Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС

nikolai89

Редовен Потребител
Внимавайте с поръчките на оптики от алиекспрес! Оказа се че е забранен вноса в БГ по пощите. Според АМ е стока с "двойно значение" или иначе казано, можеш да я взимаш за спортно -развлекателна стрелба, но можеш и да килнеш някого, което е тъпо защото с една лъжица можеш да се храниш , но можеш и дая забиеш в окото на някой и пак да го убиеш.
 

Sen

Редовен Потребител
Внимавайте с поръчките на оптики от алиекспрес! Оказа се че е забранен вноса в БГ по пощите. Според АМ е стока с "двойно значение" или иначе казано, можеш да я взимаш за спортно -развлекателна стрелба, но можеш и да килнеш някого, което е тъпо защото с една лъжица можеш да се храниш , но можеш и дая забиеш в окото на някой и пак да го убиеш.
Пак започнаха простотиите им митнически...
 

dberov

Редовен Потребител
Те простотиите не са спрели, просто това е ново 20.
Колега са го викали в митница София за да си освободи оптиката, като в същото време е заплашен, че ако не отиде ще бъде закаран на сила. Това последното как ще стане ми е много интересно.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Оптиките винаги са били в режим "с двойно предназначение".
Важно е кой код ще се впише в митн. декларация, както и кода който е посочил изпращача.
Когато съм внасял преди оптики от САЩ, ми ги изпращаха с код за спортни цели(иначе чичо Сам не разрешава излизане с другия код...) и с този код си минаваха на наша митница, естествено с проверки, мита(за скъпите) и ДДС.
Защо китайските да са с по-различен статут?
Когато документално една пратка не е изрядна, съвсем нормално е(а и е редно), митническия служител да осъществи контрол.
 
Последна промяна:

SvilenP

Редовен Потребител
Здравейте колеги, писах на сайта "Airgunstore.ru" и получих следния отговор:
"Доставка в Болгарию осуществляется только почтой России по 100% предоплате.
Оплату возможно произвести следующими способами:

1) Яндекс деньги.
2) PayPal (комиссия=6%)

Сроки доставки 15-45 дней в зависимости от почты.
Вы можете сделать заказ самостоятельно на сайте или по электронной почте. Для этого Вам необходимо указать требуемый список товаров и Ваши контактные данные (ФИО, индекс, адрес, телефон) и мы рассчитаем для Вас стоимость заказа и доставки.

Всегда рады помочь!

--
С уважением,
Батов Александр

менеджер по работе с клиентами,
Интернет-магазин "Airgunstore.ru"
+7 (495) 215-2375
+7 (812) 438-1297 (пн-вс, 10.00 - 20.00, GMT +4)
Москва, пл. Победы, 1
www.airgunstore.ru"

Харесал съм нещо и ще разгледам и други неща и мисля да се пробвам скоро и да видя какво ще излезе...
 

Hidden

Редовен Потребител
От този сайт сме пазарували - Експрезидент уреди всичко. Много неща са изгодни. Ако решиш да поръчваш ще съм благодарен, ако ми пишеш. Може да разделим доставката.
 
7

7842

Гост
Цевта му през цилиндъра ли минава?Виждам отдолу манометър.....
 

Niki

Редовен Потребител
Така изглежда,забележи с каква лекота го вържи с една ръка?Това е само за ,,щуротии,,!
 

Sen

Редовен Потребител
Колеги, някой използвал ли е този уебсайт за внос от UK:
http://www.ukshopping.eu/
По телефона звучат обещаващо, ако се изгубела стока възстановявали парите или закупували същата, ама работата малко е гаранция-Франция... Юнашко доверие.
Освен Габко с тяхната весела комисионна от 8%, какви други вносители на стоки от UK използвате?
 

lynx

Редовен Потребител
Това с 8% комисионата на Габко явно е нещо ново.
Може ли малко по-подробни данни? За нещо тежко и/или голямо ли става дума?
До преди няколко дни си получих пратки от тях, нямаше такива екстри.

P.S.
Мисля, че го намерих в сайта им:
Поръчки от Великобритания
images%201_2.jpg


images_1.jpg
Услугата Поръчки от Великобритания се нарича още: Поръчка и асистирано пазаруване - закупуване на артикул и стока вместо Вас.

images_1.jpg
Изпълнява се от Dostavki.de.
Dostavki.de предлага асистирано пазаруване и банков превод, от/към всички онлайн магазини във Великобритания.
В момента услугата се предоставя срещу 8% комисиона плюс 4 лв. такса за всяка поръчка. Допълнително при получаване на стоката трябва да заплатите и Транспортната услуга (2,20 лв. на започнат килограм).
Поръчка, се изпълнява веднага щом 100% от стойността за цялата поръчка се преведе по сметка на Dostavki.de.
За повече информация и да заявите поръчка, моля посетете адрес - http://dostavki.de/porachka/
 
Последна промяна:

Sen

Редовен Потребител
Ами, Рачо, излиза, че си един от тези, които са хванали последния влак... Малко прекаляват с тези 8%. Някакви други идеи за сайтове без комисионна?
 
Нагоре