Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

anibis

Редовен Потребител
Марката всеки я плюе, включително и аз. Обаче за тези пари поне според мен по-добро няма.
Има има Жоре,ама всичко е в Русия,а там с доставките на възд.оръжие е олееее,малееее не искам и да чувам повече!
 

ToHKa

Редовен Потребител
шедьовър шедьовър :D

Абе честно си прилича на автомат :) , а "завършека" на бутилката само на мен ли ми прилича на ръкохватката на мод.80 ? :D


02_hatsan_barrage-1.jpg


barrage.jpg
 
Последна промяна:

Gadnqra

Редовен Потребител
Приклад и ръкохватка се правят всякакви. По важна е железарията според мен. До колкото виждам турците четат по форумите и се развиват.
 

ininia

Потребител
ФТКС
Колеги,не критикувайте нещо,което още не сте виждали....пък и 35 джанки съвсем не са малко.
А за външния вид - на вкус и на цвет товарищей нет!
 

sts1969

Редовен Потребител
Лично на мен булпап варианта не ми харесва, верно че съм голяма претенция от към външен вид...но голямо дебело шише от пред, и булпап модел не са съвместими, да не говорим че приклада също не му отива. Тактическият вариант за сметка на това хваща окото, пропорциите са балансирани добре и не се губи характерната линия, бутилката вече не загрозява силуета. :cheers: Можеха да се постараят повече с приклада на булпапа, а не просто да копират нескопосано тактическият приклад и да го орежат тук-там. :no:
 

mario321

Редовен Потребител
Има една поговорка :
На гладния циганин му дали наденица да яде , че да не умре от глад , а той не я искал щото тя била крива :bravo:

Нищо лично към никой но къде са 4000лв, а къде са 1000лв , колко от вас имат 4000 да дадат , а колко са ползвали или ползват хатсан пушки за да усетят хобито , за парите си на хатсан нуждите се задоволяват :rambo:, а иначе без ич по добре ли е.. . :(
 
Последна промяна:

praetorian

Редовен Потребител
Има една поговорка :
На гладния циганин му дали наденица да яде , че да не умре от глад , а той не я искал щото тя била крива :bravo:
Така е, Марио...Но напоследък наденицата на Хатсан става все по - крива и скъпа. Видяли и те като жабата, че подковават вола и те вдигнали крака.На първо място - контрола на качеството - никакъв.Второ:цената.Ми, за тези пари къде по- качествени пушки от този клас, че и по- горен. А да, аз бих обесил без да се замислям дизайнера на хасаните. Напоследък съвсем се е олял...
 

mario321

Редовен Потребител
Добре кажете ми утре за 1000лв да си купя по хубава пушка от магазина , и да има 70-80джанки в 6,35, но да мога да си ползвам и гаранцията за това което съм купил

Аз също искам да имам нещо по добро , но нашите идио. . като не внасят по магазините ни тук как да си купи човек :mad:
 
Последна промяна:

praetorian

Редовен Потребител
Да ползваш гаранция?Каква и от кого?И за какво?Ти си купи Хатсан с келява цев, пък ходи си търси гаранцията :D
 

staif

Редовен Потребител
и за повече пари има и много по зле от към визия и качество..;) да не изброявам марките.. сами ще се сетите ;) :cheers:
 
7

7842

Гост
Здравейте колеги.Стрелям с моят БТ-65 6,35мм.,на метан с JSB 2.2 гр. 285 м/с,дотук добре но взе да ги сее ту наляво,надясно,нагоре ,надолу и постоянно през няколко истрела настройвам оптиката,реших оптиката се е прецакала макар че преди да я смъкна от БАМ-а се държеше добре,казвам си дошло и е времето,слагам новата оптика която продавам за проба ZOS 10-40X60 и изненада,същото поведение и с нея,а тя е нова не е използвана,позагледах се в дотиквача и виждам че се мести наляво надясно зависи в какво положение съм хванал болта като презареждам и усещам че когато движа дотиквача напред сякъш опира понякога когато вкарва чашката.Погледнах в кое положение седи най в средата на цевта и започнах така да зареждам,групата се посъбра макар че пак усещам да провлачва когато зареждам и понеже не мога с голи пръсти да вкарам чашка в цевта се прибрах в къщи да взема една пинцета да поставям чашките без да ползвам барабана и сега отивам да пробвам.Очаквам съвети за помощ.Благодаря Ви предварително.По късно ще пиша какво се получи.
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Направи друг дотиквач който да е по изтънен в предната част,или изтъни този ако няма да му навреди.ако е такъв без отвор за въздуха идващ от трансвера,би трябвало да не пречи.
 

sts1969

Редовен Потребител
Махни си модератора или ако имаш нещо друго навито на цевта от пред и всмукни с уста да направиш вакуум и запуши с език да видиш дали ще го задържи, след това напиши тук резултата да го обсъдим. Ако изпуска вакуума след 2-3 секунди, тогава имаш проблем в някой от осемте о-пръстена. ;)
 

ilko_dim

Потребител
Махни си модератора или ако имаш нещо друго навито на цевта от пред и всмукни с уста да направиш вакуум и запуши с език да видиш дали ще го задържи, след това напиши тук резултата да го обсъдим. Ако изпуска вакуума след 2-3 секунди, тогава имаш проблем в някой от осемте о-пръстена. ;)

Много еротичен съвет . :D:rolleyes:
С тези Хатсани можем и нова професия да открием:cheers:
Но това е правилен съвет, просто смукане и езици ме накараха да мисля в друга посока.:cheers:
 
7

7842

Гост
Пробвах това с пинцетата -никаква разлика.Ето две мишени едната е с БАМ-а,другата е сегашната един и същи човек стреля,значи не е от мен причината:D и двете са на 50 метра.Това за вакума ще го пробвам след малко и ще пиша.Имам чувството че като вкарвам чашка в цевта усещам първо на главата после на полата че сякъш задира като минава през трансферпорта или си внушавам.Слизам до колата да направя еротичната сесия:p
 

Attachments

  • 20160528_125546.jpg
    20160528_125546.jpg
    187.4 KB · Прегледи: 76
  • 20161221_141735.jpg
    20161221_141735.jpg
    175.6 KB · Прегледи: 76
Нагоре