Effecto

llcoolj

Редовен Потребител
Effecto e бранд за въздушни пушки на турската компания Huglu, която над 100 години е на пазара с ловни оръжия. В техния завод също така се прави цялата продукция на CZ USA, а също и някои модели на Merkel и Fabarm. Над 80% от производството им е за износ в над 60 държави по целия свят.
Effecto предлага следните модели PCP въздушни пушки: PX-4, PX-5, PX-5 Pro и PX-5 Competition. До месец се очаква да излезе на пазара дългоочакваният модел Effecto Zeon.
http://www.effectoairguns.com/
https://www.huglu.com.tr/
 

Attachments

  • Zeon_PCP_.jpg
    Zeon_PCP_.jpg
    192.4 KB · Прегледи: 314
  • Effecto_Zeon_PCP1.jpg
    Effecto_Zeon_PCP1.jpg
    150.5 KB · Прегледи: 308
  • Effecto_PCP.jpg
    Effecto_PCP.jpg
    91.4 KB · Прегледи: 307
  • huglu-effecto-px5-cal--55-mm.jpeg
    huglu-effecto-px5-cal--55-mm.jpeg
    71.7 KB · Прегледи: 301

llcoolj

Редовен Потребител
И на мен ми харесват тези пушки, имаш ли преки впечатления от тях колега?
От всичките турски производители на ПЦП-та , продуктите на Effecto са най изпипани и те единсвено слагат истиниски LW цеви. На мен не ми харесват пушки с класически форми за това не съм им фен на продуктите, но Zeon визуално ми допадна доста.
 

Pixma

Потребител

Единствения клип в youtube за Зеона (от изложение в Англия).
За цената си ... Редукторна пушка с истинска LW цев звучи обещаващо
 

Ivan888

Редовен Потребител
LW 12 YİV-SET (4,5 MM & 5,5 MM),
LW 6 YİV-SET (6,35 MM)
Мислите ли, че тук може да се очаква точност като px-4 при Зеон 6,35?
 

PUNISHERvw

Редовен Потребител
Говорих днес с моя познат от Истанбул и каза,че Ефекто Зеон ще го имат на вътрешния пазар след другия месец.За цена още не знае .
 

niki 67

Потребител
Има ли колега от форума с Effecto px4, който да я има, да каже преки впечатления.
пс: Ако е и от София, можем да се видим. :)
 

Дончо Иванов

Редовен Потребител
В първата публикация съм оставил сайт към производителя. Там може да видиш технически данни. Камуфлажният Зеон около 7000 лири , а чисто черния около 6500 лири.
Поръчах го!
 

Дончо Иванов

Редовен Потребител
Ще чакаме тестове и мнения! Браво за мерака да се вкара нещо ново и интересно! Браво!
Да видим тез охлюви кога ще го доставят!Понякога без всякаква логика ме бавят по цял месец,друг път от понеделник до петък се оправят.Ще видим.
 

llcoolj

Редовен Потребител
Да видим тез охлюви кога ще го доставят!Понякога без всякаква логика ме бавят по цял месец,друг път от понеделник до петък се оправят.Ще видим.
Ще чакаме отзиви! И аз се замислям за един Зеон в 5.5мм. Интересува ме цевта му LW дали харесва слъгове. Аз каквото поръчам максимум до 7 дена е налично при дистрибутора. За магазина от Одрин от където пазураватe (ÇOBANOĞLU AV) нямам отзиви, защото не съм купувал нищо от там.
 

Boxingteam91

Редовен Потребител
Ще чакаме отзиви! И аз се замислям за един Зеон в 5.5мм. Интересува ме цевта му LW дали харесва слъгове. Аз каквото поръчам максимум до 7 дена е налично при дистрибутора. За магазина от Одрин от където пазураватe (ÇOBANOĞLU AV) нямам отзиви, защото не съм купувал нищо от там.
При пх4 слъговете вървяха прекрасно , някъде четах ,че май нямало да е същата цев
 

llcoolj

Редовен Потребител
При Zeon новото е , че има цев LW в кал. 6.35mm , освен 5.5mm. Предполагам, че пушлето няма да може да ги засилва слъговете с прилична скорост в този калибър. Аз това съм се насочил към 5.5mm. Дали ще има някаква разлика в цевите (5.5мм) на Zeon и PX моделите освен в дължината им , не мога да кажа. Исками се цевите на Zeon да са LW без шок ! Ще се радвам , който се сдобие пръв с пушлето, да направи ревю с детайлни тестове.
 
Нагоре