Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Здравейте колеги , интересува ме някой поръчвал ли е въздушна пушка от въпросния сайт , и как стоят нещата със покупката , за колко дена идва ,и дали има проблем при регистрацията
Благодаря ви предварително !!!
Да поръчвано е много пъти и няма никакъв проблем.
Плаща се с карта и идва според каква доставка си избереш,експресната на следващия ден,бавната за 7 дни.
Искат и сканирана лична карта като поръчваш за първи път,за доказване на възраст.
Регистрацията тука се прави със фактурата от покупката,някъде съм чувал че искат да е преведена.
 

teodordt

Потребител

mitaka85

Потребител
Ок , и да попитам още нещо което не ми е ясно , посочената цена на сайта крайна ли е , или върху нея се начислява и данък ? Защото като сложа пушката в кошницата изписва цена на пушка , цена на данък а крайната цена остава цена на пушката
 

mobilen

Редовен Потребител
Трябва да маркираш за къде ще пътува пратката.Като цъкнеш Евросъюза данъка ще е в цената.
 

LogiBG

Редовен Потребител
Колеги писах два емейла до https://airgunshop.gr/ , така и не получих отговор. Как се прави комуникацията с тях? Написал съм ги доста грамотно на английски и никакъв отговор вече седмица.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Пак добре, ти чакаш само седмица. Аз трети месец чакам отговор от един полски оръжеен магазин който е вносител за Полша на въздушно оръжие. Просто явно трябва да се приеме факта, че има много несериозни хора на тоя свят ;):rambo: https://sharg.pl/
 
Последна промяна:

LogiBG

Редовен Потребител
Някой знае ли мундилар и крале какви версии на раух 50с изпращат 16 или 7.5 джаула ? Съжелявам мисля, че го мернах някъде във форума преди но сега не го намирам. В мундилар май беше по силната експорт версия ако не се лъжа но да съм сигурен преди да я поръчам.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Някой знае ли мундилар и крале какви версии на раух 50с изпращат 16 или 7.5 джаула ? Съжелявам мисля, че го мернах някъде във форума преди но сега не го намирам. В мундилар май беше по силната експорт версия ако не се лъжа но да съм сигурен преди да я поръчам.
То си пише в описанието на пушките който се продават колко джаула са,в двата сайта предлаганите пушки са 16 джаула
Като в момента в крале няма наличност и само в мундилар има калибър 4,5
https://www.mundilar.net/pt/carabin...olsa_de_transporte-nenhuma/calibre-4_50mm_177
 
Последна промяна:

LogiBG

Редовен Потребител
Колеги пуснах на 8ми поръчка през мундилар за пушка, на 9ти я бяха изпратили по куриерска фирма gls и на проследването на пратката още пише че е транзит 10 дни по късно и не е пристигнала в България.Тази фирма с българската интерлогистика ли работи както пише в сайта им и имали начин да се провери какво се случва по телефон а не по мейли и тн. Може би доставката отнема повече от седмица две но нещо ми се вижда несериозно да не е в бг вече.
 

hunter_78

Редовен Потребител
С Интерлогистика работи GLS Испания от там поръчах оптика и се замота 10-тина дни и си я получих от Интерлогистика.Видях че е в БГ и им звъннах че ще я взема от място да не ми я носят,стана лесно и бързо.
 

Djack

Редовен Потребител
Някой наясно ли е, как стои въпроса и дали е възможна покупката на цев за дълго нарезно огнестрелно оръжие? Разбира се, законно!
 

LogiBG

Редовен Потребител
С Интерлогистика работи GLS Испания от там поръчах оптика и се замота 10-тина дни и си я получих от Интерлогистика.Видях че е в БГ и им звъннах че ще я взема от място да не ми я носят,стана лесно и бързо.

Благодаря за бързия коментар , звънях днес в интерлогистика и не можах да получа логичен отговор защо тръгнала от там пратката на 13 все още не е в бг но в крайна сметка чакам, помислих че нашите куриери се мотаят уви не е така поне за сега.Преди поръчвах оптика от мундилар и дойде от понеделник за петък за това се породиха сега някакви съмнения.
 

Васил 83

Редовен Потребител
Аз си спомням, че когато поръчвах моята от Mundilar се бави две седмици и няколко дена.
Скоро от тях си взех едни ножчета сайта беше друг но пак минаваше през Интерлогистика и всичко беше наред.

P. S
За разлика от Интерлогистика искам да се оплача от Ин Тайм от които преди няколко дена си взех една пушка. Положението там е трагично всичко е с главата на долу. Чакаш страшно много време всички пратки стоят разхвърляни по земята и персонала рови в тях, като къртица. Трагедия, лошото е, че някой фирми работят с тях и не може да ги избегне човек.
 

Sen

Редовен Потребител
Колеги, днес получих инфо от Габиели, предполагам ще бъде полезно за закупуване на артикули от UK, ще прощавате, ако не съм първия, който го споменава:

Здравейте, уважаеми клиенти

уведомяваме ви, че работим с нов адрес в Ирландия.

ДДС/Мито не се начисляват на продуктите с произход Великобритания.

Повечето онлайн магазини, ще изискват допълнително заплащане за куриерските услуги или няма да предлагат доставка.

Амазон има безплатна доставка за клиенти с "Prime" абонаменти. www.amazon.co.uk

Други магазини с безплатни доставки тyк: https://www.worldwideshoppingguide.com/ireland/ , http://shoponlineireland.com/page/1

За повече информация пишете на колегите занимаващи се с офиса в Ирландия на gabieliassist@gmail.com

Курсове към България на 10 работни дни

Цена: 4 лв на килограм
 

emci74

Редовен Потребител
Вчера, преди да си легна, си проверих кошницата в Крале, с надеждата за някое намаление покрай черния петък. Бях си сложил поръчаните на дядо Коледа неща и чаках сгоден момент.
Виждайки това, си казах, сега е момента за апартамента!
Screenshot_20211124-225456_Samsung Internet.jpgScreenshot_20211124-224934_Samsung Internet.jpg
Викам си, баси майката, до вчера показваше 5700лв, верно 50%, че и доставката безплатна! Купувам.
Жената взе да ме гледа лошо, викам си (с дебитната карта в ръка),ще й мине след година-две!
Да, ама не. Бъг в системата и цената си е нормалната.
Сега сядам да пиша ново писмо на дядо Коледа....
 

astra

Редовен Потребител
Да, ама не. Бъг в системата и цената си е нормалната.
Така е, бъг в системата е, който е постоянен и се дължи на холандските генетични "особености" да мамят всеки и на всяка цена.
Днес почти си "купих" стрелково яке от краДле, което до последно ми искаше 220лв и чак като дойде ред да си въвеждам номера на кредитната карта, ми написа цена 431лв.
"Да, ама не!" :)
Сърбал съм я холандската супа, хайде стига толкова! :)
Още една прясна причина да твърдя, че крале е крадЛе! :)
 
Нагоре