AGN Technology - VULCAN

peko

Редовен Потребител
ФТКС
През седмицата ще пътува насам партидата .25-ци.
Ако някой иска нещо за допълване, ще мога до Вторник сутрин да донадям аксесоарчета и дреболии, които ще се платят на ръка.
 

Sen

Редовен Потребител
Колеги, днес получих доставка от момчетата от Malardi, Бразилия - държач за 4 пълнителя. Нужно беше малко търпение, отне точно месец да стигне до мен. Хубаво изпълнение, 3D принтер, доколкото мога да преценя. Добре и здраво пасва на приклада. Удобно допълнение към хубавата пушка. Можете да намерите продуктите на уебсайта им, вижда се на стикера, който са ми изпратили. Имат и доста видеа в youtube.
 

Attachments

  • IMG_20171018_230001.jpg
    IMG_20171018_230001.jpg
    94.2 KB · Прегледи: 189
  • IMG_20171018_231227.jpg
    IMG_20171018_231227.jpg
    105.6 KB · Прегледи: 189
  • IMG_20171018_231921.jpg
    IMG_20171018_231921.jpg
    185.1 KB · Прегледи: 191
  • IMG_20171018_232031.jpg
    IMG_20171018_232031.jpg
    206 KB · Прегледи: 189

ceco-vulcan

Новодошъл
Здравейте! Аз съм нов във форума. Очаквам след празниците един синтетичен Вулкан 25 втора употреба. От София съм. Ако някой от по-опитните колеги проявява желание да прегледа булпапа и ако прецени да прави настройки или доизкусурявания ще съм много благодарен, заплащане и почерпка се подразбират. Може за детайли и на лични да ми пише. Приемам естествено и предложения от/за хора, собственици на други марки ПЦП. Ако няма мераклии от София съм склонен да пратя и до други населени места. Препоръчайте ми моля и помпа - и от БГ или да си я купя от чужд сайт, нямам проблеми с такива покупки. Имам вече един Липърс компакт 3-12x44 за оптика. Не съм ловец въпреки калибъра,. Преди около 10 години си взех една пружинна БАМ-19 5.5, но сега искам нещо по-сериозно и прецизно.
 

anibis

Редовен Потребител
Колега забрави тия помпи,най добре си вземи бутилка на 300бара. С тая помпа и с тоя калибър....:dazzed:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
От къде (коя държава) е пушката? ФАК варианта ли е, с колко Дж е стреляла при предишния собственик? МК - ? От тукашните, в този калибър никой не е споменавал, че смята да си продава Вулкана(те всичките със синтетичния приклад нямат и година още).
Ако не е човъркана и държи налягане, не би следвало да има проблеми.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Имам налични 2 бр. барабани за .25. Леко са "пипнати" - поизтъркани са вътре заосенъци където е имало. Цената е 48 лв/брой.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
И все пак, 2 Вулкан-а, един малък и един голям ще се поберат в куфара на Боса.
 

Dominus

Редовен Потребител
Беров, това е рибарско снимане. Аз също съм го прилагал.
Хващаш една риба и я държиш като този. Изпъваш ръцете напред максимално и някой те снима от метър от рибата.
После ми кажи колко е голяма рибата.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
И интересен вариант - като за ветеринари, и не само.....
Но е само за стрелички и спринцовки, щото е с карбонова цев без нарези - и с фунийки става де.
 
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Може да се поръчва вече и Вулкан 2. Първата партида е разпродадена, само чака лиценза да излезе и тръгва към поръчалите края на месеца.
За средата на Април може да "хвана влака" за следващата партида и аз, или и други желаещи.
Малко ТТ данни:
Засега е само в калибър 7.62 . Абсолютно променена конструкция, друг спусков механизъм с предпазител, нов тип модератор, нов тип барабан(от алуминий за 9 проектила). Капака на цевната кутия вече е пластмасов. Цевта е ЦЗ 50 см, туист 450, съответно и резервоара е увеличен с 5 см и вече е 300 кубика, което позволява на минимум 20 броя 120 джаулови изстрела с JSB 2,9 грама.. Ако се намали на 100-на, може и над 30 да станат и също стреля супер.
Предлага се в следните варианти:
Vulcan 2 BPS 7.62 - плстмасов булпап приклад, 760 мм, 3,25 кг, - 1359€ с ДДС
Vulcan 2 BWS 7.62 - орехов булпап приклад 760 мм, 2,9 кг- 1429€ с ДДС
Vulcan 2 BLS 7.62 - ламинатов булпап приклад , 760 мм, 3,2 кг- 1429€ с ДДС
Vulcan 2 TPS 7.62 - плстмасов тактически приклад -910 мм, 3,9 кг 1359€ с ДДС
Vulcan 2 TWS 7.62 - орехов тактически приклад -910 мм, 3, 6 кг - 1429€ с ДДС
Стандартно ще са с биатлонния взвод, който също е модифициран - в задно положение задуржа, така че може да смениш барабана и с наведена с цевта надолу пушка.
В комплекта, куфар, 2 барабана, щуцер и паспорт с упътване.
 
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Биатлонния взвод става стандарт и при по-малките калибри.
Цената за тях се вдига само с 30€ без ДДС = 36€ с ДДС.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
За съжаление, пристигна този кратък мейл:
Dear Petko, we have already got your money in advance(as usual), but not ready to send your rifles to you.
Still waiting for the Export Permission. You have to wait at least couple weeks more.
Thank you for understanding.
Забавянето се отнася за Вулкан2 - 7,62.
Ако поръчалите .22 пожелаят, техните може да тръгнат другата седмица отделно, но това ще оскъпи леко доставката.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Най-после добра новина, имат вече Експортно разрешително. От Сряда започват да експедират.
Ако успея да намеря до края на седмицата транспорт, другата ще са тук.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Пътуват насам вече, тази вечер или през ноща, ако всичко е наред ще пристигнат.
Понеделник 2-те ще могат да пътуват към собствениците си, а другите имат желание утре да си ги вземат лично.
 

m42_orion

Потребител
Някой знае ли какъв размер е резбата на цевта на Vulcan 2? Опитвам се да си намеря модератор (7.62) обаче удрям на камък.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Някой знае ли какъв размер е резбата на цевта на Vulcan 2? Опитвам се да си намеря модератор (7.62) обаче удрям на камък.
M14x1.25
Ама едва ли ще намериш....до сега само у американско съм срещал за 7,62
https://donnyfl.com/collections/ldc/products/new-30-sumo-1-6-x-6-25?variant=13260622364715
 
Нагоре