Национална Среща яз. Копринка 5-7 октомври

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
За сега обявявам тая дата мястото е ясно както всяка година https://www.bghotelier.com/detaili-hotel-roza-koprinka в неделя смятам да отскоча до хотела да видим свободен ли е за тия дати. Викам тоя път ако искате поне да си спретнем един бенчрест ако има желаещи.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Има разбира се. Пак ше стане супер купон. И състезание с пистолети може да спретнем
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Миро да донесеш рускината да и се порадвам пак. И Радо да докараш да пием ракия
 

anibis

Редовен Потребител
Миро да донесеш рускината да и се порадвам пак. И Радо да докараш да пием ракия
Аз на Радича ще му кажа за Копринка, ама нали го знаеш семеен човек жена дете ще го взема ако иска.
Пиши му и ти във фейса,и аз ще го курдисам,и трябва да дойде.
 

anibis

Редовен Потребител
За сега обявявам тая дата мястото е ясно както всяка година https://www.bghotelier.com/detaili-hotel-roza-koprinka в неделя смятам да отскоча до хотела да видим свободен ли е за тия дати. Викам тоя път ако искате поне да си спретнем един бенчрест ако има желаещи.
Мишените и проверяващите " Scoring Plugs" са от мен.
Даже и медали имам без дата на тях,всичко друго си е ок.

038749660.jpg
 
Последна промяна:

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Потвърждамам датите може да звъните има 5-6 свободни стаи и бунгалата са свободни. Останалите стаи са заети за дълъг период от време от работници на ВЕЦ-а които може и дано ги няма в хотела като се съберем.
Ице що да не може от ФТ сигурно и аз така ще стрелям ;):rambo:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Аз се чудя, кое бутилче да взема към мезето???
Кат не пия, и не му и разбирам.....
 

Attachments

  • 0-02-04-bbe4e108690538e913c51823c7e74aa526359d14a5be997ae7aedfa00c461444_164fc8de.jpg
    0-02-04-bbe4e108690538e913c51823c7e74aa526359d14a5be997ae7aedfa00c461444_164fc8de.jpg
    116.1 KB · Прегледи: 66

bgbul

Редовен Потребител
Как протича една среща. Като часове питам?
В колко часа се събирате, в колко стреляте и такива работи.
И приемате ли новаци, публика...?
Искам да вида как стават нещата, да се порадвам с вас. Аз съм на 100 км от там и ще се опитам да дойда. Искам да дойда.
Но все пак ще ми е възможно само да мина за час-два.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Как протича една среща. Като часове питам?
В колко часа се събирате, в колко стреляте и такива работи.
И приемате ли новаци, публика...?
Искам да вида как стават нещата, да се порадвам с вас. Аз съм на 100 км от там и ще се опитам да дойда. Искам да дойда.
Но все пак ще ми е възможно само да мина за час-два.
Здравей колега.
Няма никаква причина да се притесняваш, всеки е добре дошъл и тука няма прием, просто идваш, запознаваш се с хората и си говорите за пушки или за каквото си искате. Часове няма, просто като станем или си вадим пушките и си стреляме по мишени или си лафим според зависи как сме, че ако е след тежка вечер ваденето на пушки става по-късничко :D
По обяд мисля всеки е в кондиция вече и си стреляме ако е хубаво времето, вътре в двора на хотела както е в последните години, и може да си спретнем един бенчрест ей така за спорта и веселбата, аз даже смятам да си стрелям от ФТ поза въпреки че повечето които ще се включат ще са от маса. Хубаво е да дойдеш събота ако имаш възможност, че в неделя главно си приказваме и казваме довиждане, но ти препоръчвам ако можеш да отделиш повече от час два.
 
Нагоре