ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

du6ata

Редовен Потребител
Така като гледам пълнотелите KnockOut които имам няма да ми стигнат до края на март. Поразтърсих се и намерих един чешки сайт, където продават доста изгодно пълнотелите на JSB KnockOut.
Ето линк към тях: https://www.balistas.com/airgun-ammunition/airgun-pellets-55mm-0.22/jsb-knockout-slugs-55mm-200pcs/
Ако има желаещи може да се организираме група и да си поръчаме от тях. В сайта пише, че доставят до България и транспорта е 16 евро.
Пише out of stock демек нема
 

llcoolj

Редовен Потребител
Пише out of stock демек нема
Като се опитам да направя заявка изписва "Temporary out of stock" , демек временно няма наличност. Предполагам , че ако се пише до съпорта ще кажат някаква по точна информация кога ще ги имат в наличност.
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Ако Пеко не прави скоро поръчки пробвай да се свържеш с булармс https://www.bularms.com/, те са вносителите на jsb ако не бъркам. Светльо ми спомена кога ще имат доставка, на не помня.
 

llcoolj

Редовен Потребител
Ако Пеко не прави скоро поръчки пробвай да се свържеш с булармс https://www.bularms.com/, те са вносителите на jsb ако не бъркам. Светльо ми спомена кога ще имат доставка, на не помня.
Пратих запитване на чехите от балистас и на нашите от булармс, кога ще имат наличност от JSB Knockout. След 10 минути чехите ми отговориха. Цитирам:

"Hello,

they should be available within a week after placing the order.


Have a good day!

Michal Ngo
Customer Support
Balistas.com"

Така, че ако има желаещи за тези пълнотели, както писах в по предния пост , да се организираме група и да направим поръчка.
 
Последна промяна:

andi

Редовен Потребител
Пробвах стрелба от новата двунога (малкия атлас) с Импакта . Стрелба от капака на колата, вечер на фенер - тест за практическа приложимост.
170 метра . 30 калибър NSA slug 55 gr. 3 мс вятър от 11.
Засега се съмнявам че скоро с jsb или с H&N ще направя подобна група
 

Attachments

  • IMG_20200302_184538.jpg
    IMG_20200302_184538.jpg
    267.7 KB · Прегледи: 104
  • IMG_20200219_153024.jpg
    IMG_20200219_153024.jpg
    445.3 KB · Прегледи: 99

andi

Редовен Потребител
Прави сте и двамата. Тоест и на мен много ми се иска да сте прави. Със сигурност ще е по лесно и логично в Европа да стрелям с европейски съчми.
Jsb са много големи. И много мудни . Или незаинтересовани.
И ме дразни защо като са големи ние трябва да вършим тяхната работа.
Много реклама , много шум , и накрая ние трябва дори да си платим за да изтестваме суровия им продукт. И после хоп - редизайн, който най накрая полетява.
Доста колеги си купиха нокаути. Поне аз не съм видял някой да покаже найстина добра група на 100+ метра. Признавам моите не съм ги пробвал още. Нямам време засега да събера подходящите пушки в 5.5 .
 

llcoolj

Редовен Потребител
Вторник ще поръчваме пълнотелите JSB Knockout от балистас. Някой друг ако иска, да го има в предвид.
 

nikolai89

Редовен Потребител
Никой не писа отзиви за JSB Hades , явно ще съм пръв. Взех една кутия 6.35 от Пеко, Стреляно е с Херкулес Були с цев от Крикет (пак от Пеко :)), дистанция 100м , скорост 300-304 м/с, група от 5 изстрела
88261074_2687864051326503_1727840367945973760_n.jpg
P.S. Който не вярва да дойде да стреля :cheers:
 

du6ata

Редовен Потребител
Никой не писа отзиви за JSB Hades , явно ще съм пръв. Взех една кутия 6.35 от Пеко, Стреляно е с Херкулес Були с цев от Крикет (пак от Пеко :)), дистанция 100м , скорост 300-304 м/с, група от 5 изстрела
View attachment 82228
P.S. Който не вярва да дойде да стреля :cheers:
Хадес а е много добра чашка и в 5.5 също прави страхотни групи
 

llcoolj

Редовен Потребител
Никой не писа отзиви за JSB Hades , явно ще съм пръв. Взех една кутия 6.35 от Пеко, Стреляно е с Херкулес Були с цев от Крикет (пак от Пеко :)), дистанция 100м , скорост 300-304 м/с, група от 5 изстрела
View attachment 82228
P.S. Който не вярва да дойде да стреля :cheers:

Супер е групата. ЧЗ цев си казва думата :rambo:Повече от това няма на къде.
 

Павката

Редовен Потребител
Колеги,някой би ли ми казал какъв е балистическия коефициент на JSB EXACT 1.03gr 5.52?
 
Нагоре