Недоволни или измамени

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Извинявам се за поредния пост, ама как може да са ви толкова замазани очите. Този форум стана като детска градина. Този говорил за мен онзи за него. Вярно ли сте толкова заблудени?
То пълно с форумни ПОМИЯРИ, които пушки ли не краха, колеги ли не лъгаха. И при полжение,че пълно с такива се занимавате с простотии.
Сега ще се пише 5 дни, за някакви безпочвени предположения, а хора като А... ще си бачкат и крадат на спокойствие.
Този форум е станал чиста детска градина. Мислех,че сте като братя. За вас думата КОЛЕГА нищо ли не значи.
Много сте заблудени ама много.
Я ти си мери приказките! Това, че не пишем ( не пишат повечето които четат) говори повече от това което виждаш. Няма смисъл да се защитава никой от двамата, и двамата са хора които помагат на другите, просто някой си е позволил да понатяква на Гадняра разни неща за Янко, и те ти една глупава ситуация щото му е избило вече. А Янко няма как да не отговори (Гадняра и него да го нападне някой така и той ще отговори и ще се аргументира). Пак мога да напиша един ферман в който мога само да хваля и двамата и какво от това, ти по-добре ли ще се чувстваш? Всеки човек е коментирал по един или друг начин работата и знанията на другите, всеки може и да е виждал някакви грешки (да си вдигне ръката тоя дето не греши, и който не е коментирал), и по тоя параграф с коментарите за труда на другите тука трябва да е лудница в тая тема ако всеки се жегваше така лесно.
Доминус много хубаво го е написал, още веднъж :bravo:
 

apapazov

Редовен Потребител
Последната година имаше няколко такива случая във форума в които се изправяха един срещу друг доказани имена между всички нас. Мога само да кажа, че в моите очи като страничен наблюдател нямаше победител. Напротив имаше само губещи.
Повярвайте ми не печели от всичко това.
Колкото по рано спрете толкова по добре и за двете страни.
Това е мнение на човек който влиза по 20 пъти на ден във форума и живее с всичко което се случва в него.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Истината е, че Павката - Доминус е най-прав. Съжалявам много, колеги, че станахте част от това, но не можах да премълча. Така съм възпитаван и така мога - да говоря в очите. Всички ме познавате добре и знаете, че не бих оплюл никой без повод и без аргументи. Янко и аз си казахме каквото имаме да си казваме. Петьо Стоянов - собственикът на пушката, за която говорят Янко и Пчеларя също си написа мнението. Предлагам да спираме до тук.
 
Последна промяна:

Nikola

Потребител
Я ти си мери приказките! Това, че не пишем ( не пишат повечето които четат) говори повече от това което виждаш. Няма смисъл да се защитава никой от двамата, и двамата са хора които помагат на другите, просто някой си е позволил да понатяква на Гадняра разни неща за Янко, и те ти една глупава ситуация щото му е избило вече. А Янко няма как да не отговори (Гадняра и него да го нападне някой така и той ще отговори и ще се аргументира). Пак мога да напиша един ферман в който мога само да хваля и двамата и какво от това, ти по-добре ли ще се чувстваш? Всеки човек е коментирал по един или друг начин работата и знанията на другите, всеки може и да е виждал някакви грешки (да си вдигне ръката тоя дето не греши, и който не е коментирал), и по тоя параграф с коментарите за труда на другите тука трябва да е лудница в тая тема ако всеки се жегваше така лесно.
Доминус много хубаво го е написал, още веднъж :bravo:
Колега,
Не си ме разбрал правилно. Никого не защитавам. И двамата са хора на години и могат да се разберат.
Идеята ми е, че всеки гледа пред краката си и не забелязва глобалните проблеми.
За А... не ме интересува.
Седя си зад думите и си отстоявам мнението. Който иска да се убижда.
Погледнете колко хора гледат темата. Сега си преставете колко хапват пуканки.
 

xpresident

Редовен Потребител
Не познавам лично Бат Янко или Гадняра.
За Гадняра нямам впечатление, за Янко - има ли смисъл да говоря. ШАПКА МУ СВАЛЯМ!
Ми сваляй шапка на когото искаш,ама да ти припомня една поръчка от руски сайт дето се наложи 3 пъти да я променям заради теб и накрая се отказа. :cheers:
 

Nikola

Потребител
Ми сваляй шапка на когото искаш,ама да ти припомня една поръчка от руски сайт дето се наложи 3 пъти да я променям заради теб и накрая се отказа. :cheers:
Колега не съм се отказал. Бях извън България. Нямаше как да се върна до варна,за да донеса 50 лв.
Тук съм си аз виновен. Ти си правият в този случай. Надявам се,че ще успея да ти се реванширам!
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
И аз да се оплача,омръзна ми по кръчми да ми сервират топла ракия или водка с буркан с лед и още,като кажа една водка да ми отвръщат "голяма или малка"...ужас.какво невежество!
 

Dominus

Редовен Потребител
И аз съм измамен.
Еконт ми откраднаха пратка. Всъщност не просто откраднаха пратката, а са отворили опаковката и извадили съдържанието на пратката, след което най-нагло ми пращат за получаване празна опаковка. Боклучава фирма. На всичко отгоре не искат да си плащат за гяволъка. Ще викам онези със скункса да ги видят цяла България.
Следва продължение по нова.
 

Nikola

Потребител
И аз съм измамен.
Еконт ми откраднаха пратка. Всъщност не просто откраднаха пратката, а са отворили опаковката и извадили съдържанието на пратката, след което най-нагло ми пращат за получаване празна опаковка. Боклучава фирма. На всичко отгоре не искат да си плащат за гяволъка. Ще викам онези със скункса да ги видят цяла България.
Следва продължение по нова.
Преди време се случи същото с баща ми с пратка за доста голяма сума. Казаха, че пратката е открадната при транспорта. Отказваха да върнат пълната сума, защото нямала застраховка. Но след вдигане на малко шум парите бяха върнати.
 

Dominus

Редовен Потребител
Явно си крадат редовно.
В случая са видяли съдържанието(филамент TPU за 3D принтер) и някой педеруга си го е харесал. Много ме подразни наглоста им и съм решил да им създам нужния душевен дискомфорт. Щом така им харесва, така да бъде.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Застраховката или "обявена стойност" е 25 ст. на 100 лв.
Цъкаш, и нищо не пипат. Ако е над 500 лв са длъжни и снимки да направят при изпращането.
За съдържание пишеш общи неща - рез. части, играчка, дреха, и т.н.
 

Dominus

Редовен Потребител
Какво да цъкам бе Пеца? Не го пращам аз. Онзи (габко) дето праща не знае стойноста, щото той е извършил само услуга - транспорт.
Просто не трябва да се краде, а не да си търсим застраховки за това да не се случва. Ако еконт бяха“ бяла“ фирма щяха да си разследват кражбата и да си изритат боклука. Те не само ме не го направиха, но и не им дреме и наглеят, все едно са записал в общите си условия, че могат да си крадат пратки, които им харесат.
Не искам парите. Искам да ударя 100 тояги на педала дето е откраднал съдържанието.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Коя пратка е "изтърбушена"? Сигурно ли е, че от Габко са сложили пълен пакет при изпращането? И на мен не са ми идвали или са изтърбушвали пратки от Англия или от Германия, и в единия случай преди доста години от Габко също се опитаха да шикалкавят. Пакета беше не много внимателно разлепен и после пак залепен и вътре беше само опаковката. Беше дреболия - калъф за телефон на сина ми, но от тогава ги забравих като превозвач.
Ползвам ГабиЕли - www.uktobg.com
 

Dominus

Редовен Потребител
Прътката тръгва от офис на еконт с тарифно тегло 2кг. Пристига 100гр. Кой според теб я е цапардосал?
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Сигурен съм, че от Габко предварително подготвят пратките онлайн(и отбелязват теглото на пратката, което се води при тях) и после носят чувалите в Еконт, или по-скоро идва кола да ги вземе и само регистрира/чекира после пакетите в импортен офис. Всички търговци или изпращачи с по-голям брой пратки работят така.
Затова питах кой пакет е отварян, този на Еконт или другия?
 

Dominus

Редовен Потребител
Прътката тръгва от офис на еконт с тарифно тегло 2кг. Пристига 100гр. Кой според теб я е цапардосал?

Ще перефразирам. Пратката е регистрирана в офиса в който е приета с тарифно тегло до 2кг. Пристига с тегло 100гр. и разпечатана.
 

dberov

Редовен Потребител
И аз съм измамен.
Еконт ми откраднаха пратка. Всъщност не просто откраднаха пратката, а са отворили опаковката и извадили съдържанието на пратката, след което най-нагло ми пращат за получаване празна опаковка. Боклучава фирма. На всичко отгоре не искат да си плащат за гяволъка. Ще викам онези със скункса да ги видят цяла България.
Следва продължение по нова.
Тя, общата болка, по не боляла та и аз да се оплача. :D
Ето едно пакетче, което ми излезе $360. Получено по Български пощи с проследяващ номер срещу подпис и отворено пред служителя непосредствено след получаването му. Вместо това което очаквах, вътре имаше добре опаковано парче сгънат лист.
Дали така ми е изпратена или са я преджобили от пощата, не зная но написах жалба и отидох да я пускам в централна поща. Шефката на Добричката поща ми отговори да пия една вода и за в бъдеще да знам, че ако имам съмнение относно съдържанието на пратка която съм получил, трябва да съобщя това на пощенския служител преди да се разпиша или взема, след което да опиша какво очаквам да получа. После се свиквала комисия от 3-ма човека, пред които пратката се отваря и се прави протокол за съдържанието и. Ако то не отговаря на това, което аз съм обявил, имам право да върна пратката за сметка на Български пощи. И така, вече имам още една скъпа обеца на ухото и споделям с Вас АБСОЛЮТНО БЕЗПЛАТНО моето дръвце. :D
Та вместо да се джавкаме тук за глупости, по добре да се пишат подобни оплаквания, които биха помогнали в аналогичен случай, след като вече се знае каква е процедурата.

2018-09-26_085842.jpg
 

Dominus

Редовен Потребител
Май..... си е еб... в тази помиярска държава. По-добре да я няма на картата.
Аз им опрощавам сумата по моята пратка ако си излъчат един от еконт да му изпъна 10 тояги. В противен случай ще ги мъча бавно и системно.
 
Нагоре