Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

m42_orion

Потребител
Габко извършват ли такава услуга? Ако им дам адрес примерно, ще отидат ли да закупят желаната стока и после съответно да ми я доставят до вратата в бг?
 

lynx

Редовен Потребител
По принцип Габковците си имат центрове в които издават стоките на клиентите.
Но тъй като много от клиентите им са от малки населени места, предлагат услугата да ти донесат стоката.
Важното е преди стоката да е пристигнала в България, в профила ти да посочиш в кой офис на Еконт да ти го доставят.
Нямам спомени дали носеха до вратата или само до най-близкия ти офис.
Също така нямам понятие с кои куриери работят, но за Еконт съм сигурен.
Налагало ми се е да пътувам и кликнах в сайта на Габко, че искам в офис на куриер да си получа пратката.
 

SGS

Редовен Потребител
Спиди - www.speedy.bg/bg/dpd-economy-cr
Имат такава услуга да купят стоката от посочен от теб адрес и да я доставят после на твоя адрес.
Щракни на Заявка за COLLECTION REQUEST над таблицата.
За Германия срока на доставка е 3-4 работни дни, което е много добре.
 
Последна промяна:

m42_orion

Потребител
Ще се свържа с Габко и Спийди, да видя кой вариант ще ми е най-удобен. Мерси за инфото.
 

Evgeni Dimitrov

Новодошъл
Здравейте, колеги. И аз искам да ви питам нещо. Харесал съм си един Weihrauch HW97 от "krale-schietsport.nl" Видах че ги има и в България, но са по-скъпи. Доставката до България струва около 20 Евро, но не знам дали нашите хора няма да направят проблем, когато пушката пристигне. Поръчвал съм си кухненски ножове от Япония, но въздушни оръжия от чужбина не съм. Ако се поръча от магазин, който е в ЕС ще се наложи ли да се ходи в София и да се прибира от там пушката, или направо могат да ми я доставят? Доколкото знам нашите куриери не доставят такива неща, което ме кара да мисля че ще трябва да ходя в София, но не мога да съм сигурен тъй като това се очертава да ми е първа поръчка.

Благодаря ви предварително.
 
Последна промяна:

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Само за информация...
Мой познат юли месец, така и не успя да осъществи някакъв контакт с http://krale-schietsport.nl в придължение на 10 работни дни. И си поръча пушката от другаде...
 

dvelinov

Редовен Потребител
Аз съм много довелен от тях
Вторник към 16:00 часа поръчах и петък са в бг,понеделник ще дойде до вратата
IMG_3711.PNG
 

SGS

Редовен Потребител
И аз съм поръчвал няколко пъти от тях, никакви проблеми. Идва бързо, директно на адреса. Не ползват български куриерски фирми.
 

lamer4o333

Потребител
И аз мисля да поръчвам от krale , поръчвам- плащам . После какво да очаквам, с пощи ли изпращат , трябва ли да се ходи до митници и др. такива ?
 

lamer4o333

Потребител
Знам това , но четох някакви изказвания от колеги за проверка на скенер и доказване че е маломощна въздушна пушка и други такива затова искам да знам какво да очаквам .
 

dvelinov

Редовен Потребител
Знам това , но четох някакви изказвания от колеги за проверка на скенер и доказване че е маломощна въздушна пушка и други такива затова искам да знам какво да очаквам .
Очаквай точно това,което ти написах
 

m42_orion

Потребител
Предполагам, че Крале имат разрешително за експорт, а и да нямат, моят Vulcan дойде за няколко дни до вратата ми, без скенери и т.н. въпреки, че не е съвсем маломощен (7,62)
 
Нагоре