WFTC 2018 Полша

KILLER

Редовен Потребител
ФТКС
Вариант 2 малко ни се разминават подредбата на цветовете на флага, ако се цели да се изобразят
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
То и в двата варианта няма идея за флага във фона, но поне на втория надписите отговарят на цветовата подредба на флага. На първия зелените надписи не отговарят.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Съгласен съм с Петко. И на мен ми идва в повече бухала на дясната гърда.
Ако някой може и има желание да предложи дизайн ще ни го изработят.
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Ще питам човека/който прави логото/ дали ще му се занимава...
 
Последна промяна:

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
И аз нямам претинции, но старите от Унгария дизайна е доста по-добър според мен както спомена някой ;)
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Да хубави са ма всички ги знаят вече. Нека изненадаме с нешо ново
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Нямаше подкрепа за предложените варианти за фланелки и трябваше да потърся алтернатива. За индивидуален дизайн на фланелките от същата фирма ми споменаха за 200 лв.
Свързах се с моя позната и приятел, която от години отговаря за голяма част от организацията на популярен спорт. От няколко години следя екипите, с които ходят по състезания и смея да твърдя, че дизайна винаги е хубав и в много случаи впечатляващ. Тъй като фирмата, която ги изработва е италианска цената на брой няма да е конкурентна на местната такава. Стигнах до уговорката да поръчаме определен брой фланелки на цена между 50 и 60 лв/бр., като минималната бройка за пускане и изработване на поръчката е събрана вече.
Защо пиша всичко това.
1. Фланелките ще бъдат с ексклузивен дизайн само за нас!
2. Ако някой иска и прецени, че би могъл да си позволи тази цена за качествена изработка ще го добавя към списъка.
3. Проектът ще ми бъде предоставен и ще можем да си направим същите фланелки на по-ниска цена, като бъдат изработени тук от фирмата, която ни прави предишните фланелки. Имам такова уверение.
4. Ще използваме отстъпката на моята позната, както и ще се вместим в транспорта на фланелките, тъй като тя в момента организира голямо международно състезание и прави поръчка за нуждите му.
5. Фланелките са с много високо качество на изработката и вероятно по-добър печат от познатите ни до момента.

Ще се опитам днес да съставя списък на поръчалите.
Ще предоставя и таблица за размерите на фланелките, за да може да се прецени точният размер по техния стандарт.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
След като получих следното на ЛС "след корекцията на цената аз отпадам." пояснявам!!!!!!!!!
КОРЕКЦИЯ НА ЦЕНАТА НЯМА!!!!!!!
Това е цена само за първата поръчка, за да можем да вземем ексклузивен дизайн само за НАС!!! Събрал съм необходимата минимална поръчка от хората, които ми имат доверие и милеят за спорта и не е необходимо да правя КОРЕКЦИЯ на старата цена, която преди беше 25 лв/бр, КАКТО И НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ОЩЕ ХОРА ДА СИ ПОРЪЧВАТ ОТ СКЪПИЯ ВАРИАНТ!!! ТОВА Е САМО ПО ЖЕЛАНИЕ!!!!!!!!!!!!!!
Отново повтарям, никой не е длъжен да дава 50-60 лв за фланелка от първата поръчка!!! Тя е само и единствено заради дизайна, който е включен във вече уговорената минимална бройка!!! След получаването на фланелките и файла с проекта ще бъде направена поръчка тук в България и тя ще е на нормална цена, която се надявам да е като старата.
МОЛЯ, ДА СЕ ЧЕТЕ И ОСМИСЛИ НАПИСАНОТО ПРЕДИ НЯКОЙ ДА СЕ СЪРДИ ИЛИ ВКАРВА ВЪВ ФИЛМИ И ИНТРИГИ!!!

И за пореден път се убеждавам, че колкото повече се опитваш да направиш нещо и да помогнеш, за да е по-хубаво и удачно, толкова повече ти се плюе на главата!
 
Последна промяна:

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Божо, аз си запазвам поръчката без претенции за цената, но имам една молба. Ще ли е възможно надписът да е само "Георгиев", без първото име?
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Още нямам потвърждение за финалния дизайн. Ще пусна списък и таблица с размери при потвърждаване на поръчката.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Прилагам таблицата с размерите. Ще помоля за максимално бърза реакция по възможност до довечера, за да мога да пусна утре поръчката!
Отнася се само за първата поръчка, която не е задължителна да се поръчва от всички! На последващ етап ще се пуснат фланелки със същия дизайн и изработени в България на по-ниски цени. Моля, всички, които искат от скъпия вариант или вече са ми поръчали от тях да ми потвърдят размер според таблицата!
29872149_1309893629154857_5069344474816834437_o (1).jpg
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Поръчката е пусната. Очаквам фланелките да бъдат доставени другата седмица. Ще уточня цената, когато платят и аз от своя страна дам парите.
Списъкът, както и изписването на имената на гърба е както следва:

Л. Здравчев - L 1pcs
Владислав Върбанов - XL 2pcs
Калоян Дулев - XXL 2pcs
Божидар Чудомиров – M 1pcs
Милко – XL 1pcs
Симеон Георгиев - L 2pcs
Румен Гергушки - XL 1pcs
Надя Гергушка - XS 1pcs
Пеко - M 1pcs
Деян Марков - XL 1pcs
Любомир Николов - L 1pcs
Георгиев /sir John/– L 1pcs
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Две от имената са коригирани, както следва:

Л. Здравчев - L 1pcs
Владислав Върбанов - XL 2pcs
Калоян Дулев - XXL 2pcs
Божидар Чудомиров – M 1pcs
Милко Петков – XL 1pcs
Симеон Георгиев - L 2pcs
Румен Гергушки - XL 1pcs
Надежда Гергушка - XS 1pcs
Пеко - M 1pcs
Деян Марков - XL 1pcs
Любомир Николов - L 1pcs
Георгиев /sir John/– L 1pcs
 

gary m

Редовен Потребител
Boji, I am totally lost as to who can and cannot have one of the latest Bulgarian shirts.
I want a medium, some guy from Ruse needs a L or XL.
Flexible on the order? any compromise ?
;)
 
Нагоре