Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

Статус
Заключена за публикации

Dominus

Редовен Потребител
Тади бланка може да е и в свободен текст.
Ето ти и нашата. Снимал съм я с телефон.
 

Attachments

  • IMG_20181109_133706.jpg
    IMG_20181109_133706.jpg
    114.2 KB · Прегледи: 67

andi

Редовен Потребител
Ето ти бланката, по-долу.
Отиваш и я подаваш с входящ номер. Никой нищо няма да ти казва и налага.
Всеки гражданин има право да подава документи с входящ номер в Районното и не си длъжен да им обясняваш какво подаваш и защо.

Много правилно .
Или разпечатваш тази бланка , или вземаш от дежурния бланка по образец 11 .
Попълваш я и прилагаш копие от документа за закупуване ( трябва им за да видят датата )
После пак 2 варианта :
Или ги оставяш в РПУ , но не на дежурния , а в деловодство ( заведена с входящ номер)
Или ги пращаш по пощата , с препоръчано писмо с обратна разписка ( 1 лев и 70 стотинки) .

От тук нататък повече не се занимаваш и не те интересува - изпълнил си каквото иска от теб закона - уведомил си я .
Пазиш си входящия номер от деловодството , или разписката от пощата . Оригиналите в къщи и го снимаш да си го имаш на телефона - да се вижда датата на която си подал уведомлението .
 
Последна промяна:

Фермиранхо

Потребител
Ето ти бланката, по-долу.
Отиваш и я подаваш с входящ номер. Никой нищо няма да ти казва и налага.
Всеки гражданин има право да подава документи с входящ номер в Районното и не си длъжен да им обясняваш какво подаваш и защо.
.Стана видях какво е представлява А тази бланка иначе все още не съм разбрал, да изкарам ксерокопие, те ли ми я дават
 

andi

Редовен Потребител
.Стана видях какво е представлява А тази бланка иначе все още не съм разбрал, да изкарам ксерокопие, те ли ми я дават
или я разпечатваш (ако имаш как ) или я преписваш на ръка - няма значение .
Важно е вътре да пишеш марката и серийния номер и кога е закупена .
 

Nikola

Потребител
Нищо чудно ако газовото мине на разрешителен режим и ние с въздушното до бъдем набутани.
 

Serey

Новодошъл
Здравейте
Закупената от мене пушка няма фактура защото е закупена от физическо лице.
Има само упътване. Могат ли, според Вас колеги да възникнат проблеми при регистрирането и в КОС
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Трябва ти договор за покупко/продажба.
Да се вижда от кого си я купил и на коя дата.
 

Serey

Новодошъл
Взех я от чужденец намерих я в интернет магазин в Гърция, докараха ми я до България, така че съм и без договор. Май ще имам проблем (((
 

Sen

Редовен Потребител
Около 450 Дж е gunpower texan .357
Оле, майкоо, и ти си взел една почти огнестрелна сопа...
Според мен трябва да направиш следното: направи един договор, ако знаеш какво трябва да съдържа, ако не знаеш - виж в тази тема имаше линкове към бланки. Свържи се с продавача, поискай му личните данни, попълни ги и се подпиши вместо него.
С този документ в местното ти РПУ по адресната регистрация в личната ти карта, служба КОС.
 
Статус
Заключена за публикации
Нагоре