МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

carex

Потребител
Днес реших да" насъскам" Хайнела. Имайки предвид, че не е пипано нищо по него освен смяна на диоптъра с Р3.5Х20 разстояние 25м лек ветрец на пориви на3ч. Чашки JSB Target Sport Diabolo 4.5мм. 0,520гр. Резултата ме изненада.
 

Attachments

  • IMAG0129.jpg
    IMAG0129.jpg
    80.7 KB · Прегледи: 147

dberov

Редовен Потребител
От днес, 15 броя за време 4 минути на 25 метра, от маса, Крикет .22 кал двунога, JSB 1.175гр - 5.53мм, скорост 276м/с, простреляна оптика на 50 метра, стреляно на дотове.

CIMG0052.JPG
 
Последна промяна:

carex

Потребител
Вън е студено но в халето е топло ;)
Насъсках пак Хайнела но този път от положение прав и на 10м
IMAG0148_1.jpg
 

carex

Потребител
Може и 25м свободна позиция по бенч мишени. Ако направят бенч състезание, може да се включим с отделно класиране за Хайнел.
Супер ще е. Аз и мойте колеги сме се" зарибили"на 25м по кибритени клечки.
 

Hidden

Редовен Потребител
Може да се помисли за нещо такова - 8 дж (примерно) пружинна пушка на механични мерни прибори. Бюджетно състезание - много хора имат пружинни пушки, нужно е само рязане на пружина с цел достигане на позволената мощност.
 

Licho

Редовен Потребител
Три мишени от вчера с Файнверкбау 300S при малко по-"лабораторни" условия.Стрелях на 30 м.в един от коридорите на стрелбищния комплекс"Крез"в Пазарджик.Стрелба от опора-маса,отпред-възглавничка,отзад-заешки уши,на пълно увеличение с евтина китайка" Бушнел" 6-24х50,чиято кратност едва ли съответства на обявената.Знам,че пушката може повече,но засега- толкова.За съжаление,зрението на стрелящия вече не е така перфектно ,както му се иска да бъде. И още-чакам от немско някои чаркове,надявам се като подменя старите,нещата още да се подобрят.

Забравих съчмите:JSB EXPRESS,0,510;4,52
 

Attachments

  • Lenovo_A1000_IMG_20190103_114058.jpg
    Lenovo_A1000_IMG_20190103_114058.jpg
    198.6 KB · Прегледи: 123
Последна промяна от модератор:

bleu81

Редовен Потребител
View attachment 74861
Двете мишени са по 5 изстрела, JSB Exact, на закрито, от маса с предна опора хамстера. Първи впечатления от Ataman M2S FT.

Ха честито!
Значи това си поръча от испанците. Пушката е маниашка сигурен съм, че много има да те радва. Ако може си заплювам едно тестче на следващата зона за прострелка.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Браво Васко, страхотна мишена. дълго му се чудех на тоя атаман. ще го барна на следващото състезание и може да станат 2 :).
жалко че клас ППП оредява. :(
 
Нагоре