Потребител
Пръскай смело с черен мат - няма проблеми Ако не го търкаш нарочно спрея си държи Първия ми е на две години и несъм го пребоядисвал
 

anibis

Редовен Потребител
Вероятно няма фирма във Варна за да се занимава с анодация,само в София и Пловдив мисля че имаше. :wall: Някой колега знаели читава фирма за прахово боядисване във Варна? :cheers: ПП с спрея наистина става много добре пробвал съм го на Вайския си СМ но трябва да се внимава доста. :yes:
 

dberov

Редовен Потребител
anibis, питай кой ти е боядисвал Джипа в мат, ей така искам да си направя и " тихото " ;)
 

anibis

Редовен Потребител
Бат Мите Х-са не е боядисван, това е черно мат фолио и е 100те по добре от боята, то и цената говори вместо мен. :yes: :cheers:
 

anibis

Редовен Потребител
dberov написа:
Ами приклада го направи с фолио, защо и тихото да не стане ???
За самоделката ако имаш нея на предвид да нея е направих но с карбоново фолио стана наистина върха. Е можеш и да питаш Любо/soundmax/ как е още това фолио държи ли се още по пушката, не вярвам да се е олющило нещо :cheers: ПП Мацай спокойно със спрея мат ти поне ми видя Вайския СМ е познали че е с боя или мислеше че е анодиран. ;) :cheers:
 

Tesla

Потребител
Пичове без да засягам никого, в Белослав сме стреляли по палет с чаши. През мишената на 25 метра, включвам себе си щото и аз пуснах един преди да се усетя. Сигурен съм, че не е умишлено. Тъй като сме гости там смятам ,че е редно да възмездим собственика за загубите..
 

Tesla

Потребител
Днес бях в Белослав, верно че палетите влизат в стрелковата ивица зад мишена на 25 метра, но не е оправдание. Преместих мишените, но направеното е факт. Лично се извинявам на собственика.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Ще помоля тези, които са стреляли последните пъти в Белослав, особено на 25-те метра да бъдат така любезни да се обозначат, за да заличим последствията от тая неприятна ситуация и да си запазим възможността да ходим там. Големи хора сме и недоумявам как можем да допуснем такова нещо, при звънна на счупено стакло. Палета с чаши бил целия надупчен. ??? :exclaim:
 

anibis

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
Ще помоля тези, които са стреляли последните пъти в Белослав, особено на 25-те метра да бъдат така любезни да се обозначат, за да заличим последствията от тая неприятна ситуация и да си запазим възможността да ходим там. Големи хора сме и недоумявам как можем да допуснем такова нещо, при звънна на счупено стакло. Палета с чаши бил целия надупчен. ??? :exclaim:
Няма какво да умуваме,всички играем в един цирк. :yes: Независимо че аз стрелям на 50м ще дам пари за да се възстановят загубите на човека /стъкларията/ все пак там сме гости. Поздрави! :cheers:
 

leopardars

Потребител
Ако ще плащаме целия палет с чаши, ще останат доста мишени за стрелба ;) ;) ;) . Сега сериозно, аз също стрелям на 25 метра. Ако това е вярно, че палета е нарешетен подсказва за умишлена стрелба, а не за рикошет. Хубаво е някой да излезе пич и да поеме отговорност.
 
Нагоре