Оптики ползвани за Фийлд таргет FT (Модели, цени, характеристики и др.)

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
FT оптики произвеждани и налични за закупуване нови през 2018 година. (Липсва March)
 
Последна промяна:

Sen

Редовен Потребител
В днешно време младежта не се води от максимата "око да види, ръка да пипне" , а по-скоро от " ако не го пише в нета , значи не е вярно".
Пеко, и двамата с Павката сте прави в това си заключение, но според мен при условие, че има къде да види окото и ръката да пипне. А у нас няма, за жалост. Няма търговци, които да зареждат количество стока, тъй като са скъпи тези артикули и закупуването на асортимент се превръща в много скъпо и опасно от финансова гледна точка начинание. За беден и малък пазар като нашия, което е решаващият фактор. Иначе всички щяхме да си купуваме оптика на място от голям магазин, който ги има в наличност, с удоволствие и то, отиваш, тестваш, харесваш, купуваш. Но няма такъв и аз разбирам защо, не ги виня хората, че не правят такова нещо в нашата все още много бедна България.
В тази връзка, обсъждането на подобни артикули тук технически погледнато също минава в графа "в нета" ;) Пак ще дам за пример себе си - аз тук видях, че ползваш, Таурус, тук те питах доволен ли си, тук взех решение да си купя и аз, и не съжалявам :cheers:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Аз имах предвид друго.
Когато някой пита- кажете какво да взема, най-често се отговаря - ела на някоя сбирка и виж.
Валидно е както за пушки, пищови, така и за оптики.
Конкретно, едно е да видиш през една, две, три оптики, да отсееш разликите, да ти се изяснят специфични неща, отколкото да разчиташ на обективността на чуждо око. Дори и да не са конкретния модел, който си загледал, поне ще изключиш със сигурност тези, през които си гледал.
 
Последна промяна:

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Да споделя малко опит, в петък ми идва Sigthron SIII 10-50 x 60 от щатите за по малко от месец и с крайна цена 1000 долара със всички такси и транспорт . Ако някой се интересува фирмата за доставка е delivery shop.
 

dberov

Редовен Потребител
Да споделя малко опит, в петък ми идва Sigthron SIII 10-50 x 60 от щатите за по малко от месец и с крайна цена 1000 долара със всички такси и транспорт . Ако някой се интересува фирмата за доставка е delivery shop.
От кой магазин я закупи, ако не е тайна...
 

bleu81

Редовен Потребител
Никой не споменава тази оптика:

HAWKE SIDEWINDER ED 10-50X60

Означава ли това, че не "става"?
 

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
Възможно ли е да се включа в бюджет към 1300лв?
И ако някой е видял нещо подходящо и по чужди сайтове ще се радвам да сподели на лични,че съм малко на "Вие" все още.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
За 1300 можеш да си вземеш Nikko MK3 вероятно в състояние като ново.
Следи тук и ако изпадне нещо ще помагаме.
 
Последна промяна:

bleu81

Редовен Потребител
MTC Viper-Pro 5-30x50 SCB2

Нещо за тази посредствена бюджетна оптика?
Предполагам ще ми кажете не става но вече си ме знаете.. Търся неоткрити таланти :)
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Хвалена в началото, но няколкото които са ми минали през ръцете, все имаха някакви проблеми.
Малката 3-12 обаче е доста добра за ПЦП и като за парите си, независимо с кой кръст позволява да си виждаш попаденията на 146 м.
 

bleu81

Редовен Потребител
Хвалена в началото, но няколкото които са ми минали през ръцете, все имаха някакви проблеми.
Малката 3-12 обаче е доста добра за ПЦП и като за парите си, независимо с кой кръст позволява да си виждаш попаденията на 146 м.

Ако не е тайна откъде ги поръчвате?
Надявах се да си поръчам малката днес но я намирам налична само в британски сайтове. В крале е изчерпана а другите няколко популярни сайта не продават мтц.
 

gary m

Редовен Потребител
Марин, MTC connect? аз има една за теб. Тука, Карлуково.
I thought you wanted a large mag MTC?
 

gary m

Редовен Потребител
Yes, same reticile. SCB2. The one I showed you. Still in the box. It is spare.;)
Look at the uk price, minus 30% for a mate.
Shhhh, no bans. I talk in English;);););)
 
Нагоре