FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

anibis

Редовен Потребител
След пленумите +12мс с 30 грейна слъгове 298 мс е сега беше 286 утре ще видя точността как е довоолен съм
Само ми кажи тоя детайл кви пари ти излезе защото виждам че никак не е труден за направата му, а анотацията вече доста хора от форума е владеят!
Благодаря ти!
 

jony

Потребител
Колегата anibis може да направи този детайл без проблем, даже може да стане с обем какъвто си поръчате, ако желае разбирасе-успех....
 

ssh22

Потребител
Само ми кажи тоя детайл кви пари ти излезе защото виждам че никак не е труден за направата му, а анотацията вече доста хора от форума е владеят!
Благодаря ти!
Здрасти! Може ли повече информация за анотацията? Какво представлява това?
 

ssh22

Потребител

Васил 83

Редовен Потребител
Здравейте колеги, може ли някой от вас да ми каже, ако знае какъв е размера/резбата на цевта на fx wildcat mk3 за слагане на саунд модератор?
 

Sen

Редовен Потребител
Здравейте колеги, може ли някой от вас да ми каже, ако знае какъв е размера/резбата на цевта на fx wildcat mk3 за слагане на саунд модератор?
Колега, в уебсайта на ФХ е казано, че е 1/2" UNF, като може да варира за някои държави.
По принцип новите издания на пушките им са вече 1/2" UNF. Ако си решил да купуваш от някъде конкретно, предлагам да се свържеш с продавача и да питаш дали наистина е такава резбата. Ако ти е трудна комуникацията с иностранци - хвърли ми едно ЛС, аз ще го направя вместо теб.
@du6ata има такава пушка, сигурен съм, че и той след малко ще сподели каква е резбата на неговия шрауд.
 

biserterziyski

Потребител
Колеги да попитам ,мога ли Dony fl Ronin 1/2 unf да завия директно на шрауда на импакта.Мисля,че е 1/2 unf но на 20 ли е? Достатъчно дълга ли е тая резба на шрауда?
 

Attachments

  • IMG_20210601_185545.jpg
    IMG_20210601_185545.jpg
    154.8 KB · Прегледи: 59

ssh22

Потребител

andi

Редовен Потребител
Импактите малките са 1/2*20. Големите има и с 20 мм , ама няма как да я объркаш
 

biserterziyski

Потребител
Става ронина,доста е брутален.Звука е много снайперски.Някак по-плътно заглушен.Благодаря на колегата DimitrovV.
 

Attachments

  • IMG_20210604_155406.jpg
    IMG_20210604_155406.jpg
    367.2 KB · Прегледи: 159
  • IMG_20210604_151039.jpg
    IMG_20210604_151039.jpg
    538.3 KB · Прегледи: 156

Belchev

Новодошъл
Здравейте пичове ! Първо се бях насочил към пцп до 1000лв ,след четене и гледане на ревюта стигам до извода ,че фх са на доста високо ниво в изработката . та въпроса ми е нормални ли са тези цени 3500-4000 само за пцп без аксесоари и оптика и има ли колеги с наблудения към новия фх импакт м3 снайпер(700мм цев) ? вобще дали си заслужава подобна инвестиция която се обезценява след 10-12 месеца до новия модел на фх?
 
Нагоре