AGN Technology - VULCAN

Павката

Редовен Потребител
Извинявам се,малка добавка.С колко се увеличават броя изстрели при замяна на оригиналната бутилка със 700сс при 25кал ?
 

kamoto

Редовен Потребител
Привет Павка!
Моя Vulcan 3 long 6.35, е настроен с редукторно налягане 180 бара, със слуг 40, 41gr - скорост 290-291 м/с, а със слуг 45.53 gr - скорост 288 м/с. С 40, 41 gr. със 700 сс бутилка и стартово налягане 260-270 бара, правя 46 идеални изтрела, до редукторно налягане, в плато с 1 м/с коридор. Не знам с колко броя се увеличават изстрелите, стрелял съм само със 700сс бутилка.
Ако искаш се обади.
 
Последна промяна:

Licho

Редовен Потребител
Въпросът ми е свързан с цевта на Вулкан 3 лонг "Алфа прецижън".Съдейки по мишените на колегите, досега тя демонстрираше изключителна точност,но, доколкото чувам(дано не е вярно!),при най-новите Вулкани лонг вече е заменена с ЧЗ? Дали е окончателно,или временно? И ,ако има такава промяна,каква е причината?Санкциите?
Дано точността да не пострада!
 

shaman

Редовен Потребител
Първите Вулкан 3 действително бяха с руски Alfa цеви.. Сегашните по разбираеми причини са с чешки, но не мисля, че има разлика в точността.
Интересното е, че на руските цеви трансфер порта беше обикновен, докато сегашните са с голям или както се води "dual hole transfer port"
 

sts1969

Редовен Потребител
Въпросът ми е свързан с цевта на Вулкан 3 лонг "Алфа прецижън".Съдейки по мишените на колегите, досега тя демонстрираше изключителна точност,но, доколкото чувам(дано не е вярно!),при най-новите Вулкани лонг вече е заменена с ЧЗ? Дали е окончателно,или временно? И ,ако има такава промяна,каква е причината?Санкциите?
Дано точността да не пострада!
Аз останах с впечатлението че всички цеви на AGN са чешки на ЧЗ, поне моята е такава, заради тази перфектна всеядна цев се насочих към тази марка. Не прави разлика между слъг и чашка, групира еднакво добре.
 
Последна промяна:

kamoto

Редовен Потребител
Е, като се върнеш, ще разправяш. Лек път и събери колкото се може повече информация! Ползотворен престой!!!
 

shaman

Редовен Потребител
Малко информация още:
Пистолета се казва “Mogul” в 4.5 и 5.5, около 16j ще е, 50 cc резервоар и 5cc power plenum ;-) регулиран с дължина на цевта 190мм

Пушката е .458 калибър с цев 850мм, 580cc бутилка и 128.6cc пленум.
Според AGT ще стреля 32.4 грама (500grain) със скорост около 210м/с и слъгове 340 грейна (22грама) със скорост 235м/с
 

немезис

Редовен Потребител
Малко информация още:
Пистолета се казва “Mogul” в 4.5 и 5.5, около 16j ще е, 50 cc резервоар и 5cc power plenum ;-) регулиран с дължина на цевта 190мм

Пушката е .458 калибър с цев 850мм, 580cc бутилка и 128.6cc пленум.
Според AGT ще стреля 32.4 грама (500grain) със скорост около 210м/с и слъгове 340 грейна (22грама) със скорост 235м/с
Няма ли снимка на пушката в "цял ръст".
 

shaman

Редовен Потребител
Ще я снимам.., изглежда като Вулкан3 на външен вид…
 

PUNISHERvw

Редовен Потребител
Искам пълно инфо ,за пистолета ако може.
 
Последна промяна:

Бай Колю

Редовен Потребител
Виждам, че се предлага с дулен компенсатор.
За Вулкан/Ураган предлагат ли компенсатори като аксесоар?
 
Нагоре