Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

Статус
Заключена за публикации

Jorom

Редовен Потребител
Грешиш! Много добре знам какво чувам вече няколко пъти - ПРОВЕРИХМЕ ТЕ, ЩЕ ТЕ ПРОВЕРИМ и тогава ще напишем бележката, и тн! И не е да си мислят че отивам за нещо свързано с огнестрелно, много добре ме знаят че имам няколко ВО и нямам огнестрелно!
 

Jorom

Редовен Потребител
Напълно сериозни са като споменават тая мистериозна тяхна проверка! Сетих се за разговор с единия КОС-аджия след като си получих бележките за първите две пушки които донесох от Турция, и за които бележки чаках около месец след подаването на заявлението за уведомлението на първата пушка. Bтората беше десетина дена по-късно...първо ме провериха разбира се! На майтап му викам на единия: като сте ме проверили, мога ли да изкарам курс и да придобия огнестрелно за спортни цели? Отговора беше, че мога след като съм минал проверката! Питам го: добре де, какво точно проверявате? A тоя ми отговори: наши си работи, проверяваме!
Тея да не са ме проверявали, все едно ще искам огнестрелно... :confused:
Затова реших да питам тук какви са тея мистериозни проверки, дето си правят на хора с ВО, някаква самодейност е това!
Проверките почнаха с първата пушка която си донесох от Турция! Пушката която купих преди тази от турция, беше от оръжеен магазин в Бс два месеца по-рано, и бележката ми беше готова в рамките на 3-4 дни, и за никаква проверка не стана на въпрос!
 
Последна промяна:

Jorom

Редовен Потребител
Не е точно така, бях купил САМО ЕДНА - ПЪРВАТА от турция като отидох на 10 януари и хоп - ела след месец, първо трябва да те проверим! И вчера, като пуснах заявление за последната пушка която докарах, пак взе да ми говори за проверка другия КОС-аджия, и като му казах че вече са ме проверявали януари - за първата пушка от турция, каза че в такъв случай щяло да стане по-бързо!
 
Последна промяна:

didarai

Редовен Потребител
Я кажете , ако регистрирате пушка закупена втора ръка искат ли някакаъв документ при уведомяването , че не съм го правил отдавна , а мисля да отикам между капките една самоделка ?
Като продадох така , само ми задраскаха пушката от списъка с другите и казаха , че вече другият си носи отговорност , дали ще я уведоми .
 

lu-bo

Редовен Потребител
Може ли някои да качи лин на договора за да мога да го копирам?
Предварително благодаря!
 

Stanley 2

Потребител
Колеги днес една госпожа от 1во Районно София ми се обади и ми каза че ВО според последното изменение от закона не можело да се купува от частно лице ??? Можело само да се наследява ??? Можело да се КУПИ от магазина САМО !!! Какво става можете ли да коментирате едната пушка ми е договор за покупко продажба от частно лице но сега съм щял да мина между капките !!!
Ами ако реша да продам моя пушка на някой Не можело !!!
 
Последна промяна:

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
1 РУ в кой град?Какво очакваш от едни бедни и прости българи...ти защо не си купи fac в обединеното кралство,наистина ми е интересно,това е богата и подредена държава за човек с твоя социален статус не би било проблем да премине през процедурните перипети?
 

Stanley 2

Потребител
1 РУ в кой град?Какво очакваш от едни бедни и прости българи...ти защо не си купи fac в обединеното кралство,наистина ми е интересно,това е богата и подредена държава за човек с твоя социален статус не би било проблем да премине през процедурните перипети?
Говедо FAC ще си купиш кога имаш разрешително в УК ..Коментирай темата тъпако щото не касае само мене КАСАЕ ВСИЧКИ Мен не ми бери грижата ..
 

bleu81

Редовен Потребител
Говедо.... тъпако ..

Лошо, Седларов, лошо!

Това не е форум за животновъди..

Като се замисля съм чувал такъв език от най-низшите пролетарий във влака за Лондон... Тия, които пътуват вдигнали крак на отсрешната седалка с бира в ръка и всяка 3-та дума е "фокин"...
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Лошо, Седларов, лошо!

Това не е форум за животновъди..

Като се замисля съм чувал такъв език от най-низшите пролетарий във влака за Лондон... Тия, които пътуват вдигнали крак на отсрешната седалка с бира в ръка и всяка 3-та дума е "фокин"...


Марине, ама и ти ли си пътувал в чужбина!? Ся и английски, ако знаеш...
 

Hidden

Редовен Потребител
Във Форума май ще почне да се долавя мирисът на прясна БАНица ...
 

rifle

Потребител
Говедо FAC ще си купиш кога имаш разрешително в УК ..Коментирай темата тъпако щото не касае само мене КАСАЕ ВСИЧКИ Мен не ми бери грижата ..
stanley, stanley с такива постове няма да допринесеш за доброто отношение на колегите към теб! Язък че Niki каза някоя добра дума за теб!Пак се издъни!
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Една жена ми се обади???
Това може да го броиш за опит за среща или свалка, ама за Закон или даже тълкуване на Закона - не.
Явно нечий телефон е развален или тя толкова е чела Закона, че не прави разлика между ВО и ОО......
Ясно дефинирано тълкуване на Закона - само с цитат на конкретен член, алинея, точка, подточка и т. н.
 
Последна промяна:

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Явно Stanley2 е общувал на лични с тоя и ония и по стара традиция трупа дивиденти и одобрения върху гърба на предполагаемия най-слаб...познато... не бих казал човешко а обратното!
Ако само аз съм за сегнатия ,то аз съм против БАН,не е честно,подобен каруцарски език не е изключение...
П.с.
Братан,ако под глупак разбираш човек,който прави нещо за някого без да печели нещо ...то Ок!
 
Последна промяна:
Статус
Заключена за публикации
Нагоре