Старозагорската група

ToHKa

Редовен Потребител
Въхх,пичове,няма ли телефонна уговорка ...трудна работа :(
Весело посрещане на празниците и до скорооо :*
 

Стефан.Г

Новодошъл
Продавам въздушна пушка,Gamo sokom igt 1000 калибър 5.5, цена 310 (в комплект оптика ) , изстреляни 3 кутии съчми,пушката не е отваряна,не е тунигровава.Телефон за връзка 0885500136.Пушката е овидомена в служба КОС.Стара Загора
 

Attachments

  • IMG_20171231_082420.jpg
    IMG_20171231_082420.jpg
    423.9 KB · Прегледи: 47
  • IMG_20171231_082437.jpg
    IMG_20171231_082437.jpg
    381.9 KB · Прегледи: 49
  • IMG_20171231_082432.jpg
    IMG_20171231_082432.jpg
    510.6 KB · Прегледи: 45
  • IMG_20171231_082408.jpg
    IMG_20171231_082408.jpg
    630.5 KB · Прегледи: 45
  • IMG_20171231_082453.jpg
    IMG_20171231_082453.jpg
    488.8 KB · Прегледи: 45

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Утре стрелби по обед на полянката? Но СТРЕЛБИ предимно че по празниците бая похапнах.;)
 

Lukavia

Новодошъл
Здравейте,
предстои ми закупуване на PCP пушка и се интересувам в региона на Стара Загора има ли кадърен оръжейник/майстор, при който може да се прави профилактика/поддръжка на въздушно оръжие? Конкретно в моя случай пушката ще бъде Комета Орион булпап.
Признавам си, че мразя да се занимавам със сложна поддръжка на оръжия (на тази база съм си подбрал и моделите на огнестрелните) и предвид че за първи път ще имам вземане-даване с ПЦП оръжие, предпочитам да възложа това на човек, който разбира какво прави, срещу съответното възнаграждение за положения труд.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Колега първо се радвам че има още мераклии в региона и макар че няма често време да излизаме да стреляме ще се радвам и малкото пъти да сме повечко хора.Иначе за пушката щом си решил да имаш пцп най добре да се научиш да си правиш профилактика сам.Казвам ти го за добро.Почети форума не само темите за комета, разгледай принципа на действие на пцп-тата за да ти стане ясно как всъщост работят.Ще помагаме със съвети и напътствия колкото можем.Не се притеснявай да питаш спокойно каквото се сетиш.Нещата не са толкова сложни и е кеф човек сам да си прави нещата.Помисли за това как ще зареждаш пушката. Ако не си сигурен за нещо питай без да се замислиш по-добре така от колкото после да съжаляваш. Успех и да се похвалиш скоро.
 

Lukavia

Новодошъл
Привет,
зареждането го планирам с помпа, независимо от досадата при манипулацията. От изчетеното относно бутилките няколко момента ме въздържаха:
- при наличие на малки деца в къщи предпочитам да огранича риска от още една "бомба" в повече.
- още един уред за който не трябва да се допускат компромиси при съхранение, проби и заверка на годност и т.н.
- случаите на изтървано налягане при пълнене в следствие на което може да се повреди пушката Газ.
- ставам зависим и от това да търся къде да се пълни бутилката - на прима виста единственото място за което правя асоциация за пълнене на въздух под такова налягане е Линде Газ, а дори нямам представа дали го предлагат като услуга.

Иначе края на ловния сезон наближава, уикендите ми се освобождават и с удоволствие бих се включил в някоя сбирка :)
Поздрави,
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Колега наистина в Стз няма къде да се пълни бутилка.Моята я пълня на морето или в Пловдив.Когто вземеш пушка или преди да я вземеш ако имаш въпроси пиши спокойно.
 

Demi

Потребител
Здравейте колеги знаете ли къде в Стара Загора мога да си оксидирам пистолета.
Благодаря предварително.
 

SAIGAA

Потребител
не препоръчвам в СТЗ / чувал съм за 1-2 места
аз оксидирах в Първомай / доволен съм / - но е малко муден
най-добре при Катерача в село Шейново до Казанлък / и при него съм оксидирал и съм доволен
 

ToHKa

Редовен Потребител
Калво стаба група,не съм ви виждал очите от година и нещо :(
Живи ,здрави и въоръжение ли сте още ?
Някакво събиране да направвим ?
 

SAIGAA

Потребител
на 19-ти /Събота - засега е пусната обява за състезание BR50 в Стара Загора на Дъбрава
елате да напраим калабълъка - хахахаха
не го организирам АЗ и затова незнам дали ще има Скара-Бира
 

SAIGAA

Потребител
Аааааа сакън
Даже ако има желаещи в Ловен клас да идват:)
"не го организирам АЗ и затова незнам дали ще има Скара-Бира"
едва ли сте за Скара - Бира :)
вие сте за :rambo: и :winner: - :lol:
/ и аз несъм на 100% - че ще дойда /
 
Последна промяна:

zhivk0

Новодошъл
Колеги, отдавна не сте писали. От стара Загора съм и искам дас се присъединя към старозагорската група. Стреляте ли и ако да къде?
И аз така, някой навит да постреляме тези дни след като се оправи времето?
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Колеги, има ли къде да се пълни въздух в Стара Загора? Питам за един приятел, който вече е в хобито.
 
Нагоре