Фейсбук група ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

Gadnqra

Редовен Потребител
Здравейте, колеги, приятели и любители на въздушното оръжие. Заповядайте във групата ни във Фейсбук - ВЪЗДУШНИ ПУШКИ. Групата е създадена, с цел да популяризира форума за въздушно оръжие и за взаимопомощ и обмен на информация между колегите и любителите на ВО. Членовете вече са над 3600. Всички са добре дошли.

 

Attachments

  • Screenshot_20220603-071101_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220603-071101_Samsung Internet.jpg
    168.4 KB · Прегледи: 44
Последна промяна:

Mutata

Потребител
И какъв е смисъла? Вече два пъти подавам заявка, и двата пъти я отхвърляте без обяснение. Затова членувам в другата група.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
И какъв е смисъла? Вече два пъти подавам заявка, и двата пъти я отхвърляте без обяснение. Затова членувам в другата група.
Ми явно има причина за да ти я отхвърляме,ако беше приел правила на групата....можеше и да стане.
Иначе си членувай в другата група,то там само "майстори" и самохвалковци едва ли ще научиш нещо полезно.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
За да ти се отхвърли заявката, възможните причини са 2:
1. Профила ти не е с истински имена и снимка.
2. Не се съгласяваш с правилата на групата.
При подаване на заявка, излиза въпрос, дали приемаш правилата на групата. Ако ги приемеш, те одобряват. Ако не ги приемеш, не те одобряват.
Правилата са: Без омразна реч. Без публикуване на постове на ловна тематика. Без обяви за покупко-продажба.
Ако искаш да членуваш в групата - влез, съгласи се с правилата, подай си заявката и ще бъдеш одобрен.
 
Последна промяна:

Mutata

Потребител
За да ти се отхвърли заявката, възможните причини са 2:
1. Профила ти не е с истински имена и снимка.
2. Не се съгласяваш с правилата на групата.
При подаване на заявка, излиза въпрос, дали приемаш правилата на групата. Ако ги приемеш, те одобряват. Ако не ги приемеш, не те одобряват.
Правилата са: Без омразна реч. Без публикуване на постове на ловна тематика. Без обяви за покупко-продажба.
Ако искаш да членуваш в групата - влез, съгласи се с правилата, подай си заявката и ще бъдеш одобрен.
Да, явно заради профилната ми снимка. Иначе всичко останало е спазено.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Добре де, щом си от форума, заради една снимка няма да разваляме работата. Хайде идвай. Подай си заявката, съгласи се с правилата и ще те одобрим. Напиши ми на ЛС имената ти.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Здравейте, колеги и приятели на въздушното оръжие. Във Фейсбук групата на форумът ни, вече членуват повече от 4000 човека. Всеки е добре дошъл.

 

Attachments

  • Screenshot_20220603-071101_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220603-071101_Samsung Internet.jpg
    168.4 KB · Прегледи: 26

Евгений Б.

Редовен Потребител
@Gadnqra , @Djubey , има ли възможност да се сменят коментарите по подразбиране да са "най-скорошни" или "показване на всички"? Защото напоследък забелязах, че уж има 10коментара, а се показват само 3, докато не смениш "Водещи коментари" на друга опция и то на пресни публикации. Проверих дали мога да си го сетна за мен си, но май може само админ да избира начина на показване за всички.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
@Gadnqra , @Djubey , има ли възможност да се сменят коментарите по подразбиране да са "най-скорошни" или "показване на всички"? Защото напоследък забелязах, че уж има 10коментара, а се показват само 3, докато не смениш "Водещи коментари" на друга опция и то на пресни публикации. Проверих дали мога да си го сетна за мен си, но май може само админ да избира начина на показване за всички.
Евгени,мисля че не може да се настройва страницата кои коментари да показва,фейса си решава как да ги сортира,но ще разровя из менюто пак.
Във всички групи дето членувам е така,а те са доста.
 

Евгений Б.

Редовен Потребител
Евгени,мисля че не може да се настройва страницата кои коментари да показва,фейса си решава как да ги сортира,но ще разровя из менюто пак.
Във всички групи дето членувам е така,а те са доста.



Виж дали това ще помогне, би трябвало в момента да има тикче.
 
Нагоре