EDGUN

du6ata

Редовен Потребител
Тоя където му подава пълнителите го е измислил новия лишей казва се Александър и е кръстил оръжието анубис и като го е направил казал на Ед да го продават заедно като лишей 2 ама ед му се е изсмял обаче анубис е направил 1000 бройки и почнал да търси дистрибутори и тогава нещо ед е спекъл и преди два дена излезе видео с двамата как се боксират и вече били приятели абе такива работи
 

Sen

Редовен Потребител
Тоя където му подава пълнителите го е измислил новия лишей казва се Александър и е кръстил оръжието анубис и като го е направил казал на Ед да го продават заедно като лишей 2 ама ед му се е изсмял обаче анубис е направил 1000 бройки и почнал да търси дистрибутори и тогава нещо ед е спекъл и преди два дена излезе видео с двамата как се боксират и вече били приятели абе такива работи
Адаш, две видеа има вече, в които опровергават тази "теория". Всичко е било маркетингов трик за привличане на внимание и своего рода подигравка с т.нар. "тролове":
 

Licho

Редовен Потребител
"Леший"-горски дух.Често се среща в руските народни приказки,легенди и предания.
 

andi

Редовен Потребител
Много е концептуален. Красив е по своему. Може би един от малкото пушколети които ми са интересни.
Но ми е интересно защо няма римейк на Леля 1 - уникално практичен формат - много по приложим от горския дух . И от всеки друг пушколет.
 

Niki

Редовен Потребител
А,някой знае ли дали има многозаряден Велес,виждал съм Леля1 многозарядна,даже в 6.35,ама Велес не,а те са едно и също??
 

anibis

Редовен Потребител
Първия Леший РЕДУКТОРА така да се каже не се справяше,зима лято +/-20-25м/с
Витали, доста колеги го познават руснак живее в България от 18г.
И все се бъзикаше Миро,топло време/лятно/ време Леший не трябва да стои на стая а в хладилник...
За Леший 2 просто това е нещото което Ед не трябваше да пуска на пазара,а трябваше да оправи първия.
 

Niki

Редовен Потребител
Е,това е булпап супер изчистен,няма тонове дръво и желязо?Просто не знам ,къде да го пусна и тука при другото русначе..........
 

gogo tinkov

Редовен Потребител
Е па...да бърка! :dazzed:
Мое лично мнение - Еди беше попрекалил и с цените.
А сега и да иска - не може да продава извън страната си.
 

Sen

Редовен Потребител
Е па...да бърка! :dazzed:
Мое лично мнение - Еди беше попрекалил и с цените.
А сега и да иска - не може да продава извън страната си.
Точно си се обърка, колега :)
На няколкото си едгъна тва ми беше първата работа - да махна електронната щуротия отпред, като втория си Матадор направо го поръчах да дойде без манометър :D
Добре, че спря да ги слага на 2рото поколение горски духове, че да не ги махам и от тях ;)
Повярвай ми, не съм само аз, масово беше заболяването. Дотолкова, че дистрибуторите му започнаха да продават няколко вида аналогови WIKA, такова беше търсенето :D
Както каза един колега от чужд форум "От тая глупост ми липсва само термометъра" :D :D
 

Sen

Редовен Потребител
В Едгън сайта правят ли доставки да БГ?
И преди войната не правеха, а сега вероятно е напълно невъзможно.

Добавям: ако под "Едгън сайта" имаше предвид edgunleshiy.shop - доставят навсякъде, до Бг за няколко работни дни.
Ако имаше предвид руският сайт на производителя - е, по-горе писах ..
 
Последна промяна:

sts1969

Редовен Потребител
В Крале има два модела, къс и дълъг, доставят без проблем до БГ.
 
Нагоре