ФТ "Бонсови Поляни" - София (11-12.08.2018г.) Загрявка за Световното

BAD TORO

Модератор
ФТКС
За желаещите да се включат в реденето среща в петък директно на мястото към 10.00.
Някой да вземе далекомер.
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Този път няма да имам възможност да помагна за реденето :(
Живот и здраве ще се видим в събота сутрина...
:cheers:
 

Dominus

Редовен Потребител
Ванката пак си е тръгнал със скалпове.
Браво Ванка, добра стрелба първия ден :D
 

lynx

Редовен Потребител
Жалко, че няма да отиде на Световното.
Можеше и от там някой скалп да донесе.
Определено има талант, браво Ванка! :bravo:
 

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
Ванката пак си е тръгнал със скалпове.
Браво Ванка, добра стрелба първия ден :D
Ейййй тоя Ванката, все едно за Анатолий пишеш:D.Ванката се видя, че е най-подготвен от всички. Доказва го с всяко състезание. Браво Ванка. Ама този път, не може да подминем отличния резултат на Надето, и само 3те пропуска на Симо(втория ден), РЕСПЕКТ и към тримата.
 

ivofox

Редовен Потребител
Прибрахме се.Благодарности на организаторите и честито на победителите.Подобрих си рекорда 45 точки.Браво ина Симо 47 си е наистина огромен резолтат и Надето тя върви смело напред скоро ще е видим в 3-ката.
 

Dominus

Редовен Потребител
Ейййй тоя Ванката, все едно за Анатолий пишеш:D.Ванката се видя, че е най-подготвен от всички. Доказва го с всяко състезание. Браво Ванка. Ама този път, не може да подминем отличния резултат на Надето, и само 3те пропуска на Симо(втория ден), РЕСПЕКТ и към тримата.
Ограничих се с поименна похвала към най-отличилия се и не разбирам какво те измъчва това. Като държиж да пиша за всички, добре. Освен Надя и Симеон мисля че трябва да се споменат и Деси, за това че стигна мечтаните 20, че ги и мина. Съпруга й Станислав за 36те днес. Доста голям скок за него.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
...Честито Ванка,още няколко състезания в двойка с теб и...ще открадна занаята.. :)!Браво на Надя...носи огромна част от организационната тежест...Наде къде е това...Наде къде е онова..лети ,като совалка по трасето за да бъде всичко ок,имаше някакъв проблем с пушката и въпреки всичко пак в челото,Любо...благодаря ти ,пренебрегна себеси и преди всичко и най-вероятно и много близки заради хобито ,заради нас! Стан,много се радвам,13 точки прогрес за 12 часа,евала...Деси ,ученик който може за 6-стица няма да го хваля за 4-ворка дерзай :)!Г-н Павлов,ще се изложите,когато света се срути (заради Вас) :)!
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Страхотно мероприятие. Беше прекрасна подготовка за световното. Поздравления за всички които си подобриха резултатите. Радвам се че ви виждам все по нахъсани. Ванка повярвай ми най накрая че това не е късмет а умения. Можеш а не си вярваш

Наздрае на всички.

Наде ако продъшжаваш да ме биеш ще се преквалифицирам във виночерпец ;)
 

Dominus

Редовен Потребител
Аз да ти кажа ще продължава, че и за из път ще ти слага. Тая работа с вино не става. Иска стреляне, мислене, концентрация и стреляне.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Така е Павка. Аз се радвам за успехите на приятелите си, ама нотката сарказъм не ми харесва

Ако греша извинявай и наздраве
 

Dominus

Редовен Потребител
Не съм влагал и частица сърказъм. Опитвам се да ти кажа че трябва по-сериозен да си в заниманието, ако искаш да го развиеш или да се развиеш.
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
И този път трасето се появи неустно без излишно суетене. Благодарение на Софийската бригада за два часа всичко бе готово.
Благодаря ви, приятели!
Задължителните позиции бяха една идея по-трудни от предишното и въпреки това има по-добра успеваемост.
Формулата повече състезания за по-висок резултат явно работи.
Поздравления за победителя! Стабилен резултат.
Тренировката мисля че мина успешно:)
 
Нагоре