Обяви от мрежата

cyrex_bg

Новодошъл
До 2028 е живота, но пише в обявата, че има преглед до 2022 което не е така. В магазина направиха компромис да я напълнят сега трябва да търся къде се прави проба.
 

cyrex_bg

Новодошъл
Бялата лепенка с лъвчето най-долу за какво е?
 

Attachments

  • 57E459D1-37F8-4D9E-A69B-465A33D3C3DF.jpeg
    57E459D1-37F8-4D9E-A69B-465A33D3C3DF.jpeg
    203.6 KB · Прегледи: 49

cyrex_bg

Новодошъл
е значи си има валидна проба до догодина или аз бъркам нещо. Aqua lung ми казаха че нямала проба
 

mobilen

Редовен Потребител
Би трябвало до май 22 да няма проблем, освен ако не признават Холандската проба.
 

Евгений Б.

Редовен Потребител
Изобщо не е на зор и е малко опърничев. Преди да си взема мойта пушка, "зетя" му беше звънял да го запита да му направи цена за 2 диани на веднъж и тоз му отвърнал "Пазърлъци не обичам, не съм на зор" и му затворил телефона :)
 

t.marev

Редовен Потребител
Изобщо не е на зор и е малко опърничев. .....
Перфекционистът от Варна, имаше предвид ако купувачът е на зор, тоест ако държи да си купи точно такава железария, в добро състояние....та тогава ще се бръкне.
 

F.Pehlivanov

Редовен Потребител
Изобщо не е на зор и е малко опърничев. Преди да си взема мойта пушка, "зетя" му беше звънял да го запита да му направи цена за 2 диани на веднъж и тоз му отвърнал "Пазърлъци не обичам, не съм на зор" и му затворил телефона :)

Твоя зет ако не беше ми се циганил можеше и да ги вземе. И двете пушки се продадоха на следващата седмица. Написал съм, че цената е твърда, и един лев няма да смъкна. Въпрос на принципност е.
Аз не си продавам пушките от зор за пари. Всяка седмица си купувам поне по две пушки. Продавам само повтарящите ми се пушки. И какъв е тоя принцип, че всеки който продава пушките си е на зор за пари? Е аз не съм...
Опърничав е малка дума за мен.
 
Последна промяна:

Евгений Б.

Редовен Потребител
Твоя зет ако не беше ми се циганил можеше и да ги вземе. И двете пушки се продадоха на следващата седмица. Написал съм, че цената е твърда, и един лев няма да смъкна. Въпрос на принципност е.
Аз не си продавам пушките от зор за пари. Всяка седмица си купувам поне по две пушки. Продавам само повтарящите ми се пушки. И какъв е тоя принцип, че всеки който продава пушките си е на зор за пари? Е аз не съм...
Опърничав е малка дума за мен.
Не съм присъствал на разговора, не знам как е подходил, но принципно е начетен човечец, би трябвало да се е отнесъл любезно и възпитано, извинявам се от негово име, ако е прозвучало "циганско" :) Но и ако вие не сте му били затворили преждевременно, можеше сега да притежаваме и да се радваме на хубави класики, вместо Кометка и екзотичен Benjamin, макар че той си се радва доста на неговата. Как да е, да сме живи и здрави, даже мисля вчера оглеждах едно вашо Фани 300 за 1100 и си помечтах малко :)
 
Нагоре