Членство във Фийлд Таргет Клуб София

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Пускам темата тук, тъй като е с най-голям шанс да бъде видяна от заинтересованите стрелци. По късно ще бъде преместена на по уместно място.

Във връзка с ежемесечните състезания по фийлд таргет и желанието ни да развиваме този спорт, от тази година взехме решение, че всеки желаещ може да членува във Фийлд Таргет Клуб София. Както знаете ФТКС е официалният представител на ФТ състезателите за България пред Световната Федерация по Фийлд Таргет и Европейската Федерация по Фийлд Таргет. Тъй нареченото RGB за България.
До момента 15 човека са подали Молба по образец за членство в клуба. И тъй като имаме желанието за издаване на членски карти, апелирам всеки който желае да се включи в клуба за сезон 2018 да го направи до края на този месец. Единственото което ще се промени след този срок е, че членска карта няма да бъде издадена веднага, а ще се изчаква събиране на минимална бройка.

Списък на членовете на клуба на които ще бъде издадена членска карта:

1 Божидар Чудомиров
2 Васил Василев
3 Владислав Върбанов
4 Деян Марков
5 Калоян Дулев
6 Любомир Николов
7 Надежда Гергушка
8 Наско Нинов
9 Огнян Иванов
10 Павлин Павлов
11 Петко Дишкелев
12 Румен Гергушки
13 Симеон Георгиев
14 Хайри Хутев
15 Христо Петров
16 Милко Петков
17 Петър Илиев
18 Иван Янков
19 Пламен Георгиев
20 Десислава Калоянова
21 Станислав Калоянов
22 Любомир Здравчев


Основната цел е да бъде направена поръчката навднъж.

Тъй като до края на месеца нямаме състезания, Молбите могат да бъдат сканирани и пращани на ЛС до мен.
 
Последна промяна:

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Наде, прати ми линкче към формата на молбата, моля.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Как се качват файлове на лични...
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Наде пратих молба мезнам дали така трябва да е оформена надявам се всичко да е нормално. Ако требе друго да направя само кажете.
 

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Наде пратих молба мезнам дали така трябва да е оформена надявам се всичко да е нормално. Ако требе друго да направя само кажете.
Да, на Бонсови, ако идваш на състезанието, ще я попълниш на хартиен носител. Добавила съм те в списъка ;)
 

Jethro

Редовен Потребител
ФТКС
Наде, къде е образеца за молба за членство?
Да го дръпна, разпечатам и т.н.
За мен и сина ми ...
Като се видим, ще ти дам листата и членския внос.
До скоро ! :)
 

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
ApplicationForMembership.pdf

Това е молбата която трябва да попълните.
По подробна информация може да намериш в темата:
ТУК

Ако имаш други въпроси, питай тук или на лични.
 

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Актуален Списък на членовете на клуба:

1 Анна Венкова
2 Божидар Чудомиров
3 Васил Василев
4 Велимир Паташев
5 Владимир Нинов
6 Владислав Върбанов
7 Денислав Паташев
8 Деян Марков
9 Димитър Димитров
10 Иван Янков
11 Калоян Дулев
12 Любомир Здравчев
13 Любомир Николов
14 Милко Петков
15 Надежда Гергушка
16 Наско Нинов
17 Огнян Иванов
18 Павлин Павлов
19 Петко Дишкелев
20 Петър Илиев
21 Пламен Георгиев
22 Първолета Маркова
23 Румен Гергушки
24 Симеон Георгиев
25 Хайри Хутев
26 Христо Димитров
27 Христо Петров
 
Последна промяна:

ivotomov1

Редовен Потребител
Може ли и аз да стана член на клуба.Но не намирам формуляр,молба или заявление.:'(
 
Последна промяна:

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Може ли и аз да стана член на клуба.Но не намирам формуляр,молба или заявление.:'(

Във всеки магазин за алкохол има молби. Внимавай, каква ще вземеш, че може да не ти я приемат.
 

astra

Редовен Потребител
Във всеки магазин за алкохол има молби. Внимавай, каква ще вземеш, че може да не ти я приемат.
Прилагайки общия принцип и на база натрупания житейски опит, за да бъде гарантирано приета, молбата закупена от магазин за алкохол трябва да е с такава форма, че да не може да се търкаля по масата! ;)
 

astra

Редовен Потребител
Но не намирам формуляр,молба или заявление.
Адаш, чукни на този пост на Надето и виж най-отдолу, има прикачени бланките за разните случаи.
Документите качени на сайта се обновяват възможно най-редовно.
Понеже и на мен ми се прииска да се присъединя към клуба разпечатах, попълних и приготвих заявлението си заедно с членския внос, турих го в плик в калъфа на Щаера и сега чака или откриването на сезона или пък някоя открита тренировка - което се случи първо. :)
 

ivotomov1

Редовен Потребител
Адаш, чукни на този пост на Надето и виж най-отдолу, има прикачени бланките за разните случаи.

Понеже и на мен ми се прииска да се присъединя към клуба разпечатах, попълних и приготвих заявлението си заедно с членския внос, турих го в плик в калъфа на Щаера и сега чака или откриването на сезона или пък някоя открита тренировка - което се случи първо. :)
Ами ужким гледах и аз но ...... Благодаря ти,сега ще видя.
 
Нагоре