Софийската група

rivan

Редовен Потребител
Здравейте, сега къде може да се постреля в или около София, без да се минават КПП-та?Егати и късмета имам - като можеше да се стреля - нямах пушка, сега имам пушка - не може.Иска ми се да пострелям, преди да забранят напълно излизането.
 

staz

Редовен Потребител
От прозорчето на банята...

п.п.
ако нямаш прозорче, то тръгни по етажите...
 

staz

Редовен Потребител
За срещи - препоръчвам Тиндър.
Винаги ще те изненада...
 

ivotomov1

Редовен Потребител
И аз пълних на Аквалунг миналия месец,искаха ми за сега пълнене 20 лв. за 5 литра.Ако утре си я взема 15 лв.:pumping:
 

lynx

Редовен Потребител
При тях няма значение дали бутилката е 3 или 15 литра, цената е една за всякакви литражи.
След време като се опознаете, най-вероятно ще ти намалят цената.
 

milen.m

Редовен Потребител
ФТКС
Ако някой иска да пътуваме заедно за състезанието в Асеновград и да си разделим разходите за пътуването, да се свърже с мен на ЛС.
 

IPetrov

Новодошъл
Здравейте,
Някой може ли да помогне да допълним Hercules Bully от 200 на 250 бара в София?
Свързах се със Сотис, но в момента нямат бутилка, която да зареди над 200.
Пушката е нова и бих искaл да я тествам. Аз си поръчах бутилка, но ще дойде другата седмица.
Благодаря предварително!
 
Последна промяна:

kamikadzzze

Потребител
тъп въпрос, вътре в града забранено ли е?
Вероятно има много места които стават, издълбани коридори в земята, или строежи (изоставени), или корито на река (със завой - за по-сигурно), или долинка обградена от хълмове, или дори примерно Хиподрума. Не може ли да се стреля на такова място без да бием 3 дни път с камили, или нещо съм пропуснал в закона?
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Здравейте. В населено място не е разрешено. Освен, ако не е лицензирано стрелбище. Успех
 

lynx

Редовен Потребител
..............Не може ли да се стреля на такова място без да бием 3 дни път с камили, или нещо съм пропуснал в закона?
Камикадзе, в Закона за оръжията не е добре уточнено каква е ситуацията с въздушните оръжия.
Забраните са в общинските наредби, всяка община си гласува собствени такива.
Всеки от нас си е намерил подходящи обезлюдени места, които да са ни удобни и не много отдалечени.
Както си забелязал, в града има и някои подходящи места, но там рискуваш да имаш разправии с Органите.
Потърси подходящо място в твоя регион, много желателно е да е извън населеното място.
Да не се разхождат наоколо кучкари, гъбари, влюбени, еколози и прочие.
Всеки от нас има глава на раменете и сам взима решения къде е подходящо място за хобито ни.
 

kamikadzzze

Потребител
Разбирам и мн благодаря, а какво е нужно да се лицензира едно място за стрелбище? Трудно ли е?
 

ivotomov1

Редовен Потребител
Като пример ще ти дам това инфо.Понеже живея в Лозенец над Хемус и Нови искър ми е малко далече.Когато ходя сам ,си намерих едно място над Бистрица в ляво са едни хубави поляни без хора даже събота и неделя.Навлизам 200-300 метра по хубав черен път от пътя за Железница забивам мишената и почвам.На гпс излиза Бистришко бранище.Подминаваш Вила Спаго,(комплекса с басеина)
Това при положение че си от София.
 
Последна промяна:

Васил 83

Редовен Потребител
Здравейте колеги, знам, че сега не е много подходящо времето за стрелби, но ми е любопитно да ли някой продължава да ходи да стреля край квартал Враждебна?
 
Нагоре