EDGUN

Sen

Редовен Потребител
Детайлна 3D схема на Леший, сигурно ще има и на другите модели скоро и най-сетне синтетика, която не е с безумно тегло, а даже по-лека от дървото:
 

Sen

Редовен Потребител
Писах на Ед и той каза за новите редуктори, че вече са инсталирани на всички нови модели, аз мислех, че е използвал старите първоначално за петата серия:
"It is installed in all Matadors and Lelyas I sell now both in Russia and out of Russia".
Когато го попитах и за гравираната с лазер скала на редуктора, отговори следното:
"No, I decided to make coloured stickers. Waiting them from them printing shop."
Предполагам е разсъдил, че така ще излезе по-евтино и ще отнема по-малко време. Със стикери работата ще заприлича доста на Huma ;) Да видим дали ще успее да се справи по-добре от тях.
 

Sen

Редовен Потребител
В едно от последните си видеа Едуард се похвали нещо за бъдещите си проекти.
Днес получих малко информация от кухнята, или по-скоро от преддверията й ;)
Прототип на полуавтоматична в калибър .357.
 

Sen

Редовен Потребител
Нещо не съм наясно! Къде се произвежда туй пушкало?View attachment 78079
В Русия, а също така и в Естония, където има втора производствена база на марката. Имам произведени и на двете места. Няма разлика в качеството.
 

Grifcom

Потребител
Никъде до сегане бях виждал " сделано".
Няма разлика в качеството? И в цевите ли?
 

Sen

Редовен Потребител
Никъде до сегане бях виждал " сделано".
Няма разлика в качеството? И в цевите ли?
Цевите са 2 марки: LW и руски - Алфа Пресижън. Засега Алфа се използват само в калибър 6.35.
Едуард до скоро използваше само LW, но от няколко месеца започна да ползва цеви на Алфа. Причина според собствените му обяснения: за ЛВ чака между 6 и 9 месеца, а за Алфа - няколко седмици. Също така има проблеми с търговските санкции, наложени срещу Русия. Затова е решил да ползва ЛВ за пушките, които се сглобяват извън Русия, а Алфа Пресижън за пушките, сглобявани в Русия.
Цевите Алфа са полигонални и без шок. Новият ми Р5М пристигна преди около месец. Изрично помолих дистрибутора да бъде оборудван с Алфа. Цевта се държи чудесно, даже прави по-хубави групи с JSB 2.2 грама от стария ми Матадор, който имаше ЛВ. Аз лично съм много доволен.
Отбелязвам отново, че това засега е само в 6.35. В другите калибри цевите са ЛВ, независимо къде се сглобяват пушките. От сравнително скоро е, голям шанс има да попаднеш на ЛВ и в 6.35, зависи кога и къде е сглобено оръжието.
 

Sen

Редовен Потребител
Здравейте, колеги.
Днес получих оферта от колега от чужбина.
Става въпрос за томбола, в която наградата е Edgun Matador R5M 5.5 с ламиниран приклад + оптика Vector Optics Veyron 4-12x44 + монтажи + 3-годишна гаранция на оръжието + експресна доставка навсякъде в Европа.
В томболата се предлагат само 100 (сто) билета.
Закупуването им приключва на 05 януари 2020, или до изчерпване на билетите, тегленето на победител е на 06 януари 2020.
Организатор е испанският дистрибутор на Edgun и RTI Arms Франциско Ейзаяга, някои от вас може да го знаят като тазгодишния победител на Extreme Bench Rest в Arizona на 50 м.
Прилагам двете страници на офертата, които съдържат условията, негов контакт, начин на плащане за желаещите и т.н.
Оставам на разположение, ако някой желае да помогна в установяването на контакт.
Весели празници на всички.
 

Attachments

  • 1.png
    1.png
    1.2 MB · Прегледи: 65
  • 2.png
    2.png
    536.7 KB · Прегледи: 65

petkof

Редовен Потребител
Здравейте, колеги.
Днес получих оферта от колега от чужбина.
Става въпрос за томбола, в която наградата е Edgun Matador R5M 5.5 с ламиниран приклад + оптика Vector Optics Veyron 4-12x44 + монтажи + 3-годишна гаранция на оръжието + експресна доставка навсякъде в Европа.
В томболата се предлагат само 100 (сто) билета.
Закупуването им приключва на 05 януари 2020, или до изчерпване на билетите, тегленето на победител е на 06 януари 2020.
Организатор е испанският дистрибутор на Edgun и RTI Arms Франциско Ейзаяга, някои от вас може да го знаят като тазгодишния победител на Extreme Bench Rest в Arizona на 50 м.
Прилагам двете страници на офертата, които съдържат условията, негов контакт, начин на плащане за желаещите и т.н.
Оставам на разположение, ако някой желае да помогна в установяването на контакт.
Весели празници на всички.
Чисто математически, 99% е безсмислено да участваш.
 

Sen

Редовен Потребител
И новата разработка на Edgun: Leshiy 2.
Вече многозаряден, полуавтоматичен, с 2 резервоара и възможност за бутилка. Повече детайли при официалната премиера.
 

Attachments

  • IMG-20200303-WA0004.jpg
    IMG-20200303-WA0004.jpg
    106.4 KB · Прегледи: 77
  • IMG-20200303-WA0005.jpg
    IMG-20200303-WA0005.jpg
    133 KB · Прегледи: 78
  • IMG-20200303-WA0006.jpg
    IMG-20200303-WA0006.jpg
    72.4 KB · Прегледи: 79
  • IMG-20200303-WA0002.jpg
    IMG-20200303-WA0002.jpg
    174.2 KB · Прегледи: 76
  • IMG-20200303-WA0001.jpg
    IMG-20200303-WA0001.jpg
    101.3 KB · Прегледи: 76
Нагоре