Снимки на вашите пушки

anibis

Редовен Потребител
Не виждам какво е ниското на класовете на гамо?! А относно калашниците, наясно съм, че не са чудо, но ме кефят. Може би, защото за разлика от повечето тук съм служил! Разбирам, че бюджета на повечето не позволява подобна колекция, но поне недейте да пишете глупости.
Я ми покажи кое е от високите класове на Гамо.
 

anibis

Редовен Потребител
Колега не приказвай за бюджет,и на кой колко позволява,не е уместно.
А ето ти по-високия клас на Гамо но не пише Испания на ЦК а пише една друга държава,та това Гамо е в пъти по-хубаво и от трите ти Гамо-та
Gamo Hunter 1250 4.5 mm MADE IN ENGLAND


wm_4905574.jpg



GAMO-HUNTER-1250.jpg
 

anibis

Редовен Потребител
Не виждам с какво, тази пародия на ВП е по-добра от Gamo G-Magnum 1250 IGT Mach 1 5.5mm или от Gamo Replay Magnum 5.5mm. Но вие си знаете!
Колега, трябва наистина ама наистина доста да почетеш! :)
 
6

6.35

Гост
Само това 4.5 не ми харесва.На мен де.Иначе всеки си знае.Но честно не съм пробвал.Ама нали е магнум трябва да сее олово.И всеки може да си харесва пушките.И да си ги показва.
 
Последна промяна от модератор:

Licho

Редовен Потребител
Важното е на теб да ти харесват!
А "калашниците"(не въздушните,де),както АК,така и картечницата ПК, са си истинско чудо.Щом си бил в казарма, сигурно го знаеш...Но огнестрелните са друга тема.
Иначе има сред нас и такива,дето също сме служили(аз,напр -2 г и 6 месеца със запасите) и поназнайваме за какво става въпрос.
 

PUNISHERvw

Редовен Потребител
Евтин аналог на Кросманите.Дано,ако му се побае малко даде добри резултати.Предпочитам Umarex SA 10.
 
Последна промяна:

dberov

Редовен Потребител
Еми така е, някой правят деца, други правят детски стаи. :D
 
Последна промяна:

dberov

Редовен Потребител
Да ти е живо и здраво момчето, не ми обръщай внимание, бъзикоря се, че ми е весело днеска нещо...
 

petkof

Редовен Потребител
Малко спам. Едно момче с много пушки няма да постигне това, което ще постигнат много момчета с една пушка.
 
Нагоре