Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Cylinder tube - Higher Power 52cm long.

Price: Ј40.00
имах предвид това че валутата не ми е позната обърнато в лева това J40 колко е
 

go_panch

Потребител
Цените са в паунди. Цената на доставката ще е ясна след като е се знае кой и какво ще поръчва.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Моля някой който е пазарувал от Дийлекстрийм да ми направи коментар на картинката ??? :exclaim:
Поръчах двунога. Долу на картинката пише че е в наличност. А какво означава "Backorder"
 

Attachments

  • двунога.png
    двунога.png
    171 KB · Прегледи: 214

big_dragon

Редовен Потребител
shstanchev написа:
Моля някой който е пазарувал от Дийлекстрийм да ми направи коментар на картинката ??? :exclaim:
Поръчах двунога. Долу на картинката пише че е в наличност. А какво означава "Backorder"
Преди година си купих точно това от същото място. Месец след това поръчах и за колега. Втората покупка мина също без проблеми...
 

lynx

Редовен Потребител
Колеги , някой пазарувал ли е неща от немския ибей?
Спечелих търг там и сега не виждам данните на търговеца и банковата му сметка, за да платя стоката.
В "ибей*ДЕ" почти никой не ползува ПейПал и се разплащат с банкови преводи.
Не намирам из менютата как да изкарам данните за банката на търговеца, а и немския ми е зле.
Ако някой се е борил с подобен проблем, нека да сподели.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
lynx написа:
Колеги , някой пазарувал ли е неща от немския ибей?
Спечелих търг там и сега не виждам данните на търговеца и банковата му сметка, за да платя стоката.
В "ибей*ДЕ" почти никой не ползува ПейПал и се разплащат с банкови преводи.
Не намирам из менютата как да изкарам данните за банката на търговеца, а и немския ми е зле.
Ако някой се е борил с подобен проблем, нека да сподели.
Пиши му и-мейл и ще ти ги прати, при мен поне няколко пъти така стана. Винаги искат по банка плащането и като им светнат парите - пращат, като предварително са ти писали и включили и транспортните разходи.
 

lynx

Редовен Потребител
Parabellum написа:
Момчета, вече имаме решение и то се казва Пиреус банк. Международен банков превод обикновен - 20 лева за суми до 5000 евро, а експресен, каквото и да означава това- 30 лева! Току що говорих с тях. Единствено трябва да си откриеш сметка там , което е безплатно! Благодаря на колегата @petkof от Варненската група, че ме ориентира сутринта ;) :cheers: :cheers: :cheers:

Хм, ударих греда! :mad:
Вече номера не минава, поне при мен стана така.
Ако някой е превеждал скоро пари в чуждоземна сметка през Пиреус, нека да сподели.
:-\
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
lynx написа:
Хм, ударих греда! :mad:
Вече номера не минава, поне при мен стана така.
Ако някой е превеждал скоро пари в чуждоземна сметка през Пиреус, нека да сподели.
:-\

по повод моя групаж за покупки от БАР, Лойд ми писа да съм му превеждал парите по банков път... Проверих в "моята" банка :eek: искаха ми 50лв за превод :wall:
Писах му : Лойд няма сделка брат така... и той склони да му платя през ПейПол - там такса за мен ЙОК
 

FreeMan

Редовен Потребител
Оптика с такова увеличение (1-6.5x24); в този ценови клас (£108.00 (260лв) и то до този момент, а има още над 16 часа наддаване) - всички са кристално ясни.

Лично аз не бих дал тези и нагоре пари за оптика с такова увеличение и то за покупка от ebay от подавач със сравнително малка история.
 

lynx

Редовен Потребител
FreeMan написа:
Лично аз не бих дал тези и нагоре пари за оптика с такова увеличение и то за покупка от ebay от подавач със сравнително малка история.

FreeMan,
Този търговец продава предимно оптики и бинокли, за последните 12 месеца е продал почти 1000 бройки, което ама хич не е малка история ;)

Техно,
Оптиките които си показал не много са гадни, ама цените им са направо отвратителни! ;)
 

DoDo

Потребител
B.A.R. вдигнаха цените на Air Arms ... :(
Аз следя AA S400, от £395 стана на £420 ( :'(), но покачването е при всички модели с 25 до 120 £.
 

serjy

Новодошъл
Я да питам, някой практикувал ли е познат да му купи оръжие от щатите и да го прати по пощата? Ще има ли някакви проблеми с такива пратки?
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
По принцип такава е практиката за внос от Щатите.
Доставката от Пирамид е много солена.
Проблемът е митница/ мито и ДДС.
 

serjy

Новодошъл
Благодаря! А, има ли вероятност колета да изчезне по трасето и как е най-добре да се прати, по куриерска фирма или по пощите?
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Изпраща се с американски пощи и колета има застраховка.
Не съм чувал до сега нещо на някой да е изчезнало.
 

lynx

Редовен Потребител
Нещо интересно за пазаруващите от Англия: :(
Днес получих следния мейл:
The Royal Mail are proposing changes to ban the posting of firearms, air guns and component parts. This will affect all of our customers if these proposals go through and may result in the closure of T W Chambers and many other UK based gun shops as there is no other alternative service to ship your orders.
Please see the Royal Mail link below and respond to it before the 17th Sept 2012. As customers who rely on the Royal Mail to ship your orders to you, then you would be entitled to respond to these proposals. Overseas customers please also respond.
Please email your responses to zoe.allchorn@royalmail.com and cc it also to martin.anderson@royalmail.com
Link to Royal Mail proposals, http://www.royalmail.com/sites/default/ ... rvices.pdf
Thank You.
T W Chambers & Co

С две думи, Роял мейл се гласят да прекратят транспортирането на пратки с огнестрелно и въздушно оръжие и чаркове за тях.
Нека всеки заинтересован да им прати мейл с изразяване на несъгласието си и дано отпадне глупавия проект.
Иначе след 17-ти септември изгаряме, няма друг подходящ куриер за нашите покупки от Англия.
:'( :wall:
 
Нагоре