WFTC 2019 Англия

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Само да направя едно уточнение: от 1 Септември до 21 Септември RGB-тата ще заявяват желание за участие. Няма да има запазване на места и т.н.
След това на 22 Септември, в зависимост колко страни са изявили желание за присъствие, 450-те места ще бъдат разпределени поравно (Англичаните получават екстра места/никъде не пише двойно повече/ колкото са договорили с WFTF) и всяко RGB ще може да заеме полагащият им се брой местa (или по малко). Тези места се гарантират след плащане на таксите до 31 Октомври.

Същото нещо с разпределение на остатъка от незаети места между страните (RGB-tata) ще се случи на още 3 рунда.

П.С. Ако не заемем всичките места предложени на първия рунд, не участаме в останалите рундове. Пример: На всяко RGB се полагат по 8 места на първия рунд. Ние плащаме 7 от тях. 1-то останало място ще бъде разпределено на втория рунд, но ние няма да можем да го ползваме повече.
ИЛИ плащаме всичките 8 места, и на вторият рунд ни предлагат (ако има останали свободни неплатени места от другите RGB-та) допълнителни бройки.
 
Последна промяна:

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Днес сайта за регистрация на RGB та беше отворен. България заяви своето участие.
Сега чакаме на 21-ви да видим колко места ни се полагат.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Не знам в какво се превръщат тези Световни, но такса от 155 паунда на човек и то без церемонията по откриване е вече далеч от нормалната такса за такова мероприятие! Вече се превръща в едно печалбарство, което на мен лично не ми харесва изобщо.
 

lynx

Редовен Потребител
А може на това Световно наградният фонд(медалите и купите) наистина да е от благородни метали :)
Или гледат да отсеят бедните социалисти, да си стоят в къщи и да не се бъркат в групата на мъжете :p
 

Dominus

Редовен Потребител
Е моя медал е от чист бакър :D, ама за сребърните и златните не ми се вярва.

Според мен алчноста е обсебила всяка земна душа и там е бедата.
2015г в Литва се раздаваха и парични награди. След това алчните капиталисти решиха да лапнат всичко. Полека, лека останаха само едни спонсори, ама то май и на тях им писна и така с годините всичко взе да придобива пирамидална структура. Амбита да дават кинти, а ония, умните да лапат.
Ами да го лапат.

Предлагам да се натискаме да организираме едно световно. Така като гледам сме съвсем в състояние да приберем едни 50 - 60 хиляди евра. Че им напълним гагите с ръкия, че им изпразним джобчетата и че ги пратим да спят като къпани.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Не знам в какво се превръщат тези Световни, но такса от 155 паунда на човек и то без церемонията по откриване е вече далеч от нормалната такса за такова мероприятие! Вече се превръща в едно печалбарство, което на мен лично не ми харесва изобщо.
Ми време е за АЛТЕРНАТИВА :)
!
Или гледат да отсеят бедните социалисти, да си стоят в къщи и да не се бъркат в групата на мъжете
Абе то Социалистите и Либералите в съвременната икономика са най-богати.. !
Според мен алчноста е обсебила всяка земна душа и там е бедата.
Dominus учудваш ме...това на е фройдистко и още по малко ницшеанско.. :)
 

Dominus

Редовен Потребител
Говориш глупости Петре.
Това че споделям някой от възгледите и мислите на някого не ме прави тъп и сляп последовател. На раменете си нося нещо, което и ползвам.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Говориш глупости Петре.
Толкова си мога :)!
Това че споделям някой от възгледите и мислите на някого не ме прави тъп и сляп последовател. На раменете си нося нещо, което и ползвам.
От кога да цитираш доказани авторитети е срамно(тъпо) ?
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Айде без караници и по полека с тона никой не е предизвикал умишлено друг всеки си изказва мнението.
Относно цените и не само съм съгласен с Божо и Павел
 

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Разпределените места за RGB България са 11.
Местата които смятаме да заемем трябва да бъдат платени до 31 Октомври.
Плаща се таксата и кой каквото допълнително иска. За момента не са необходими никакви детайли за стрелците.
 

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Ценоразпис:
Entry Fee ........................... £155.00
PCP Team Entry Fee............. £100.00
Piston Team Enry Fee........... £80.00
Welcome Meal..................... £25.00
Additional Presentation Meal.. £30.00
Bean bag fill........................ £3.00
T- Shirt .............................. £10.00
Marshalling course............... £30.00
Course design .................... £10.00
 

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Хайде които е сигурен че ще ходи да ми пише на лично да си съставя някакъв списък. (няма срок, но до средата на Октомври мисля трябва да е ясна групата)
Съмнявам се да се съберем повече от 11 човека, но в случай че стане така, ще се вземе предвид моментното рейтингово класиране.
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Piston Team Enry Fee........... £80.00
Те това не го разбрах за какво е.

Значи 155 за участие
3 за пълнеж
30 за закриване
и по 20-25 ако се съберем за отбор

Минимално:) 215
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Таксата не е малка, но не еи непоносима. Нека тези, които ходиха миналата година и имат опит да споделят , как стоят нещата със самолетни билети, кола под наем, хотели. Все пак сме Българи и допълнителните разходите са от значение. Да направим една проста аритметика
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Самолет около 200 евро в двете посоки с редовна компания и около 50 евро в посока за две пушки комбинирани в един куфар. Т.е. 250 евро ти е билета приблизително.
Хотела беше на много добра цена и доста приличен. Нещо от сорта на 25 лв на вечер на човек без закуската. Отделно 5 паунда за закуска при желание.
Колата при резервацията за 9 дни беше към 300 лв. С наемането й и "прочитането" на договора набъбна над 600 лв. Поставиха ни в безизходица и нямаше къде да мърдаме. Колата беше от клас, в който могат да пътуват 2-ма с багаж. Ако се лети до Бирмингам, с такава кола ще могат и 3-ма да се справят. Дори да е повече багажа, хотела е близко и може да се "метне" багажа на два пъти.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
С попътен вятър днес парите ще пристигнат и официално ще имаме запазени и платени 6 места. Жалко, че не можем да отидем всички, но живи и здрави в Гърция ще сме пълен отбор.
За това светвно сме:
Симо, Любо Луджев, Влади, Део, Надя, Румен + гостите.
 
Нагоре