Пловдивска група

Kanzas

Новодошъл
По какво стреляте да знам какво да нося ,тази събота ще ходя на балкан но другата сигурно ще дойда.
 

bleu81

Редовен Потребител
С тия немощни пушки с миниатюрни съчмички, само ще го чешете по четината и прасето ще си ги събира за герданче!:)

Това от опит ли го казваш? Като тинейджър с хайнела с турска сачма има няма 7 джаула съм свалял ку** и яр* с 1 изстрел в гла**** . Сегашните пушки са всичко друго но не и маломощни. 30-тина джаула ПЦП в 4.5мм с тежка чашка ще свали мишена с форма на приплод на 30тина метра ако се уцели в "убойната"зона. За по-големите калибри изобщо не се и съмнявай. Затова и ме притесняват многго тия твърдотели. Дано не съм прав, но скоро ще видим края на свободното ВО каквото го познаваме...
 

t.marev

Редовен Потребител
Това от опит ли го казваш? Като тинейджър с хайнела с турска сачма има няма 7 джаула съм свалял ....
Много на сериозно вземаш всичко....:)Чети между редовете.;)
Който разбрал - разбрал.

П.П. А пък аз като малък, имах една жилка....хвърляше Марица!:)
 

astra

Редовен Потребител
скоро ще видим края на свободното ВО каквото го познаваме...
Преди 1 година те видях за 1-ви път и странно - чух те да казваш, че скоро щели да забраняват свободното ВО!
От тогава гледам, не си спрял да говориш и пишеш с аргументи за това!
Хайде, ако обичаш, ако не можеш да си заглушаваш мислите и страховете ти в тази посока, поне спри да пишеш с аргументи за забрана на ВО!
Тук има много, нормални и отговорни, възрастни хора, които обичат това хоби, практикуват го отговорно и приказките ти и постовете ти никак не ни помагат!

Най-добре е, естествено, да си взимаш редовно хапчетата срещу депресия и натрапчиви мисли/страхове!

Ще си позволя да повторя: Марине, спри да пишеш с аргументи за забрана на ВО!
 
Последна промяна:

DeadShot

Редовен Потребител
Колеги,от къде в Пловдив зареждате метан?Без да задават особено много въпроси, защо бутилката се търкаля в багажника?
 

astra

Редовен Потребител
До преди 2-3 години зареждах без въпроси от станциите:
1. Под моста на сточна гара, в посока центъра, до сервиза на Рено - Дачия
2. На 4-ти километър, изхода посока Пазарджик
3. На изхода за Садово, след Скобелева майка
4. На Карловоско шосе, около ТЕЦ Север, посока с. Труд
5. На Голямо конарско шосе, точно преди Чехобул
....
Пробвай в някоя или всички от гореизброените и сподели опит към днешна дата. Успех!
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Колеги, от къде зареждате въздух в Пловдив? Питам за колега, който е от Карлово.
 

andi

Редовен Потребител
https://forum.airguns.bg/index.php?threads/ИМАМЕ-ХАЛЕ.4018/page-39

Преди празниците разбрах , че в Пловдив вече има още един частен компресор на 300 бара и няколко дена обсъждам със собственика при нужда да го ползвамe . И вече имаме окончателна договорка. Казал съм му , че си зареждаме в Синята бездна , и сме доволни. Но е добре да има алтернатива за всеки случай

Цената се разбрахме да е както досега - 6 лв на бутилка , независимо каква , когато дозареждаме . И 7 лв ако бутилката е празна , или под 100 бара . Това което може да е полезно , е че компресора е в работилницата на човека , а той живее отгоре . И ще може да се зарежда в доста широк времеви диапазон , дори след работно време и събота и неделя . Това може да е от полза за тези на които досега заради работата им , или локацията е неудобно да зареждат .

Намира се отстрани на държавна болница, ул "Ангиста" 3 . Има табела , малко е навътре , но се вижда, и малко трудно се спира в работно време. Казва се Крикор , тел . ‎0897 98 66 09. На табелата пише водолазен сервиз "Наутилус"

И това не малко - втори компресор , на различно място, на същите цени , без фиксирано работно време .
 

rivan

Редовен Потребител
И ще може да се зарежда в доста широк времеви диапазон , дори след работно време и събота и неделя
Много полезна информация, предвид това че ходя в Пловдив обикновено в извънработно време! Благодаря!
 

andi

Редовен Потребител
Много полезна информация, предвид това че ходя в Пловдив обикновено в извънработно време! Благодаря!

Писал съм го април 2018 година . Там не съм зареждал , но знам че работи . За по сигурно първо се разберете по телефона .
 

astra

Редовен Потребител
Цената се разбрахме да е както досега - 6 лв на бутилка , независимо каква , когато дозареждаме .
За информация да отбележа, че в "Синята бездна" цената за дозареждане вече е 8лв. Моля, ако някой скоро е зареждал при Киркор, да сподели има ли промяна в цената.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Зае информация да отбележа, че в "Синята бездна" цената за дозареждане вече е 8лв. Моля, ако някой скоро е зареждал при Киркор, да сподели има ли промяна в цената.
Иво,то е 8 лева от доста време.
Може би от миналото лято.
 
Нагоре