Kral Arms

Gadnqra

Редовен Потребител
Говори за дотиквача. Виждал съм такова явление и при други пушки с хлабав сайдлевър. Нормално е въздухът да се опитва да избута назад дотиквача, но не трябва да успява, ако е изчислена правилно геометрията на сайдлевъра. Първият и най-лесен вариант е да се притегне въпросният сайдлевър.
 

daniel

Новодошъл
аз така викам на това, но което бута чашката от пълнителя в цевта.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Ако не се оправи с леко притягане, трябва да се провери водачът под дотиквача. Той се намира между дотиквача и ударника. Пред този водач има пружина, която ако е прекалено мека или къса, не заключва добре сайдлевъра в затворено положение и той се отваря при изстрел.
 

daniel

Новодошъл
пиша от телефона и форума не ми позволява да кача снимки. после ще пробвам от лаптопа. това, което забелязах е че сайдлевъра се отваря при съвсем леко докосване с пръст - все една е под напрежение и малкото побутване направо го изстрелва
 
7

7842

Гост
Кралчетата имат потенциал, с някой условности разбира се . На мен конструкцията ми е много позната и предвидима - все пак е почти пълно копие на Еваникс , така че не ми е трудно да ги разпъна . Джъмбото е по лесно заради повечето въздух , но и Бреикъра става .
Преди няколко седмици на едно интересно събитие се събраха няколко 6,35 мм Кралчета и други ПЦПта минали през мен напоследък . Стрелях основно аз, а не собствениците , и се получи интересно сравнение как стрелят при едни и същи условия и един и същи стрелец , но с различни скорости и най-вече проектили - основно сравнение на JSB със пълнотели H&N гризли ( 2 гр) и турски (2,8 гр) .

ПП. за мащаб - квадратчето на мишените ми е със страна 65 мм
AN DI,каза че Кралчетата са ти познати и няма проблем да ги тунинговаш.Когато ти казах че цевта на моят Брейкър не харесва Редизайн,ти каза че при теб не си срещал цев да не ги харесва.Явно послъгваш защото гледам в Ю Туб задаваш въпроси на руснаците с каква скорост ги стрелят.Това е на клипа който качих със 76 изстрела на едно място.Аз го питах за цевта дали е с шок или не и той ми отговори.Гледам че на твоят въпрос мълчи,явно не иска да те светне за скоростта.Щом го питаш значи и при теб го има проблема.Те не случайно са взели цев със стъпка 406 мм.,ако имаха точност щяха да си карат със стандартната 450 мм.
 

Varbev

Потребител
Здравейте,Георги. Вашата пушка от Бг ли я купихте или от Турция? Благодаря!
 

llcoolj

Редовен Потребител
Някой стрелял ли е с това животно? https://kralarms.com/en/urun/space/
Търся отзиви за тази пушка, че се замислям дали да не си купя този модел в калибър 6.35мм. Виждам, че тука "проблемния" регулатор на въздух е заменен с друг.
 
7

7842

Гост

llcoolj

Редовен Потребител
Днеска разгледах няколко онлайн магазина в комшиите и установих, че са вдигнали цените на Краловете с между 300 и 600 лири. Върховият им модел Puncher Nemesis W е скочил с близо 700 лири. Минаха по цена доста от Хасаните.

Поредна заигравка с Крал Армс НП-05. Болта на пружината на ударника е в положението от снимката. Стрелям с обичайните за мен ЖСБ 1.175 гр. при температура 29-30 градуса.
Зареждам до 210 бара, работно 205 бара:

1. 281
2. 283
3. 284
4. 285 (185 бара)
5. 286
6. 283
7. 285
8. 283 (174 бара)
9. 284
10. 283
11. 284
12. 285 (159 бара)
13. 284
14. 285 ( 150 бара)
15. 283
16. 282 (141 бара)
17. 281 (137бара)
18. 280 (134 бара)
____________________
19. 277 (130бара)
20. 274
21. 273
22. 270
23. 267
24. 264 (111бара)

Средна скорост в плато (18 изстрела) 283,38 м/с.
 

Attachments

  • P_20190913_140132.jpg
    P_20190913_140132.jpg
    348.7 KB · Прегледи: 101
Последна промяна от модератор:

Иван89

Новодошъл
Дайте мнение за модела N01 върви около 130 лв.много ли ще се прецакам ако си го взема кажете недостатъците му и хубавите страни ако има такива.Ще се стреля по мишени на около 20-30 метра.
 

llcoolj

Редовен Потребител
Дайте мнение за модела N01 върви около 130 лв.много ли ще се прецакам ако си го взема кажете недостатъците му и хубавите страни ако има такива.Ще се стреля по мишени на около 20-30 метра.
Тука колегата е направали подробно ревю за Kral N 01:
https://forum.airguns.bg/index.php?threads/Крал-Армс-n-01-поглед-отблизо.10666/#post-276430
 

dberov

Редовен Потребител
Съседите не спят.
Не спат комшиите и от това недоспиване им идат проблемите. Все бързат да изкарат още и още нови неща на пазара.
На тоя от клипа затова му се запали ключа.
 
Последна промяна:

llcoolj

Редовен Потребител
Не спат комшиите и това недоспиване им идат проблемите. Все бързат да изкарат още и още нови неща на пазара.
На тоя от клипа затова му се запали ключа.
Пак много изкара :) Не ги знам от Крал Армс какви предпремиери правят, но от новите им пушки като този Револт, Спейс и НП-500 (най новите им модели), нито една няма налична в мрежата им в Турция. Като пуснах запитване преди 2 седмици за Спейс ми отговориха, че щял да започне да се прозвежда масово след 2-3 месеца.
 
Нагоре