Европейско първенство по ФТ 14-17 юли 2016 г. Унгария

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Шофьорската книжка категория „В“ позволява управление на леки, лекотоварни и товарни автомобили с тегло включително и товара до 3,5 тона и до /8+1/9 места.
 
Последна промяна:

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Говорих днес с шефа. Прие доста добре идеята да спонсорира отбора. Възможно е да поеме пътните разходи. На следващото мероприятие трябва да уточним дали сме готови да носим някакви рекламни лога на фирмата срещу спонсорство.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Просто го попитах понеже говорихмв в неделя. Ако не искаме няма проблем. Не искам да се възприема като някакъв опит за еврина евтина реклама. Далеч съм от мисълта. Просто исках да облекча групата. Съжалявам ако сте ме разбрали погрешно :cheers:
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Просто го попитах понеже говорихмв в неделя. Ако не искаме няма проблем. Не искам да се възприема като някакъв опит за еврина евтина реклама. Далеч съм от мисълта. Просто исках да облекча групата. Съжалявам ако сте ме разбрали погрешно :cheers:
Ами ще носим ...аз съм за...стига да не е лого на дамски превръзки

П.п. Павка аз не виждам проблем ако спонсорират парите за превоз или дори само частично ...например 500 лева да ги разделим на броя състезатели и да вземете два дяла
 

andi

Редовен Потребител
8 човека не е ли по-евтино с 2 големи комбита (6-7л на 100) . С 2 токита за връзка( лятото така пътуват чужденците) . Ние като ходим до Гьолчеада собственика на колата дава по-малко за пътни заради амортизацията . И 300лв да се спестят от наем на бус не е малко.
И браво че сте намерили спонсор - вече сте сериозен отбор , а не група приятели тръгнали на разходка.
 
Последна промяна:

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Адмирации към Ицо за намирането на спонсор. Аз също мисля, че спонсорираната сума трябва да се раздели на десет човека. Нали сме отбор, независимо кой как пътува
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Аз също мисля, че спонсорираната сума трябва да се раздели на десет човека. Нали сме отбор, независимо кой как пътува

Къде пише, че се делим? ???

Аз такова нещо нито съм прочел, нито съм разбрал!
Прие доста добре идеята да спонсорира отбора. Възможно е да поеме пътните разходи.
 
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Павката както винаги пуска "сериозни"шеги....
 

Dominus

Редовен Потребител
Нямам нищо против спонсор, какъвто и да е, но откак се започнаха дискусии свързани с пътуването имам чувството, че съм отцепен. Здраве да е. И сам мога да отида.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
От тазгодишните участници които нямат от хубавите кутийки, да ми се обадят, за да си поръчам със следващата заявка необходимите бройки.
За да не се чувстват "отцепени", ще ги оборудвам и тях с по 2 кутийки(пълни). Предполагам, че стигат като бройка 400 чашки вътре, претеглени, сортирани и безопасно превозени.
 

Attachments

  • Exact Premium .177.jpg
    Exact Premium .177.jpg
    244.6 KB · Прегледи: 31
  • IMAGE_714.jpg
    IMAGE_714.jpg
    53.6 KB · Прегледи: 34
Последна промяна:

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Никои не е отцепен Павка. Нали идеята да идем там като отбор, заедно да защитаваме любимия спорт и преди всичко да се забавляваме. Ако има спонсор той разбира се ще е за всички. И без това сме малко хора в България които се занимаваме с това хоби ще е неприятно да се разцепваме. Нали идеята е да сме заедно и да се забавляваме практикувайки любимито си хоби. Предполагам че никои не е искал да останеш с такова впечатление.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
"Проблемът" тръгна от мен и от добронамереността, която винаги съм имал към хората.
Няма повече да се грижа за чуждото удобство или финансова изгода. Бройте ме за пътник.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Аз съм за носенето на лого. Даже възнамерявах да пусна запитване до ImperiaOnline да видя как ще приемат идеята. Че какво лошо от носенето на лого на фанелка на фирма, която ти помага в спорта.
Божко приятел не се връзвай. В събота обсъдихме нещата, а и има доста време до самото пътуване. Събираме се в Троян и решаваме, кое е най-изгодния начин и действаме.
 

Dominus

Редовен Потребител
Тъй като Алекс се е притеснил, че няма да има място за него в хотела правя едно пояснение. Запазени са 6 двойни стаи, което са 12 места. От БГ сме 10 човека, съдейки по регистрираните в сайта на организаторите. Така че остават две места ( една стая )за Алекс и сънародника му.
 

Dominus

Редовен Потребител
Как стои въпроса с документите към днешна дата? Получихме ли разрешителни за внос в Унгария? При записването се споменаваха нужни документи.
 

mamawaits

Потребител
от мене в 9ти маи са ми искали номер за пуските ни. така 4е маи сега за запо4нали да работят по вапроса... за Гър4ите нищо не е душло още
 
Нагоре