shaman

Редовен Потребител
Поговорихме си с младежите, стиснахме си ръцете и идващата седмица ще имам няколко от моделите им !
На живо изглеждат доста приятни и пипнати.
Като пострелям малко с тях ще пиша подробности.


A483CA5D-2474-4500-93D3-01B183904323.JPG
 

shaman

Редовен Потребител
А пистолети ще има ли доставени или булпапи под 65 см?
Най-близкото, което се приближава до изискването ти и което имам е Katran C (530mm в сгънато положение)

Днес пострелях малко с него (както си е от кашона без да пипам нищо)... За съжаление нямах подходящи проектили (мисля, че H&N Baracuda 15 или 17 ще са идеални) и стрелях с каквото имах:

 

shaman

Редовен Потребител
Че не е супер - не е :-(
Но и аз не бях много концентриран, домързя ме да сложа по-стабилна масичка и торбички.. като пристигнат проектилите на H&N ще повторя с тях и мисля, че тогава ще е супер ;-)
Пушката има потенциал…
 

gary m

Редовен Потребител
Че не е супер - не е :-(
Но и аз не бях много концентриран, домързя ме да сложа по-стабилна масичка и торбички.. като пристигнат проектилите на H&N ще повторя с тях и мисля, че тогава ще е супер ;-)
Пушката има потенциал…
Павел,
Искам 15 е 18 h&n ли, аз имам.
ДАИ Еконт адрес.
 

shaman

Редовен Потребител
Понеже напоследък по обясними причини (които ще чуете във видеото) ме влекат компактните въздушни пушки реших днес да пострелям с AirMaks Katran C в калибър 5.5
Въпреки вятъра мисля, че пушлето се справи доста добре :)

Ето какво стана:

 

shaman

Редовен Потребител
Вчера се наложи да изпробвам сценария с липса на място и компактна пушка ;)
Взех само пушката без допълнителна бутилка, стреляхме си на воля с хлапето, че и остана още въздух !

picnic.jpeg

Направихме си и мини състезание - по 8 изстрела в мишена и дребното взе, че ме победи :) (дясната мишена е моята)
IMG_1925.JPG

Накрая и се забавлявахме със стрелба по кенчета - хлапето се справи без пропуск:

 

Gadnqra

Редовен Потребител
Как пък, един производител не се сети за пистолет, с интегрирана в резервоара цев, както е Altaros m24. Единствено така, пцп пистолет, ще изглежда добре.
 

shaman

Редовен Потребител
Как пък, един производител не се сети за пистолет, с интегрирана в резервоара цев, както е Altaros m24. Единствено така, пцп пистолет, ще изглежда добре.
Как, бе Ники !
Evanix Viper е така.. Само, че са му сложили още един резервоар под цевта:

 
Нагоре