Добричка група

A

Anonymous

Гост
Ся то всичко хубу ,ама тоз със синьото яке ,дето има лого ва М-сат и е със Суматрата ,откъде се взе, не мога да разбера? :) Стара Варненска кая ли е ,Добруджанска пръчка ли е или Украинска присадка ? ;)
 
A

Anonymous

Гост
хм

Беше и траурен ден за Добричката Авиация....загубите много ;) Част от самолетите се приземиха аварийно по покривите на хамбарите, което още повече ядоса ПВО-то :crazy:
 
A

Anonymous

Гост
Даже един от клас стелт (от тези дето отпрашват само като ги погледнете) беше ударен в левия двигател и заби носа в земята, трагичен ден... :'(
 

NATAN

Потребител
Здравко написа:
Ся то всичко хубу ,ама тоз със синьото яке ,дето има лого ва М-сат и е със Суматрата ,откъде се взе, не мога да разбера? :) Стара Варненска кая ли е ,Добруджанска пръчка ли е или Украинска присадка ? ;)

Здравко, веднага получаваш отговор на въпросите: "тоз със синьото яке ,дето има лого ва М-сат и е със Суматрата" е "Добруджанска пръчка" пригодена за лов на "Варненска кая" ;) А с Украйна няма нищо общо, виж малко по на североизток има ;)
Иначе момчетата от Добричката група са сърдечни и гостоприемни каквито сме всички Добруджанци, Русенлии, Монтанци и разбира се Варненци :cheers:
Добричката зенитна бригада работи много ефективно въпреки опитите на противниковата авиация за смяна на коридорите за летене и разните му стелт технологии!
Като цяло групата има достатъчно потенциал за да се представи достойно на някоя национална или регионална среща.
Щях да забравя, има един БАМ 30 с който се стреля на механични прибори ....;)
 
A

Anonymous

Гост
Желаещи за "рубежа" утре имали ? :rambo:

п.с : аз съм навит и за една "разузнавателна'' разходка ако слънцето пече, да огледаме някое открито място ако има навити, ако ли не на закрито....
 

Иван Димов

Потребител
:bravo: Желаещи за една ,КОМБИНИРАНА :rambo: :cheers: :rambo: :cheers: ,срещичка??? :D

Ще се съберем,там където става и за огън и има 60 метрова асфалтирана площадка и път.Дърва също има в изобилие.Трябва само да решим ,кой от следващите два почивни дни да изберем?

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ
 
A

Anonymous

Гост
Иван Димов написа:
:bravo: Желаещи за една ,КОМБИНИРАНА :rambo: :cheers: :rambo: :cheers: ,срещичка??? :D

Ще се съберем,там където става и за огън и има 60 метрова асфалтирана площадка и път.Дърва също има в изобилие.Трябва само да решим ,кой от следващите два почивни дни да изберем?

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ
Честита и от мене...днеска не ме свъртя,и познай къде бях ;), разучавах терена ;)

пс.: мисля малко е хладно все още,а и имаше ветрец който пречеше, но ако има достатъчно навити и аз съм с вас.
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    152.4 KB · Прегледи: 127
  • 2.jpg
    2.jpg
    282.5 KB · Прегледи: 130
  • 3.jpg
    3.jpg
    189.1 KB · Прегледи: 119

Иван Димов

Потребител
:quiet: Да,терена е този. :quiet: Не казвай на никого. :no: Ще ги изненадаме. :bravo:
Гледам и огънче си спретнал. ^-^Ще вземем от най-големите пържоли. ;)
 
A

Anonymous

Гост
Днеска с този снежец май-няма да стане, да видим прогнозата за утре :(
 

Иван Димов

Потребител
Ами ,ние с Ивайло,ходихме и си постреляхме. :rambo:Авиацията трудно ни устояваше.Разузнаването ,също даде жертви. ;) Утре ,пак ще сме там. ^-^
 
A

Anonymous

Гост
Дайте час и място за среща.
Кирилица.
ivodoc
 

valenti

Потребител
ЧЕСТИТ ВИ ПРАЗНИК КОЛЕГИ! Тези снимки които сте публикували,да не би да са от тайна писта на друга вражеска авиация? ;) ;) ;) Поздрави на всички от ДОБРИЧКАТА ЗЕНИТНА БАТАРЕЯ! :cheers:
 

Иван Димов

Потребител
Благодарим за пожеланията. :yes: Честит празник и на вас. :cheers: Може да идвате и да тренирате по нашата авиация. :rambo: То при вас ,май само бомбардировачи. ;)
 
A

Anonymous

Гост
Утре аз съм зает и няма да присъствам поне до към 13.30 на стрелбите ако някой ще ходи де, малко работа имам по колата, после ако не стане късно направо от сервиза ще дойда ако някой напише къде ще е седянката.Времето днеска беше лятно..ако се задържи така до неделя ако искате да си организираме барбекю неделя.Предлагам да се преброим и да знаем колко човека ще сме за да можем да измислим организацията с мръвката....нека всеки сам да кажа да ли ще идва да не стане неделя двама човека да се гледаме с една торба пържоли. :cheers:

п.с: другия вариянт е всеки да си носи мръвката, която ще изяде така няма да има разминавания.Пледирам за по-голяма активност от групата във вземането на решения! :)
 

Attachments

  • IMAG0013.jpg
    IMAG0013.jpg
    267.3 KB · Прегледи: 96

Иван Димов

Потребител
Е как ,хем си зает,хем призоваваш за по-голяма активност? :no: Ами ти ,кога я счупи тая кола,че и по ремонти тръгна?Да не би, да си подсилваш масичката за новата пушка ,а уш че колата нещо? ;) Ама то ,ние ще научим.
Като гледам ,другите пак са заети. Нищо , :pardon: тъкмо повече мишени ще са ни на разположение. ^-^ Който дошъл ,дошъл. ;)
 
A

Anonymous

Гост
Иван Димов написа:
Е как ,хем си зает,хем призоваваш за по-голяма активност? :no: Ами ти ,кога я счупи тая кола,че и по ремонти тръгна?Да не би, да си подсилваш масичката за новата пушка ,а уш че колата нещо? ;) Ама то ,ние ще научим.
Като гледам ,другите пак са заети. Нищо , :pardon: тъкмо повече мишени ще са ни на разположение. ^-^ Който дошъл ,дошъл. ;)
Аз пледирам за по-голяма форумна активност, когато коментираме къде , как, що...а не на самите стрелби. А на колата ще и сменям "джапанките" с летни и нещо хлопа откакто закъсах на връщане от София в една пряспа...опря корема нещо и сигурно от там дойде проблема. Пък дето викаш, който иска да идва, който е ангаже за негова сметка..само че ще им подредя "партийните" книжки на 50 метра и дисциплина "бенчрест" :rambo: ;)
 

Iv

Потребител
Аз съм малко обезпушкен :(, но в събота ще се включа с каквото е останало,
 

Иван Димов

Потребител
Ами то ,като няма стрелкова активност, :rambo: как да има форумна такава? :-\ Ходеше ми се към язовира ,на разузнаване ,ама ще видим.Утре ,като се освободиш ,мини към нашето стрелбише ,пък ще решим.
 
Нагоре