FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

dvelinov

Редовен Потребител
Като и сложим всички врътки ма МАХ,ще стане като останалите и тогава ще я видим
 

DANNY

Редовен Потребител
Митак, честита нова пушка и от мен :)
Радвам се, че поне мъките по доставката приключиха.
Сега те чакат нови мъки :) но те са по-приятни :)
 

Sen

Редовен Потребител
Абе, впечатляващо, ама сега ако го бие някой или някои, няма ли да му е малко тъпичко ;)
 

dvelinov

Редовен Потребител
Колега,не че нещо,но 50дж в 6.35мм са прекалено малко и звучи несериозно.Та те повечето пцп в 5.5 стрелят с 40-45дж.За този калибър си трябват 60-70дж+.
това е с максимално натегната пружина,пак на 130 бара регулирано налягане. От 230 бара до 130 бара -около 80 изстрела
Untitled.png
Това е друго Хроно,според мен Caldwell-a мери малко отгоре в сравнение с това
 

dvelinov

Редовен Потребител
IMG_3724.JPG IMG_3725.JPG IMG_3726.JPG IMG_3727.JPG IMG_3728.JPG IMG_3729.JPG IMG_3730.JPG IMG_3731.JPG IMG_3732.JPG IMG_3733.JPG IMG_3735.JPG IMG_3736.JPG Да съживим малко темата на гадните пушки.От една година му се точа на тоя дзвер,но исках да мине еуфорията
Също така излезна и хикса,както и дългите копия в 700мм.за 6,35 и 7,62,но нещо не мога да се докопам до тях в Европа
 
Последна промяна:

Sen

Редовен Потребител
Честито, колега. Доколкото виждам сега си с цев 5.5, нали така? Също това е телескопичният шрауд, ако не греша. Ако поръчаш 700 мм цев в 6.35 или 7.62, те ще дойдат ли с модератор за тях или отделно се закупуват?
 

dvelinov

Редовен Потребител
Честито, колега. Доколкото виждам сега си с цев 5.5, нали така? Също това е телескопичният шрауд, ако не греша. Ако поръчаш 700 мм цев в 6.35 или 7.62, те ще дойдат ли с модератор за тях или отделно се закупуват?

Да,аз съм с 5,5мм Twist X .Всичките над 5,5мм. са с фиксиран модер,тази която аз искам се продава отделно и е с 100мм. по-дълга,fixed shroud/silencer (700mm barrel / Sniper) и се предлага само за 6,35 и 7,62мм.
 

bleu81

Редовен Потребител
От къде поръчвате Фх? Досега съм пазарувал ВО само от Крале, но те не искат да пратят Фх до българия понеже имало "дистрибутор". Той пък ми каза 2-месеца срок с поръчка.... Нещо против един Роял 300? Ако не остава въпроса откъде..
 

dvelinov

Редовен Потребител
При мен е доста сложно,търговски разрешителни.....много е дълго.Ще се опитам да намеря време и да провря,дали не мога да помогна и ще ти пиша
Повечето хора от тук,знам че пазаруват от вносителя за Бг.,защото той си има договорки с FX,същто така,ще има и гаранция
Може да си купиш и от Сотис,което вече е много странно,но и там се чака.Просто,на дългото русо човече от Швеция,грам не му се занимава с нас...пазара тук е нула.Много почнаха да ме дразнят тези договорки с FX и техните дилъри,вместо да оставят хората в ЕС да си пазаруват откъдето искат и където им е най-изгодно.Какво им е на другите топ марки на ВО.Да е за всичките-разбирам,но само за FX...аре у лево
И вносителя ти е казал 2 месеца срок на поръчката,а колко ще чака проформа фактура от FX,не се знае,защото сме на края на опашката.А и опашката при тях става вече много дълга-ако ме разбираш?
Аз също искам да си пазарувам пушките от България,също виждам,че проблема не е токова с дистрибутора

Питай португалците,там е по-евтино от Кралето.Миналата седмица ми пратиха оптика на FX и не съм говорил с масон 33-та степен държащ договор с восъчен печат.Платих си и пристигна
 

bleu81

Редовен Потребител
Тук?

http://armasayala.com/gb/air-compressed-rifles-pcp/587-fx-royale-300.html

Като я сложа в количката и избера българия цената става 910 евро с доставката което е над 300 лева под цената в РБ.

Към пушката стандартно има ли плочка за еденична стрелба или се поръчва фопълнително? Също така дали има женска бърза връзка към накрайника за пълнене?

Поздрави
 

dvelinov

Редовен Потребител
Е,ти си я намерил на перфектна цена.Прави регистрация и я взимай от там,ще ти излезне много по-етино,стига да пращат FX до БГ.Транспорта обаче,няма да е 5,5 евро,поне 35 ще е .Пиши им
 

barbaron

Редовен Потребител
Тук?
http://armasayala.com/gb/air-compressed-rifles-pcp/587-fx-royale-300.html
Като я сложа в количката и избера българия цената става 910 евро с доставката което е над 300 лева под цената в РБ.

Моята дойде от там за 7 дена. Има врътка с ДДС-то (можеш да го спестиш). Намери си испаноговорящ да "води преговора". Ако можеш да намериш човек от там да ти преведе пари (да спестиш таксата) - още по-добре. Дядката, който вдига телефона не му се говори на друг език освен испански... Ще ме питаш сигурно и други неща, ама по-добре да е на лични! Плочките са "екстра" поръчват се (правят се) допълнително...

Успех и късмет!
 

bleu81

Редовен Потребител
Имам едно питане към притежателите на ФХ пушки а именно как се държат тия цеви при ниски скорости. Ревютата ги правят на макс. скорост а аз ще я ползвам главно на степен 1 и 2 та се чудя да няма някой неприятна аномалия в смисъл слоу туиста да дойде прекалено слоу . :)

Иначе днес се чух с испанците, цената е такава и я имат на склад. Ще излезе 1800 лева с плочката за единична стрелба.

Поздрави
 

Don

Потребител
Стрелял съм с 5.5 намалена до 110 м/с и към 5J - на десетина метра и нямаше никакви ядове. Стига да са от меко олово проектилите би трябвало да няма проблеми.
За ФТ-то беше настроена на 182 м/с - уцелването на капачки на към 80 метра не беше мисия невъзможна.

Ако JSB намалят съдържанието на олово може би ефекта от намаляването на скороста ще стане доста по осезаем.
 
Нагоре