Оръжеен магазин АйЕсДи БГ

7

7842

Гост
като основно я почисти от ВСИЧКИ коментари, които не са пряко свързани с темата
Ами да спрем да пишем.Да четем само това което се пусне на хранилката.И тук ли цензура?
Да изберат-модераторите кой има право да пише и всички останали само да четат.:cheers:
 

rivan

Редовен Потребител
Ами да спрем да пишем.Да четем само това което се пусне на хранилката.И тук ли цензура?
Да изберат-модераторите кой има право да пише и всички останали само да четат.:cheers:
Не, не си ме разбрал!Ще пишем в новата тема.Защото на никой не му е приятно да му спамят в темата.А ние ще си пишем, кой каквото мисли.Просто да има ред.
предлагам модераторският екип да обсъди и ако реши да създаде тема, например "Коментари и обсъждания по темите за продажби", или както намери за добре, но такава , където бихме могли да обсъждаме въпросите, които ни вълнуват, без да цапаме темите на търговците или продавачите.Но такава тема според мен трябва да има.И в тази нова тема да бъдат преместени всички постове, които цапат темите.
 
Последна промяна:

ISD-BG

Редовен Потребител
ЗДАРАВЕЙТЕ,
ДНЕС ЩЕ ВИ ПОКАЖЕМ


ВЪЗДУШНА ПУШКА BROWNING X-BLADE II GAS PISTON UMAREX

2.4359_x-bladeiigp_rechts_ret_2000_1125_0.jpg

Тази въздушна пушка използва газова бутална система вместо традиционната пружинна. Това намалява триенето в процеса на извеждане и вибрации по време на изстрела. Най-новата версия разполага с полимерна втулка и мерник, който е напълно регулируем. Предлага се със здрав полимерен приклад, тежи приблизително. 2,6 кг и е 110 см дължина.

Спецификации:
Модел: Browning X-Blade II
Калибър: 5,5mm (.22) сачми
Капацитет на пълнителя: 1 сачма
Дулна енергия: 24 J
Максимална скорост: 232 m/s
Обща дължина: 1100 mm
Дължина на цевта: 445 mm
Тегло: 2600 g
Принцип на действие: газово бутало
Предпазител: автоматичен
Приклад: полимер


 

ISD-BG

Редовен Потребител
ЗДАРАВЕЙТЕ,
ДНЕС ЩЕ ВИ ПОКАЖЕМ

ВЪЗДУШНА ПУШКА REXIMEX THRONE PCP SYNTHETIC CAL. 5.5MM

reximex-throne.png

Спецификации:
Модел Reximex Throne PCP
Калибър 5.5 mm - кал.22
Максимална скорост 220 m/s
Вместимост на пълнителя 12бр.
Капацитет на бутилката 425 см³
Налягане 200 Bar
Приклад Черна синтетика
Обща дължина 87.5 cm
Дължина на цевта 58 cm
Тегло 3.75 кг
Дължина между спусъка и задтилъка: 37.5cm / 14.7"
Презареждане лостова система с ротационен пълнител
Регулиране на спусъка Ръчно
* Оптиката не се предлага с пушката.
 

rivan

Редовен Потребител
По време на въведеното извънредно положение магазинът ще работи ли?
 

ISD-BG

Редовен Потребител
Здравейте, Магазинът работи, като се спазват всички разпоредби.
 

jony

Потребител
Приветствам колегите от ISD и е добре да се ориентират че ние от форума правиме сериозен оборот и е редно да ни предлагат стоките с по- приемливи промоции.
 

llcoolj

Редовен Потребител
ЗДАРАВЕЙТЕ,
ДНЕС ЩЕ ВИ ПОКАЖЕМ

ВЪЗДУШНА ПУШКА REXIMEX THRONE PCP SYNTHETIC CAL. 5.5MM

reximex-throne.png

Спецификации:
Модел Reximex Throne PCP
Калибър 5.5 mm - кал.22
Максимална скорост 220 m/s
Вместимост на пълнителя 12бр.
Капацитет на бутилката 425 см³
Налягане 200 Bar
Приклад Черна синтетика
Обща дължина 87.5 cm
Дължина на цевта 58 cm
Тегло 3.75 кг
Дължина между спусъка и задтилъка: 37.5cm / 14.7"
Презареждане лостова система с ротационен пълнител
Регулиране на спусъка Ръчно
* Оптиката не се предлага с пушката.

В описанието във сайта на Reximex Throne сте написали "Марка KRAL ARMS". Рексимекс от Крал Армс ли се произвеждат или Кузей Армс ?
 

ISD-BG

Редовен Потребител
ЗДАРАВЕЙТЕ,
ДНЕС ЩЕ ВИ ПОКАЖЕМ
ВЪЗДУШНА ПУШКА WALTHER ROTEX RM8

465.10.06_rotexrm8varmint_rechts_ret_2000_1125_0.jpg

Въздушната пушка Walther Rotex RM8 е с английски стил, но е произведена в Германия. Цевта Lothar Walther е оборудвана с накрайник - адаптер 1/2 "UNF за монтиране на шумозаглушител. Интегрираният резервоар с манометър осигурява до 180 изстрела при 16 джаула. Версията Varmint се предлага с здрав полимерен приклас с изключително ерномична форма.

Спецификации:
Модел: Walther Rotex RM8
Калибър: 5,5 mm (.22) сачми
Вместимост на пълнителя: 8 сачми
Дулна енергия: 16.0 Joule(s)
Начална скорост: 180 m/s
Цилиндър за сгъстен въздух: 232 bar
Спусък: регулируем
Дължина на цевта: 500 mm
Обща дължина: 950 mm
Тегло: 3870 g











 

rivan

Редовен Потребител
ISD, хубаво ще е при представянето на даден модел да посочвате и цена, и цена за членове на форума, за да не стават недоразумения, както преди!Може да ползвате бутон "промени", известно време след публикуване на поста.
 

Djack

Редовен Потребител
И е добре да се уточни, че отстъпка се използва само след разговор по телефона! Онлайн не се прави, въпреки, че при поръчка в карето за "допълнителни обяснения" съм посочил, Никнейм и членство към форум, на който се правят отстъпки! Демек, трябва явно да се поръчва само в работно време, за да може да се разчита на отстъпка!
Иначе по отношение на поръчките, действат светкавично - никакви забележки!
 

ISD-BG

Редовен Потребител
Здравейте, Цената на пушката е 889 лв. За членовете на форума цената е 800 лв.
Съжалявам, че се е случило така, при направена он-лайн поръчка. Отстъпките се ползват и това важи и за он-лайн поръчки, не само при покупки на място. Ако ни напишете, кога сте направили поръчката, ще прегледаме поръчките и ако се окаже, че в действителност не сме ви направили отстъпка, ще се реваншираме при следваща с по-добра отстъпка или подарък. Все пак хора сме и може да се случи да допуснем грешка, но със сигурност не е съзнателно действие.
 

lynx

Редовен Потребител
В официалният сайт са я посочили като "The barrel was made by Lothar Walther, with a 1/2" UNF thread for a silencer."...
Може наистина да е с LW цев, на мен не ми харесва че е 16 джаула в 5.5 калибър. Ще падне работа, докато я докара човек до прилични стойности за 5.5
https://www.umarex.com/products/airguns/made-in-germany/465.11.50.html
 

rivan

Редовен Потребител
на мен не ми харесва че е 16 джаула в 5.5 калибър
Има я и във вариант 30 дж.:
https://www.isd-bg.com/oruzhie/v-zd...na-pushka-walther-rotex-rm8-varmint-5-5mm-30j
По скоро ме притеснява:" Цевта е проектирана от Лотар Валтер", което може да означава, че е проектирана от един, а произведена от друг.Но това могат да го кажат ISD.
 

lynx

Редовен Потребител
rivan, аз затова цитирах официалният сайт, там изрично са посочили, че е произведена а не проектирана от ЛВ. ;)
Навремето моделите Валтер Доминаторите бяха с цеви Carl Walther(беше шамповано на самите цеви) и въобще не бяха по-лоши от LW.
Може да питаш Анди от Пловдив и Николай Атанасов от Бургас. Особено при настроени високи скорости, според Анди тези цеви били много добри.
А за 30-те джаула е ясно, че съществува като опция, но от Ай-Ес-Ди са написали, че техните пушки които продават са 16 джаула.
Дали предлагат 30 джауловите варианти, трябва те да отговорят.
Според мен 30 джаула за калибър 5.5 също е малко(поне 40 е моя минимум за този калибър), но всеки си има негови критерии.
:cheers:
 
Нагоре