Общи дискусии

Dominus

Редовен Потребител
И така е редно. Видиш ли съдия-състезател, ялова е работата.
 

SAIGAA

Потребител
б
Бургаска група на "гости" в Стара Загора. ;)
View attachment 55242
браво браво - заслужихте си ги медалите , а и бяхте най много от БС - може ли човек да ви каже нЯщу , пушки имате шамарите ви големи няма как да не вземете медалите :)
Благодаря на всички взели участие
/ ако има пропуски от моя страна или от страна на организацията - приемам забележки и корекции за да може следващия път да се поправя /
Най голямата грешка е че стрелям и съдийствам - което повече няма да се повтори
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Виделине защо не пишете, че ще правите състезания много тайни станахте, можеше да дойда да се видим :(
 

njatanasow

Редовен Потребител
Хайде да се "събудим",че на 31.10 ще се видим на Капчето ;)
Днес реших да прострелям патрончетата и останах мноооооого доволен.Времето беше почти като в зала.
От 10 изстрела за група една девятка и една осмица,хайде гони резултати :'(
Ми като духне и вятъра......не ми се мисли :wall:
IMG_20151003_110228.jpg
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Ааааа, бачо Никииии. Пак нарочно си ги пуснал тез флаери за заблуда.;)
 

njatanasow

Редовен Потребител
Вчера и днес една четворка от "селяците" изпробвахме пушките....готови сме за Капчето на 09.12 2017.
Ако някой колега не е разбрал,на посочената по горе дата,ще се проведе бенчрест състезание в кал.5,6
Правилата стриктно ще се спазват.Промяната е ,времето за един мач вече е 20 мин.
 

anibis

Редовен Потребител
Ето малко снимки от днескашното състезание по бенчрест 22LR/50м.
Което се проведе в Бургас,стрелкови комплекс Капчето.
 

Attachments

  • CIMG9061.JPG
    CIMG9061.JPG
    462.9 KB · Прегледи: 88
  • CIMG9062.JPG
    CIMG9062.JPG
    451.5 KB · Прегледи: 83
  • CIMG9093 - Copy.JPG
    CIMG9093 - Copy.JPG
    414 KB · Прегледи: 85
  • CIMG9063 - Copy.JPG
    CIMG9063 - Copy.JPG
    466.6 KB · Прегледи: 83
  • CIMG9077 - Copy.JPG
    CIMG9077 - Copy.JPG
    438.9 KB · Прегледи: 85
  • CIMG9079 - Copy.JPG
    CIMG9079 - Copy.JPG
    377.4 KB · Прегледи: 84
  • CIMG9092 - Copy.JPG
    CIMG9092 - Copy.JPG
    400.7 KB · Прегледи: 85
  • CIMG9080 - Copy.JPG
    CIMG9080 - Copy.JPG
    415.4 KB · Прегледи: 85

anibis

Редовен Потребител
Как ме е яд че нямам нужните документи за да си купя една .22LR, и да ви дишам във вратовете на тези състезания. :wall::D:D:D
Светльо аз да нямам случайно нужните документи за ТОЗ-а,но на тоя свят има хора и хора
За това вечно ще му бъда благодарен на дядо Данчо,защото винаги се ангажира да ми докара ТОЗ-а,и да ми купи патрони за да мога да стрелям.
Нито аз нито Никито,или който и да е ще ти откаже да стреляш с неговата пушка,отиваш с някой до ВИП-а и си купуваш патрони и си ти на рубежа.
 
Последна промяна:

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз пък винаги съм си мислил, че разрешитено за 22 калибир може да се вземе, но е трудно с купуването на патрони. Или греша. Като вземеш разрешително това дава ли ти автоматично право да можеш да си купуваш патрони
 

njatanasow

Редовен Потребител
Аз пък винаги съм си мислил, че разрешитено за 22 калибир може да се вземе, но е трудно с купуването на патрони. Или греша. Като вземеш разрешително това дава ли ти автоматично право да можеш да си купуваш патрони

Когато имаш право на разрешително за спортни цели,се прави план за стрелбата и се купува цялото количество наведнъж.
За ловните разрешителни е друго.
 

andi

Редовен Потребител
С ловно разрешително за спортни цели не е много ок - имаш право само на 100 патрона , което за 22 лр за спорт е нищо .
За моята флоберка запазвам по 500 , ама щото съм връзкар си ги вземам по 100.
 
Нагоре