FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

7

7842

Гост
Останал съм с впечатление , че не харесваш марката FX , а си фен на турските пушки . Ако съм сбъркал кажи , и ако се интересуваш толкова много, следващия път може и на теб да пратя .
Харесвам я.Даже доста я харесвам.;)Но се получава нещо като едно време имаше голямо предлагане на Цептер-разни тенджери,тигани и т.н.И понеже бяха скъпи не може всеки да си ги купи ги даваха на изплащане,но каква беше изненадата на мераклиите започваш да изплащаш,но ги получаваш след пълното изплащане.:eek:При пушките FX се получава нещо подобно.За цена не говоря,който има пари купува-който няма купува друга марка.Кажи ми как да дам капаро и да чакам с месеци?Като влезеш в магазина и платиш-салама след 5 месеца ли ти го дават?Ето това ме дразни.Имам пари.Вадя ги и я купувам.....Да ама не.
 

nikisv

Потребител
Здравейте ,някой да знае как да намаля скоростта на FX Dreamline .В момента е около 25 джаула със 0.547 .Първоначално искам да я намаля до около 21-22 джаула .
 

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
Здравей,е нали има "врътки" за регулиране на мощността и налягането ? От тях не става ли,не вярвам да не може да падне от тях.
Краен вариант е да буташ пружината на ударника,но мисля,че може да го скопиш от тях.
 

Sen

Редовен Потребител
Здравейте ,някой да знае как да намаля скоростта на FX Dreamline .В момента е около 25 джаула със 0.547 .Първоначално искам да я намаля до около 21-22 джаула .
Здравей,е нали има "врътки" за регулиране на мощността и налягането ? От тях не става ли,не вярвам да не може да падне от тях.
Краен вариант е да буташ пружината на ударника,но мисля,че може да го скопиш от тях.
Особено в калибър 4.5 мм. Намали работното налягане на редуктора, може би на около 100 бара и нагласи пружината на ударника подобаващо за новото налягане - чрез външната шайба, не би трябвало в този калибър да ти се налага да отваряш и да буташ самата пружина. Тая пушка е доста версатилна, ще успееш да свалиш скоростта.
 

nikisv

Потребител
От врътката на lov пада на 12 джаула но са малко.Редуктора се намалял външно без да се изпуска налягането но не знам от къде .
 

nikisv

Потребител
То било елементарно но човек като е зле с английския. Благодаря на всички отзовали се .
 
Последна промяна:

bleu81

Редовен Потребител
Здравейте ,някой да знае как да намаля скоростта на FX Dreamline .В момента е около 25 джаула със 0.547 .Първоначално искам да я намаля до около 21-22 джаула .

Вместо да я намалява опитай жсб хеви. Моята е със старата слоу туист цев но стреля великолепно със тежкото жсб на 24дж.
 

andi

Редовен Потребител
За кой калибър, и дължина. Че много объркано с слуховите лайнери
 
Последна промяна:
7

7842

Гост
Това много добре,обаче конкуренцията защо още спи?При другите марки пушки няма никакво движение.Аз бих си купил цев със стъпка за проектили,но няма от къде.Доколкото знам от Lothar Walther може да поръчаш но минимум 10 броя.1300 евро и после другите 9 цеви да си ги навря някъде :eek:
 

andi

Редовен Потребител
Когато преди време ти казах за опцията поръчка на поръчкова цев от LW , изискването беше за 20 бланка . Щом казваш 10 , значи са ги намалили . Но както знаеш от бланка за да стане цев за пушка си е още време и пари . А и самия поръчков бланк нямало срок на изпълнение , и се е чакало понякога над 6 месеца . Сега нз как е .
И точно тук е предимството на ST-X цевите на FX . Сменяш стъпката според твоите изисквания по-лесно , по-бързо и доста по евтино . Поне на теория е много примамливо - досега се продават лайнери с 9 различни стъпки и казват че ще има и други .
. На практика още незнам . Ланерйте още ги няма , а съм ги платил повече от месец .
 
7

7842

Гост
Това за 10 бр. не знам дали е актуално.Цев за FX не зная дали може да се постави на друга пушка.Ако може бих си купил без да се замислям.
 

jony

Потребител
Колега 7842 виждам че си голям мераклия за сугова цев ,вече имаме техническите параметри за присьединяване на цевта кьм цевната кутия от Анди който ги описа и снима, сега остава да свалиш цевта от пушката на която смяташ да сменяш цевта и да я снимаш ,за да се види какви са разликите и какво може да се корегира.Това е по- добрият вариант да вземеш готова цев отколкото заготовка и да си кьсаш нервите с некадьрни стругари.
 
7

7842

Гост
Направил съм го - дистанционно:D.Аз съм в Англия.Колегата llcoolj я свърши тази работа.Не зная диаметъра на шрауда.Може да опре в резервоара и да не влезе в кутията.А ако трябва да го махна не ми харесва.
 
Нагоре