Kral Arms

LogiBG

Редовен Потребител
Интересно ми стана че голяма част от пцп-тата са до 500-600лв.Иначе имам роднина в Турция и от преводача на браузера виждам, че имат доставки и тн. и може да ми я вземе а аз ще отида да си я прибера само.Благодаря !
 

Дончо Иванов

Редовен Потребител
Интересно ми стана че голяма част от пцп-тата са до 500-600лв.Иначе имам роднина в Турция и от преводача на браузера виждам, че имат доставки и тн. и може да ми я вземе а аз ще отида да си я прибера само.Благодаря !
Така става.Фактурата обаче ще е на негово име.
 

llcoolj

Редовен Потребител
Браво бе, за 550 кинта и пушка и пистолет. Много добре.
Цената за да е толкова изгодна има два варианта:
1. Продавача е заредил на цени преди последното увеличението от 20-30% на Крал и Хатсан.
2. Фактурата е със занижена стойност. Всички знаем с каква цел се прави.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Верно Левент. От многото четене и концентриране във форума проспах да се досетя за 300 евровия лимит на Хамзабейли и останалите от сорта ;):yahoo:
 

Niki

Редовен Потребител
Цената за да е толкова изгодна има два варианта:
1. Продавача е заредил на цени преди последното увеличението от 20-30% на Крал и Хатсан.
2. Фактурата е със занижена стойност. Всички знаем с каква цел се прави.
Не са това вариантите,има и трети!
 

Niki

Редовен Потребител
Толкова струва пушката,това е сумата която е заплатил колегата,просто нещата се поръчват предварително,няма наличност в магазина,този модел е нов и няма достатъчна наличност...............
 

llcoolj

Редовен Потребител
Толкова струва пушката,това е сумата която е заплатил колегата,просто нещата се поръчват предварително,няма наличност в магазина,този модел е нов и няма достатъчна наличност...............
Това с наличностите е така. Да не казвам всичките, но повечето търговци нямат целия асортимент на ПЦП-та Хатсан и Крал. Много често се случва да поръчваш и да чакаш седмица докато е при търговеца.
 

PUNISHERvw

Редовен Потребител
Купена е от магазина от визитката в Истанбул с предварителна поръчйа дадено капаро.
 
Нагоре