Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Щом не може да зареди, значи е дълга и не е за твоята пушка.
 

Rado1111111111

Новодошъл
Последна промяна от модератор:

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
http://www.hatsan.com.tr/en_vortex.html. тук са показани седемте типа газови пружини за Хасан,сравни твоята,може да са ти изпратили грешна!При 135-цата ако е със стария спусък трябва пружината да се стругове малко,може и при теб да е така!
 

Rado1111111111

Новодошъл
излиза модел 1 взел съм същото ама нещо не пасва затова търся в Пловдив някой майстор

От каде мога да си купя газово бутало зс байкак мп 512
 
Последна промяна от модератор:

ogromin

Новодошъл
Здравейте , при слагане на газово бутало на hatsan 125 колко дълбоко трябва да се пробие водача на пружината в който ще влезе пръта на буталото ? Или трябва да се прави нещо друго ? 20190609_170145.jpg
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Здравейте , при слагане на газово бутало на hatsan 125 колко дълбоко трябва да се пробие водача на пружината в който ще влезе пръта на буталото ? Или трябва да се прави нещо друго ? View attachment 77876
Не се слага и мисля, че "утежнител" се казва желЕзното, дето е У буталото.
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Защо да не се слага ?
1. Защото няма да събереш газовата пружина.
и
2. Някъде във форума (не помня къде) бях чел, че буталото е добре да е олекотено газова пружина. За разлика от телената пружина - там трябва да е утежнено.
Не знам защо!? :cheers:
 

ogromin

Новодошъл
Събира се . Газовата пружина е за този модел , дори е къса и трябва да и се направи точен водач .
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Събира се . Газовата пружина е за този модел , дори е къса и трябва да и се направи точен водач .
Няма такова животно къса ГП.
ГП трябва да е точно толкова дълга, колкото трябва да е.
Понякога, разлика в дължината с 2 - 3 мм се оказва фатална.
Явно нещо не ти е ясно.
Ако ГП е за този модел, просто вадиш всичката карантия и слагаш ГП.
Ако трябва да и правиш нещо, явно това не е твоята ГП и няма изобщо да стане.
Хубаво е човек да прочете (има къде), преди да пита или още по-лошо, да предприема интервенции по пушката без да знае какво прави.
 

xpresident

Редовен Потребител
Колеги, моля за малко помощ. Мой приятел има hammerli hunter force 1000 и е пощурял да и слага ГП. Има ли ГП оригинално за тази пушка, ако не какво може да се приспособи? Това Хамърли копие на някоя класна пушка ли е или е уникална по рода си?
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Това Хамърли копие на някоя класна пушка ли е или е уникална по рода си?
Норика Маверик-Метеор АР1000,виж темата за Метеор ,наскоро някой писа за успешен монтаж от оригинална газова Норика,нещо май само се подлагаше!
 
Последна промяна:
6

6.35

Гост
Здравейте .Имам газова пружина заводска на хатсан.Може ли някой да ми провери колко е напомпана.Пушката е хатсан от малките.Цяло лято стреля добре и изведнъж спря.Пушката е уплатнена добре.От Варна съм.Може на лични.
 
Последна промяна от модератор:

Shooter21

Потребител
Здрвейте въпроса ми е искам да тунинговам една Hatsan airtact pd с газова пружина но не намирам за модела такава та дали ще може да стане така от Hatsan 125 или от някой друг модел на Hatsan или ако продават някъде да ме насочите.
 
Нагоре