Въздушна пушка

Петър0203

Новодошъл
Здравейте.
Бих желал да се допитам до вас и да дадете професионално и опитно мнение, каква въздушна пушка/голям калибър бихте ми препоръчали като марка, става дума М/У 45 и 50 калибър.
Благодаря ви предварително, хубав и позитивен ден.
Поздрави!
 

Gadnqra

Редовен Потребител
В 45 и 50 калибър се сещам за Hatsan Piledriver. Имат доста неща да им се пипнат за да заработят, както трябва. Определено не е пушка за развлекателна стрелба.
 

Петър0203

Новодошъл
Да така е, не са добро качество.
Umarex hammer са добри, но правят проблем с пълнителя/(магазина)
Gamo 45 калибър е много добро качество, но не съм на ясно как стои въпроса ако реша да я закупя от чужбина, каква е процедурата.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Нито една от пушките, които си писал не са добри без да се бутнат. Така са абсолютно всички, за съжаление.
 

Петър0203

Новодошъл
Един приятел има Гамо 45 и е много доволен от нея. Кажи някоя според теб която е ОК, цената няма значение, защото на мен Гамо ми я хвалят доста, незнам...
 

staz

Редовен Потребител
Един приятел има Гамо 45 и е много доволен от нея. Кажи някоя според теб която е ОК, цената няма значение, защото на мен Гамо ми я хвалят доста, незнам...
Един приятел има хацан и е много доволен, а аз не съм доволен от приятеля ми...
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Един приятел има Гамо 45 и е много доволен от нея. Кажи някоя според теб която е ОК, цената няма значение, защото на мен Гамо ми я хвалят доста, незнам...

В калибрите, за които питаш, от кутията никоя не е ок, за съжаление. Добрата новина е, че всяка може да се направи.
 
Нагоре