Добричка група

Димитър Илиев

Новодошъл
Всички еърсофт реплики стрелят с 6 мм пласмасови топчета които грамаж само варира от 0.12 г до 0.50 г
 

Attachments

  • IMG_20200505_192554421.jpg
    IMG_20200505_192554421.jpg
    270 KB · Прегледи: 35
  • IMG_20200505_193820539.jpg
    IMG_20200505_193820539.jpg
    177 KB · Прегледи: 36

dberov

Редовен Потребител
Грамажа не е важен, а това че топчето е 6мм е добре, понеже вътрешната част на тръбата е около 10-12мм.
Притеснява ме да няма супер голям преразход и при стрелба, въздушната струя да изхвърли хроното от цевта или да го изкриви и да го простреляме, че това ми е вече петия хронограф и предишните все така услужвайки ми ги гръмнаха.
Хайде да спрем да пишем тук. Погледни си личните съобщения (горе в дясно известие в червен цвят).
 
Последна промяна:

Ctan4o

Потребител
Много искам ама вероятно няма да мога. Ако все пак успея няма да стоя много
 

milen milkov

Редовен Потребител
Не че спортувам от доста време, ама трябва да се активирам май ! Подготовка за утре- ако не вали !
 

Attachments

  • 20201212_194528.jpg
    20201212_194528.jpg
    185.2 KB · Прегледи: 59
  • 20201212_194603.jpg
    20201212_194603.jpg
    169.9 KB · Прегледи: 58
  • 20201212_194638.jpg
    20201212_194638.jpg
    182.2 KB · Прегледи: 61

dberov

Редовен Потребител
Нали имаме хале, дали вали или не, какво ни спира.
Единственото което не виждам е мерак и организация.
Ако има мераклии, нека пишат та да организираме закриване на годината, че и се вижда края.
 

milen milkov

Редовен Потребител
Незнам за халето дали е налично още? Аз лично се бях отказал от хобито ! Ноооооо като ти влезе оловото в гъ...а извинявам се в кръвта няма измъкване ! Че благодаря на Ачо за помощта днес за да добият нещата други ( скорости) измерения....;)
 
6

6.35

Гост
Здравейте.За много години.Разбрах че разполагате с хале.Какъв е реда да дойда и да пострелям.От Варна съм.
Пък и да се запознаем.Поздрави.
 

dberov

Редовен Потребител
Здравей и за много години.

С тоя вирус няма да стане скоро, има колеги изплашени, че доста познати си заминаха от него.
 

staif

Редовен Потребител
За много години колеги!
Поствам една уникална снимка, направена с дрон над нашия град в първите минути на новата 2021 година.
Авторът е Момчил Тодоров.

View attachment 88355
аауу много красиво ,крада го за фейса..за много години на всички
 

desso

Новодошъл
Здравейте група, много слаба активността (аз разбира се, съм изключително активен ). Да попитам в типично лаишки стил:има ли вече къде да се пълни въздух в Добрич, или още не? Поздрави!
 

milen milkov

Редовен Потребител
До колкото знам Митко не доставя компресори от Алито ! А иначе доста колеги си взеха доставени от него - не съм видял или чул лоши отзиви.
 

milen milkov

Редовен Потребител
Някой от групата да е пълнил метан скоро? Питам че последния път искаха бутилката да е хваната за колата , на Балик на Хим ойл ми отказаха направо и незнам да се разхождам ли до горе изобщо ....:)
 

shaman

Редовен Потребител
Благодаря! А тези компресори за които беше писал Митко, от Алито дали имат мускули да пълнят бутилка, или са подходящи само за резервоара на пушката?
Пълнят си без проблем до 300 бара и бутилки :) Иначе като поръчваш от Алито - гледай да е с доставка от Европа, че иначе става много бавно и дебело с митниците...
 

Lighthammer

Редовен Потребител
Аз си поръчах такъв да дойде от Чехия и не съм плащал нищо допълнително. Но трябва да призная и че още не съм го пробвал, защото тази седмица ще ми дойде пушката. По отзиви, клипчета и т.н. изглежда, че ще върши работа.
Между другото, намерих и някакви в германския амазон на подобни цени: първи, втори, трети.
 
Последна промяна:

teodordt

Потребител
Здравейте, добричка група!

Живея във Варна, но съм родом от Добрич.
Споделете къде ходите да стреляте? Понякога пътувам по работа до Добрич и ако успея, си крада малко "време за себе си". Вчера се заврях из Гази Баба, някакво обрасло с трева футболно игрище. Пострелях малко и така. Голяма краста са това пушките :)
 
Нагоре