Който еххх, еххх.. Кака се омъжи :( Strelok !

Бай Колю

Редовен Потребител
Коя версия ти показва че е в приложението така исталиран?
Не знам - деинсталирах го и инсталирах наново през хуавейския ап стор срещу 19,19 лева.
Но не виждам абсолютно никаква разлика между двете.
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Коя версия ти показва че е в приложението така исталиран?
Подведох те. Влязох в мениджър на изтеглянията.
Това е номера на версията (безплатната) изтеглена от тук:
 
Последна промяна:

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Пуснах тази тема само да предупредя, че рано или късно ще изчезнат от двата американски стора (Appstore и Google play) и който иска да превари преди да са ги махнали да си я инсталира...
Хуавей - там колкото и да им се иска на американците не могат да въздействат ;)
Хубаво, че пусна тема, но другия път за такива важни неща поне напиши конкретно в заглавието на темата за какво става въпрос пък после за каките ;), че в повечето случаи хората може да я подминат, даже е учудващо, че я отворих и аз :)
 

Djack

Редовен Потребител
Вчера се опитах да го изтегля от Google Play Game APK на втория си телефон, който вече съм инсталирал на другия си телефон. Въпреки това получих множество съобщения за грешка, показващи, че транзакцията не може да бъде завършена, нито чрез банкова карта, нито чрез плащане от оператор. Следователно влязох в тази страница от телефона си.
бот може би!?
 

shaman

Редовен Потребител
В момента Apple Appstore и Google play (понеже са американски) са премахнали приложението.
Тези с Андроид могат да го инсталират от магазините на Samsung или Huawei !
Там също така ще продължава да има ъпдейти на програмата.
 

rifle

Потребител
Руско национално ястие, хапка месо (кайма) с подправки, увита в тесто и сварена във вода. Не ми допада особено.
Може и малко да се ,,тунингова''. След като се сварят отиват в тигана, малко масълце и се запържват до златисто. Стават много по-добре отколкото варените !
 

dberov

Редовен Потребител
Имам 2 про версии за Андроид които съм запазил, прикачвам едната, другата е по нова Strelok Pro v4.0.8 но по голяма и не може да се качи. Който я иска пращам по вайбър.
 

Attachments

  • Strelok-Pro-3.0.8.rar
    1.6 MB · Прегледи: 35

kandreolandreo

Новодошъл
Не знам - деинсталирах го и го инсталирах отново чрез Huawei AppGallery срещу 19,19 лева. Обаче не усещам никаква забележима разлика между двете версии.:)
 

llcoolj

Редовен Потребител
Здравейте. Аз имам три версии Strelok (Strelok , Strelok + и Strelok Pro). Пред седмица реших да погледна нещо в Strelok Pro (това е платена вресия) и докато вляза в програмата ме изхвърля. Рестартирах телефона и отново пробвах , същата работа. В другите две версии на Strelok влизам без проблем. Телефона ми е андроид. Някой с подобен проблем?
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Здравейте. Аз имам три версии Strelok (Strelok , Strelok + и Strelok Pro). Пред седмица реших да погледна нещо в Strelok Pro (това е платена вресия) и докато вляза в програмата ме изхвърля. Рестартирах телефона и отново пробвах , същата работа. В другите две версии на Strelok влизам без проблем. Телефона ми е андроид. Някой с подобен проблем?
Ако ти е легално купено питай направо Игор на неговата страница.
https://facebook.com/groups/StrelokBallisticsUserGroup/
 

llcoolj

Редовен Потребител
Решението на моят проблем е ъпдейт на Стрелок про, през руският сайт 4PDA
 

Attachments

  • Screenshot_2024-03-04-18-40-21-094-edit_com.borisov.strelokpro.jpg
    Screenshot_2024-03-04-18-40-21-094-edit_com.borisov.strelokpro.jpg
    37.7 KB · Прегледи: 17

gary m

Редовен Потребител
My method. Sorry English.
Download Huawei app. update all. Strelok updates automatically.
update all or Huawei will ask for payment.

Best option, if you already have pro version, also download free version download of Strelok also. Huawei will update Strelok automatically .
 
Нагоре