Манометър - откъде?

Sam_Yang

Новодошъл
Здравейте , някой може ли да ме упъти от къде мога да си закупя манометър за сам янг реклус 9 мм
 

lynx

Редовен Потребител
Оригинален трудно ще намериш.
Развий го и виж резбата каква е.
Има голяма вероятност да пасне от нещо друго.
На повечето пушки манометрите са еднакви, а продават в нета и универсални.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Ако знаеш и можеш да поръчваш от чуждестранни онлайн магазини ... ще намериш.
Ех не точно за за сам янг реклус 9 мм.
Има и много други, които ще ти свършат работа.
Ако не можеш обаче, ще се наложи или да ползваш услугите на някой, който може или да си купиш от някой, който си е купил повече.
 

Sen

Редовен Потребител
Извинения, намерих търсеното, не мога само да изтрия снимката.
 

Attachments

  • IMG-20180425-WA0005.jpg
    IMG-20180425-WA0005.jpg
    177.1 KB · Прегледи: 119
Последна промяна:

barbaron

Редовен Потребител
Търся wika на 315 бара 27мм на резба 1/8.

Ако има по българско ще е най-добре.
 

Sen

Редовен Потребител
Поръчах - понеделник ми обещаха да е при мен.
Момчета, може ли линк точно към този манометър? Посоченият води до указател с видове манометри и никъде не намерих такъв. Освен ако не е изложен в уебсайта, а просто оттам установихте връзка с търговеца?
 

barbaron

Редовен Потребител
Линк няма. Понеделник се надявам да ти пратя снимка. Говориш по тлфн. с най-близкия представител. Ще му кажеш "wika-27мм, 0-315 bar на 1/8 резба аксиален" за въздушна пушка. И те вече знаят...
 

Sen

Редовен Потребител
Благодаря :) Любо също като теб беше достатъчно любезен да ми се обади и да обясни.
 

barbaron

Редовен Потребител
Манометърчето, което даде на @Dominus и това на WIKA са с еднакви корпуси по размери и материял. Виж номера който са ми пратили на опаковката и ако можеш да ги ориентираш... В сравнение с малкия боклук на FX, тия изглеждат грамадански и това малко забива фацата на самата пушка, но въпроса за мен е да бъде адекватен. FX-овия не само показва 25Bar когато е празен, а когато "получава" налягане го отразява по своя собствена схема. Абе държат се като гербаджии и за това се налага да ги отстраня и двата, въпреки че големината малко ще ме дразни първоначално,но после да свикна и да ми е по-хубаво... Нещо като нов лИбовник с по-голям атрибут - погледнато през женски очи...
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    40.5 KB · Прегледи: 132
  • 2.jpg
    2.jpg
    21.2 KB · Прегледи: 131
  • 3.jpg
    3.jpg
    105.1 KB · Прегледи: 133

Sen

Редовен Потребител
Благодаря, колега; да, видях, че са същите размерите :) Значи дигиталният ще показва налягането на редуктора на Импакта :) Доста по-адекватно изглежда, отколкото на моята Леля.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Интересно нещо са пуснали китайците.
Бая по евтино е от всички такива предлагани до сега,лесно му се сменя батерията и ако и верно отчита ще е топ
BGN 53.14 17%OFF | 28mm Dial Digital Air Pressure Gauge Manometer 350Bar With 1/8'' BSP And 1/8'' NPT Thread For PCP
https://a.aliexpress.com/_mOWdDq7
 

Attachments

  • 163941272_3955718514471323_7911620577369146890_o.jpg
    163941272_3955718514471323_7911620577369146890_o.jpg
    318.1 KB · Прегледи: 75

anibis

Редовен Потребител
Да попитам знаещите,трябва ми манометър на/с резба 10х1мм. Имам на 1/8 но ми трябва на 10х1мм. Диаметър може да варира 24-28 та дори и 30мм
Благодаря!
 

bate ra

Потребител
Здравейте. Скоро не е писано в темата. Къде в София предлагат манометри. Трябва ми wika 250bar диаметър 28мм
 

lynx

Редовен Потребител
На 250 бара по-трудно ще намериш. 300 баровите са по-разпространения вариант, но и те вече трудно се намират, а и вече са на по-неприятна цена.
Представителството на Вика България е преместено на бул. „Aкадемик Иван Евстратиев Гешов“ 2e.
Навремето купувахме манометрите от представителството, което беше в района на бул.Константин Величков и бул. Стамболийски.
300 баровите тогава бяха налични и на много ниска цена.
Нямам представа дали в момента разполагат с наличности и/или дали доставят артикули по поръчка, но в сайта им не са показани манометрите, които ние ползуваме за нашите цели.
https://www.wika.bg/
 

bate ra

Потребител
Намерих. Но все пак за който ще има нужда, давам в София две места където се намират. 1 Микро макс до "пжи"-то 02/9460234 имат само до 315 бара. 2 Ангел Богданов 0887/518417. Има и на 250 и на 315. Цени около 60лв.
 
Нагоре