МОДЕЛИТЕ НА Air Аrms S510 / S410 / S400 /EV2 / Twice Mk и др.

Dominus

Редовен Потребител
Рачо, то на всички резервоари реално е написано кога са произнедени, но никъде не се казва колко е живота и това е при всички производители.
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Дани ме е изпреварил. На щаерчетата е 10 г. Май "ово е стандарт" по етикет за всички.
 

Attachments

  • IMG_20180922_174048_1.jpg
    IMG_20180922_174048_1.jpg
    192.7 KB · Прегледи: 79

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Ммдаа... Сърце не ми дава да похарчи едни 200Е, щото изглежда като нов. Ама скоро ще трябва:(
 

Kyanev

Новодошъл
Здравейте
Имам проблем със Air arms S410
Първия проблем е че изпуска въздух от клапана за пълнене
А втория е че и е увеличена мощноста а пък искам да я взема с мен в Англия а е незаконно да притежаваш въздушно оръжие по мощно от 12fps
Може ли да ме носочите към някой който да ми отремонтира пушката и да регулира мощноста
Благодаря
 

anibis

Редовен Потребител
А някъде за който и да е резервоар има ли данни? И мен ме интересува. Иначе съвсем скоро ще си имаме в БГ нещо доста сериозно да тестове.

Атаманския резервоар е дадено всичко,какво работното налягане и тестовото.
И колко годни е срока на експлоатацията на резервоара 10г.

038979129.jpg
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Здравейте
Имам проблем със Air arms S410
Първия проблем е че изпуска въздух от клапана за пълнене
А втория е че и е увеличена мощноста а пък искам да я взема с мен в Англия а е незаконно да притежаваш въздушно оръжие по мощно от 12fps
Може ли да ме носочите към някой който да ми отремонтира пушката и да регулира мощноста
Благодаря
От къде си колега.
 

lynx

Редовен Потребител
Повреден ли е или "по принцип така си работи, в 10 метров коридор"? :confused:
 

gary m

Редовен Потребител
Тези редуктори ги заменят с такива от Робърт Лейн и не са много скъпи.
Ако този не подлежи на съживяване, слагайте нов.
https://www.ebay.co.uk/itm/Air-Arms...356225?hash=item1a443334c1:g:PcgAAOSwVA5aDZN7

Lynx, thanks for the help, a big thanks to Dominus also.
Yes, the Lane regulators are not so expensive, but I will also need a new cylinder, fill valve etc. I have a non standard cylinder on the FTP. Costs are rising and to be honest I need to find a cheaper hobby. :(
Air Arms rifles have caused me more stress than living for 10 years in a Tsigani ghetto. Life and surprises. :)
Thanks for all the help and tolerance, good luck to all the forum and guys I have met.
Best regards G.
 
Нагоре