Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

lynx

Редовен Потребител

Gadnqra

Редовен Потребител
Давайте я насам !!! Намерих и няколко кусура - първият е шината. Дизайнът и осмицата също.
 
Последна промяна:

lynx

Редовен Потребител
И Гамо пуснаха модели в сегмента Big Bore, калибър .35 и .45 (вече има доста инфо в нета)
За мен са си копия на Еваникс Рекс :D
Не се знае дали въобще ще ги пуснат на нашия пазар, ще почакаме и ще видим :)
https://www.airgunnation.com/topic/gamo-airguns-shot-show-2018/
  • Calibres .35 and .45
  • Muzzle Energy +/- 150 FPE / 2034J
  • Muzzle Velocity 600 too 900 FPS
  • Shot count: +/- 15 shots per fill
  • 480cc Carbon fibre air cylinder
  • Max fill pressure 250 bar
  • Adjustable 2 stage trigger
  • Weaver scope rails
  • Integrated silencer

gamo_tc35-1.jpg

gamo_tc45-1.jpg
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Марки които не могат да си разработят може да си поръчат на други да им произведат. Много пъти сме го виждали. Последно се сещам за Дейстейт Цар. Та може и Еваникси да са си...
 
7

7842

Гост
Днес гледах клип на руски автомат(огнестрелно)който е 9 мм. и интересното е че не искат висока скорост-стреля с 290 м/с и казват че е достатъчна да поразява цели до 400 метра.
 

andi

Редовен Потребител
Това е сравнително нова (от 30-40 г) мода за "градска пушка" . Интересното е , че и двата лагера стигат почти едновременно до извода , че щатните им калибри ( 5,56 - 5,45 ) не са ок в близък градски бои . Американските лобита не могат да си ги премерят и руснаците ги изпреварват с поне 15 години . Имайки по-добрите междинни патрони само ги "разпъват" до 9мм , и слагат тежки куршуми с супер висок БК , за да получат енергия при ниска скорост .
По спомен малко под 20 г проектил засилен до 280-300 мс .
И все пак заради ниската скорост и ниското качество на патронните им заводи реалната далекобойност е 150-200 м .
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
От Крале ли я викна? Ще чакам ревюто ти Ники, че и аз искам да си взема 1 топ да си имам.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Засега преговарям с "Лов и оръжие", но нещо съм 50:50. Искат ми цялата сума предварително, а моите разбирания за капаро са малко по-различни. При положение, че даже нямат вече и магазин в София. Иначе ако я взема я отварям веднага и тунингът започва.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Ники защо се мъчиш с нашите магазини да ти мотаят. Поръчвай си я смело без да му мислиш.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Огич, никак не съм в час с тия поръчки - страшен индианец съм. И ме е страх нещо да не объркам. Не ме бъркаше да дам 100 лв. отгоре. Ама човекът от сайта ми каза, че нямат магазин в София и ме викна в Мусачево. А и не ми се плаща нещо, преди да е пристигнало. Да дам максимум 1000 мислех, че ще ми каже. Ама пък 2900 лв не ми е сигурно някакси. Румба, гледах ги в Кралето и още го мисля. Накрая ще взема един Херкулес 9 мм и ще го направя 300 джаула, че моя не искам да си го разбутвам.
 

joro_ihr

Редовен Потребител
От крале много пушки са дошли без пробем. Не е страшно толкова. Помоли някой по-запознат и смело. За 1 седмица си ти.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Искат ми цялата сума предварите
Тия съвсем спряха,егати клецаната оферта за съдружие(Осен ако няма сериозна отстъпка).
Ако нямаш карта(кредитна или друга) става и с банков превод,избиваш таксата от цената,разходката до Шопландия (Мусачево е до Елин Пелин) и гарантираната гаранция :)
 
Последна промяна:

dvelinov

Редовен Потребител
Огич, никак не съм в час с тия поръчки - страшен индианец съм. И ме е страх нещо да не объркам. Не ме бъркаше да дам 100 лв. отгоре. Ама човекът от сайта ми каза, че нямат магазин в София и ме викна в Мусачево. А и не ми се плаща нещо, преди да е пристигнало. Да дам максимум 1000 мислех, че ще ми каже. Ама пък 2900 лв не ми е сигурно някакси. Румба, гледах ги в Кралето и още го мисля. Накрая ще взема един Херкулес 9 мм и ще го направя 300 джаула, че моя не искам да си го разбутвам.
От Кралето много лесно се пазарува,снощи направих поръчка,можеше да комбинираме.Много са бързи,вече е на път
 
Нагоре