Последна активност на потребител vedra

1. vedra отговори в тема ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОР - как, откъде и всичко за високо налягане..

Аз имам 2 по 4 литра, които сега закачвам на стария водолазен самар и си ги нося като бръмбър сламка. За това си представям че една...

12 Декември 2019 в 22:24
  2. vedra отговори в тема ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОР - как, откъде и всичко за високо налягане..

Абсолютно прав си. Точно затова не съм вицдал такава бутилка от близко. При нас от края на 80-те престанахме да ползваме и алуминиевите-...

12 Декември 2019 в 22:19
  3. vedra отговори в тема ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОР - как, откъде и всичко за високо налягане..

Не че съм виждал карбонова бутилка от близо но предполагам че е значително по-лека от стоманените. Знам обаче че имат някакъв определен...

11 Декември 2019 в 22:52
  4. vedra отговори в тема ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОР - как, откъде и всичко за високо налягане..

Съгласен! Аз от 1984 г нося такава бомба на гърба си поне 8 от 12-те месеца в годината и съм бил свидетел на няколко много неприятни...

11 Декември 2019 в 11:07
  5. vedra отговори в тема ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОР - как, откъде и всичко за високо налягане..

Понеже днес си взех бутилката, имам да добавя нещо което според мен е важно, тъй като аз поне не го знаех. Ако в искането си за проба...

9 Декември 2019
Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена